Forum Polityka, aktualnościGospodarka

Sejm nie będzie się zajmował ustawą o frankowiczach

Sejm nie będzie się zajmował ustawą o frankowiczach

Wyświetlaj:
hihot losu / 91.146.243.* / 2015-09-11 10:58
Brali kredyty we frankach bo chcieli być cwani, chcieli na tym skorzystać. Do czasu, bo przecwanili. Teraz zgrywają idiotów, że niedobry bank ich nie uprzedił o ryzyku, że nie wiedzieli o potencjalnych konsekwencjach, itd. Zgrywają idiotów, bo doskonale o tym wiedzieli. Dobrze im tak. Nie widzę powodów aby państwo czy banki im pomagały z moich pieniędzy i podatków.
WaldekAni / 91.231.92.* / 2015-09-11 10:57
Mam kredyt we frankach. Mam tez swoje lata i wiem jedno. UMIEM LICZYĆ I LICZE NA SIEBIE. A co do obietnic PiSu i reszty gamoni - zapomnijcie jesteście im potrzebni tylko po to aby było kogo SKUBAC. Pozdrowienia dla naiwnych
kólko i krzyżyk / 213.238.68.* / 2015-09-11 11:11
Potwierdzam, też mam kredyt we frankach i wiedziałem, na jakie idę ryzyko. Był czas, że byłem mocno "do przodu". Teraz trend jest odwrotny, ale LICZYŁEM SIĘ Z TYM. Umiem czytać ze zrozumieniem i nigdy nie podpisuję niczego w ciemno - to był mój własny wybór.
Dołączam się do pozdrowień dla naiwnych, którzy liczą na spełnienie obietnic polityków.
żonkil / 94.72.119.* / 2015-09-11 10:56
nie głosujemy na platformersów!!!
!aw / 77.252.248.* / 2015-09-11 10:56
Jestem przeciwko przewalutowaniom na koszt podatników. Każdy kredytobiorca miał do wyboru droższy ale pewniejszy kredyt w PLN i "tańszy" ale obarczony ryzykiem różnic kursowych kredyt we frankach. Przed długi czas spłaty we frankach były niższe i nikt nie lamentował tylko cieszył się z oszczędności. Dopiero jak raty we frankach przewyższyły te złotowe - krzyk. Nie mam zamiaru płacić za cwaniaków.
Yogi797 / 188.252.11.* / 2015-09-11 10:54
Ojej !!! koniec kiełbasy wyborczej - ale jaki swąd po niej został, widome przecież było, że politycy, którzy obsadzili swoimi rodzinami stołki w bankach nie zrobią sobie krzywdy a kiełbaska wyborcza pobudza kubki smakowe, no ale kiedyś musiał być koniec. Będzie za to nowa obietnica - już wkrótce.
soneta / 89.72.159.* / 2015-09-11 10:54
Jak PIS przejmie władzę - to pomoże. Obiecał to. Czemu PO ma wykonywać obietnicę PISu? Frankowiczom było dobrze jak brali kredyt po niskich cenach.
yellow547 / 87.119.40.* / 2015-09-11 10:53
Normalna sprawa. Typowa marchewka wyborcza. jak zobaczyli, że niec nie pomoze i PO spłynie z g..nem po wyborach to wycofali sie rakiem. Historia z serii pustych obietnic. Wycofali by sie i tak tylko po wyborach.
Ala 60 / 83.11.152.* / 2015-09-11 10:53
Jakie korzystne przewalutowanie. Ta ustawa była dla mniejszości i do niczego . Mogłaby wprowadzić kredytobiorców w kolejna pułapkę. I tak mało kto prawdopodobnie by się zdecydował. Najważniejsze ,że Posłowie w Sejmie i obywatele RP zrozumieli ,że te kredyty były niezgodne z prawem. Frankowicze nie polegli a ustawa została jedynie odwleczona z uwagi na niedopracowanie i z powodu wniesienia dużo poprawek , które wymagają rozpatrzenia i czasu. Mam nadzieję , że nowy Parlament i PIS podejdzie do ustawy w sposób bardziej sprawiedliwy dla ,,frankowiczów''i obejmie ja systemowo wszystkich kredytobiorców bez robienia wyjątków i podziałów. Bo prawo jest jednakowe dla wszystkich bez względu na powierzchnie mieszkania czy liczę dzieci.
Adrian502 / 87.105.131.* / 2015-09-11 10:50
Jakby płacili za sprzedanie obywatelstwa polskiego pierwszy ustawił bym sie w kolejce
adas524 / 87.122.161.* / 2015-09-11 10:50
ale rzad bylby glupi zeby im pomagac inni zarabiaja po 1200 zl a im 1500 chca do rat doplacac a gdzie jest obiecane 500 zl na kazde dziecko cisza tylko w polsce ludzie w cuda wierza
hjalkjh / 188.146.9.* / 2015-09-11 10:49
POlska to kraj niePISmiennych polityków, którzy za kasę załatwią wszystko, nawet zwolnienie złodziei z odpowiedzialności za finansowe przestępstwa i oszustwa. Gdzie jest CBA? Dlaczego nie łapie aferzystów w rządzie i sejmie? Wszyscy kręcą lody, a Kowalski klepie biedę jak niewolnik pracując dla korpo i banków.
maro276 / 95.48.108.* / 2015-09-11 10:49
A dlaczego nie brali w złotówkach ? Chcieli być mądrzejsi.Teraz niech się bujają.
nena88 / 31.61.141.* / 2015-09-11 10:58
Dokładnie:)
--
Komentarz wysłany ze strony mobilnej
http://m.money.pl/
Gość niedzielny / 83.19.174.* / 2015-09-11 10:47
jedna w naszym kraju ciemnota obowiązuje, jak można dać się podpuścić takiej miernocie jak nasz prezydent, który sam pracując na lewo zarabiał gruba kasę a jeździł za państwowe pieniądze i czarny lud mu wierzy . Nie ma nic za darmo chyba że w kampanii wyborczej, ale kampania mija a żyć trzeba dalej a on ma na 5 lat zapewniony byt i jego zaplecze PIS-rów
karolek0000000007 / 193.24.14.* / 2015-09-11 10:46
pieprzeni bandyci. kto na nich głosuje, zobaczymy co Duda zrobi czy tylko obiecywał gruszki na wierzbie czy jednak zacznie coś działać.
Jak nie to ten kraj naprawdę można zakopać albo przekazać w ręce brudasów z syrii i iraku
3er / 79.191.246.* / 2015-09-11 10:46
To co sie dzieje, to jest regularna inwazja, nazywana w islamie Hijra, czyli zdobycie terenu wroga poprzez zasiedlenie, najczęściej pokojowe, bez walki. Ja się tego boję bardziej niż większość z was, bo wiem, jak to sie prawdopodobnie skończy. Nikt mi nie powie że setki tysięcy młodych mężczyzn w wieku poborowym jadą tutaj ze strachu przed wojną. Nikt mi nie powie, że ludzie wychowani na bliskim wschodzie i w Azji dostosują sie do naszych, tak, naszych europejskich wartości. Boję się ich, ponieważ oni narzucą nam w przeciągu kilku lat swój średniowieczny, feudalny i antydemokratyczny porządek, a ci którzy sie nie dostosują będą prześladowani. Matematyka nie kłamie: każdy z samotnych ma pozostawioną gdzieś rodzinę, która korzystając z prawa UE ściągnie tutaj prędzej czy później, więc liczbę imigrantów należy już teraz pomnożyć razy 3 lub 4. Dzietność muzułmańskich rodzin z tamtego obszaru to od 3 dzieci w górę, więc jeśli teraz mamy milion muzułmańskich małżeństw w Europie, to za 20 lat będzie ich 3 razy więcej, optymistycznie licząc. Jeszcze jedna rzecz która mi się rzuca w oczy: ci uchodźcy twierdzą że za przejazd do Europy muszą płacic po kilka tysięcy dolarów - skąd takie rzesze rzekomo biednych ludzi, którzy wszystko stracili, mają takie pieniądze? Ja nie mam złudzeń ze jest to zaplanowana, gigantyczna akcja kolonizacji Europy."

Najnowsze wpisy