Forum Polityka, aktualnościGospodarka

Sejm przyjął informację rządu o sytuacji PLL LOT

Sejm przyjął informację rządu o sytuacji PLL LOT

Wyświetlaj:
JAROD259 / 193.29.207.* / 2013-04-05 14:16
Panie Minister KTO DOPROWADZIŁ LOT DO TAKIEGO STANU ? PYTAM I ODPOWIADAM WY OSZUŚCI I PIUAROWCY Z PO/PSL WY WYBIERACIE PREZESÓW STRATEGICZNYCH SPÓŁEK A POTEM CO UPADŁOŚĆ BANDA ZŁODZIEJI KOLESI I PIAROWCÓW DOŚĆ TEGO WON OD KORYTA PRECZ Z PO/PSL
dobrz / 87.206.239.* / 2013-04-05 12:36
Powinno się wesprzeć LOT. To znakomity narodowy przewoźnik, mamy świetnych pilotów. Może spółce pomoże wsparcie sponsorów? Lepsza strategia? Nie wiem czemu swego czasu LOT np. ograniczył się tylko do zakupu Dreamlinerów ,w przypadku dalekodystansowych samolotów, a nie zabezpieczył się również kilkoma nowymi samolotami Boeingami 767, które po dziś dzień są produkowane przez Boeing, a mogłyby już od roku latać,w czasie gdy Dreamlinery są uziemione.
olt,olt / 87.205.38.* / 2013-04-05 12:34
Mógł sprzedać właściciel Red Wings za symbolicznego rubla możem i my za złocisza.
pr rp / 199.67.203.* / 2013-04-05 11:45
"Zdaniem ministra skarbu, restrukturyzacja będzie bolesna nie tylko dla LOT, ale też dla wszystkich kooperantów. W moim przekonaniu LOT nie jest pępkiem świata. "

Pozwolę sobie zacytować wypowiedź jednego z uczestników tego forum z zeszłego roku.

"Czy jest nor­mal­ne, by w su­we­ren­nym kra­ju mi­ni­strem fi­nan­sów zo­stał Bry­tyj­czyk, nie po­sia­da­ją­cy na­wet do­wo­du toż­sa­mo­ści kra­ju, któ­re­go fi­nan­sa­mi ma za­rzą­dzać? Czy moż­li­we by­ło­by to w Niem­czech, Fran­cji, Wiel­kiej Bry­ta­nii? W Pol­sce, jak wi­dać na przy­kła­dzie Ja­na Vin­cen­ta Ro­stow­skie­go, by­ło to moż­li­we. Bio­rąc pod uwa­gę, że Ro­stow­ski kil­ka dni te­mu brał udział w po­sie­dze­niu Gru­py Bil­der­berg, trze­ba za­dać py­ta­nie – ko­go tak na­praw­dę on re­pre­zen­tu­je?

Do­nald Tusk mia­no­wał Ro­stow­skie­go skarb­ni­kiem na­szej ka­sy 16 li­sto­pa­da 2007 r. Opi­nia pu­blicz­na w Pol­sce zo­sta­ła wów­czas cał­ko­wi­cie za­sko­czo­na oso­bą no­we­go mi­ni­stra. Po pierw­sze pra­wie nic o nim nie wie­dzia­no, a po dru­gie szyb­ko oka­za­ło się, że mi­ni­ster jed­ne­go z naj­bar­dziej new­ral­gicz­nych re­sor­tów na sta­łe miesz­ka w Wiel­kiej Bry­ta­nii i nie ma pol­skie­go do­wo­du oso­bi­ste­go. Mia­no­wa­nie na tak waż­ny urząd ob­ce­go oby­wa­te­la, któ­ry bę­dzie miał de­cy­du­ją­cy wpływ na bi­lans pol­skich dłu­gów, we­wnętrz­ną sta­bil­ność fi­nan­so­wą pań­stwa i stra­te­gię go­spo­dar­czą, wy­da­je się nie do po­my­śle­nia. War­to za­dać py­ta­nie – czym kie­ro­wał się pre­mier Tusk przy tej no­mi­na­cji, bo fa­chow­ców w kra­ju nie brak..."
pr rp / 199.67.203.* / 2013-04-05 11:06
najlepiej władować w firmę kupe kasy a potem ją za bezcen opchnąć.

Najnowsze wpisy