Forum Polityka, aktualnościGospodarka

Sejm przyspiesza prace nad ustawą antynikotynową

Sejm przyspiesza prace nad ustawą antynikotynową

Wyświetlaj:
Tylko Prawda / 89.228.106.* / 2009-04-23 15:00
Te pajace w rzadzie cieniasow i zgraja poslow maja ludzi za idiotow? Jak dlugo jeszcze beda raczyli narod jakimis marginalnymi ustawami i kiedy w koncu zajma sie walka z recesja, bezrobociem i przestana doprowadzac Polske do ruiny?
Pijok / 195.26.23.* / 2009-09-13 19:51
Palenie papierosów w takaich krajach jak Irlandia, UK, Niemcy już dawno zostało zakazane w miejscach publicznych, nasz rząd, masz racje to cieniasy, bo za późno wprowadzają ustawę która jest standartowa, dla innych krajów UE! Modlę się każdego dnia i wspieram nasz rząd , aby w końcu wprowadził jak najszybciej swoje zamierzenie co do śmierdzieli.
j. / 83.25.91.* / 2009-04-23 14:44
Problem polega na totalitarnym wejściu z butami w życie innych...

Jeżeli jacyś imbecyle uchwalą swoje bzdurne ustawy to NIE BĘDZIE MOŻNA otworzyć lokalu 'tylko dla palących'

Kiedyś wszyscy kpili z unijnej normy 'krzywizny banana' a teraz jak stado ślepych i bezkrytycznych baranów powielają każdą unijną bzdurę.

Już wiem na kogo NIE zagłosuję w kolejnych wyborach.

Nie palę w miejscach dla niepalących ale kilku oszołomów chce żeby NIGDZIE nie można było palić a tłum zakompleksionych prostaków przyklaskuje bo akurat im po drodze.
Nie mam nic przeciw miejscom dla niepalących ale niech to działa w dwie strony.

Wydawałoby się proste ale widzę że nie tu...

Jeszcze mały cytat:
Jak informuje DCRS - Online, sześćdziesięcioletni Uli S., właściciel pubu w Badenii - Wirtembergii, popełnił wczoraj samobójstwo. List pożegnalny, który pozostawił, nie jest skierowany do rodziny. Uli S.zwraca się w nim do oficjalnych czynników politycznych, odpowiedzialnych za decyzję o zakazie palenia w lokalach gastronomicznych. Według DCRS, lokal, którego właścicielem byl Uli S., od chwili wprowadzeniu zakazu palenia, świecił pustkami.

tu link do całości:
http://www.wiadomosci24.pl/artykul/w_niemieckim_pubie_zjedza_wypija_ale_czy_zapala_63260.html
Track / 78.30.73.* / 2009-06-03 22:19
Na zakaz palenia w knajpach mam patent.
Knajpa przestaje być knajpą a zaczyna być "Prywatnym Klubem Palących Konsumentów" w skrócie "PKPK" z ochroniarzem przy drzwiach. Można się do niego zapisać wnosząc wpisowe w towarzystwie dwóch osób poręczających będących już 2 lata członkami klubu. W klubie można sobie używać do woli nikt obcy nie będzie do niego wpuszczany nawet członek rodziny. Zaczeka przy drzwiach.
I, gitara.
non-smoker / 77.222.250.* / 2009-04-26 11:30
czy w końcu ktoś zrozumie, że palacz nie pali wyłącznie w ramach swojego organizmu, balkonu, stolika w restauracji, albo nawet 10 mkw wokół siebie?! Palenie rozprzestrzenia się dookoła i wkurzające jest to, że palący nic nie robią palaczom, nie wkraczają na ich terytorium, natomiast palacze zatruwają powietrze niepalącym. Zrozumcie to w końcu! Gdyby papierosy nie emitowały trujących substancji i nie śmierdziały to nikomu by to nie przeszkadzało. Może w XXI wieku ktoś byłby w stanie coś takiego wymyślec. Jak na razie palacze nie mają żadnych argumentów, którymi są w stanie uzasadnic, że ich palenie jest właściwe i nikomu nie szkodzi. Zróbmy wszystko, aby papierosy zginęly z naszego otoczenia i powietrza, które wdychamy. Do listy zakazanych miejsc dołączmy koniecznie balkony. Palacz pali na powierzchni znacznie większej niż balkon, będący jego własnością, czyli pali już nie u siebie, a u sąsiadów, a to jest niedopuszczalne. Gdyby wszedł nieproszony do mieszkania sąsiada i zapalił papierosa mógłby być usunięty przez ochronę, Straż Miejską czy Policję, dlatego zatem może wdmuchiwać bekarnie dym do mieszkań sąsiadów, używając idiotycznego argumentu, że pali u siebie na balkonie?!
j. / 83.25.83.* / 2009-04-27 13:34
kup sobie bazukę i odpalaj w kierunku mijających Cię samochodów ;)))

trochę bardziej Ci szkodzą niż ktoś z papierosem...
Pijok / 195.26.23.* / 2009-09-13 19:43
a TY KUP sobie 5 katonów fajek i spal je wszystkie od razu! Bedziesz na pewno uszcześliwiony!
Oracle / 2009-05-03 10:14
Moja znajoma jutro idzie na kolejną już trzecią chemię, bo ma raka płuc i dalej łoi te papierosiska. Włosy jej już prawie wypadły, ale co tam ma piękną peruczkę, waży 42 kg., i co z tego przynajmniej nie musi sobie odmawiać i katować się jakimiś dietami. Twierdzi, że i tak na coś trzeba umrzeć.

Palacze tak trzymać, tyle że dajcie oddychać swobodnie tym co nie palą i chcą umrzeć na coś innego niż rak czy rozedma. Teraz i tak wystarczy chociażby nasza żywność nafaszerowana różnym świństwem czy zanieczyszczone powietrze, nie potrzebne nam dodatkowo wasze wyziewy na każdej ulicy, przystanku czy innym miejscu publicznym.
Tak naprawdę palacze nie zdają sobie sprawy jak śmierdzą te papierosiska osobą niepalącym !!!
Track / 78.30.73.* / 2009-06-03 22:10
Rzuciłem papierosy, bo przerzuciłem się na coś lepszego.
Tego, tak prędko nie zabronią.
A, nawiązując do ustawy, proponuję, aby tą ustawą objąć także kadzidełka.
Od zapachu niektórych można zwymiotować.
Osobiście jestem także za tym, aby przy okazji dbałości o to co człowiek wprowadza do organizmu, sprawy żywieniowe skodyfikować.
Matki karmią swoje dzieci nie mając stosownych uprawnień i świadectw przebytych szkoleń w tej dziedzinie. To także jest źródłem wielu poważnych schorzeń powstających przez lata. Dzieci są na to poważnie narażone. W wielu domach prowadzony jest terroryzm żywieniowy.
A z terroryzmem walczymy!
Spożywanie i przyrządzanie wielu potraw powinno być kontrolowane lub zakazane w trosce o stan zdrowotny hodowli.
Ja, ponieważ stać mnie na markowy alkohol i cygara poświęcę się dla waszego dobra i zrobię wam z życia piekło. Całym sercem jestem za tym, aby tę waszą wolność maksymalnie kontrolować, bo tylko bata się boicie. Ważne, abyście pomarli od tego co politycy uznają za właściwe. Zapewniam, nie będzie miało brzydkiego smaku i zapachu, bo technologia idzie na przód.
Pijok / 195.26.23.* / 2009-09-13 19:42
Kadzidełka nie zatruwaja! A papieros zawiera tyle subst chemicznych ile nawet w TWOJEJ GŁOWIE SIE NIE POMIEŚCI!
1 2
na koniec starsze

Najnowsze wpisy