Forum Polityka, aktualnościGospodarka

Sejm uchwalił ustawę reprywatyzacyjną

Sejm uchwalił ustawę reprywatyzacyjną

Money.pl / 2012-02-11 20:58
Komentarze do wiadomości: Sejm uchwalił ustawę reprywatyzacyjną.
Wyświetlaj:
ewa9 / 2012-02-11 20:58
i nadal nic w tej sprawie sie nie dzieje. Przykre bardzo. Niesprawiedliwosc jest orgomna. Nadal w Polsce obowiazuje orawo stalinowskiej chociaz mamy rok 2012. Jestem wnuczką osoby której odebrano majatek ziemski, na który pracowala cala moja rodzina. Mam 34 lata, jestem adiunktem na uniwersytecie i mieszkam z rodzicami bo nie stac mnie na wlasne mieszkanie, a teoretycznie jestem bogata...tylko na papierze. Napiszę słowami naszego byłego juz Ministra - "Polska to dziki kraj"
IL1957 / 89.77.222.* / 2014-09-13 09:53
Wstyd dla rządów III RP. 25 lat i nic nawet ochlapów. Moja matka mimo znajomości perfekt niemieckiego, francuskiego nie mogła znależć pracy jako obcoklasowa. Ja nie mogę kupić nawet 1000 m kw pod budowę, bo mnie nie stać. Przez byłego sekretarza SLD i pomówień jego rodziny straciłam pracę przed ochronką. Komuna nami rządzi. Nasz Prezydent być może swoje włości odzyskał, choć 20 lat temu bywał na spotkaniu ziemian. Najpierw należało wyrównać krzywdy, a później zacząć dalej grabić, jak musieli. Dobrowolnie żaden złodziej niczego nie oddał, a okradło Państwo Polskie.

Najnowsze wpisy