Forum Polityka, aktualnościGospodarka

Sejm wprowadzi całkowity zakaz handlu w niedzielę?

Sejm wprowadzi całkowity zakaz handlu w niedzielę?

Wyświetlaj:
śnięty pijus / 94.254.183.* / 2016-03-04 10:56
qrva co za kraj, konkordat , Jezus Chrystus królem Polski a matka jego boska królową, ( pamiętaj abyś dzień święty święcił ) ale w świątyni a nie galerii handlowej hamy, u mnie na osiedlu ( Zabrze Poręba) stoi lidl obok kościoła, nawet pan ksiądz posyła swoją kuchtę w niedzielny poranek na zakupy jak mu się czegoś zachce, aż wreszcie ktoś chce normalności żeby 7ego dnia odpoczywać to larum i jazgot, na kolana hamy i prosić Boga o wybaczenie, nawet ci niedobrzy komuniści tak zaciekle walczący z kościołem jak to kościół twierdzi nie handlowali w niedziele i święta
new gess / 77.255.32.* / 2016-03-04 10:56
Jesli w niedziele zakaz to takze księża koscioła katolickiego nie powinni pracowac i brac kasy, wprowadzenie tego zakazu to dotatkowi bezrobotni. ja i wiekszosc zajetych ludzi niedzielę wykorzystuje na spokojne zakupy np. ubran, wytchnienie w klimatyzowanych marketach, zjedzenie w znajdujacych sie tam restauracjach, czy ci wszyscy ludzie straca pracę, ce ze studiami niestacjonarnymi, - kolejny krok do zreazlizowania zapowiedzi hasła wyborczego PiS "Polska w ruinie"
Obiektywny_bardzo / 46.76.177.* / 2016-03-04 11:01
Gdzie Ty widzisz bezrobotnych... przecież godziny przesuwają się na pracę w dni robocze... Jeżeli nie pracujesz w niedzielę, zakładam że tak jest, tylko w normalnym tygodniu za wyjątkiem soboty i niedzieli, to jesteś bezrobotny!? Ogarnij się i pomyśl, Przecież dokładnie mówi się o niedzieli, czy studia niestacjonarne odbywają się tylko w niedzielę?! Zarówno piątek w godzinach popołudniowych oraz sobota są dniami na studia niestacjonarne...
niedziela / 156.17.205.* / 2016-03-04 10:55
Idźcie na całość zakaz pracy stacji benzynowych i szpitali .Pacjentów wypisywać w sobotę i przyjmować w poniedziałek . Oczywiście zakaz pracy kościołów i burdeli w niedziele !!!!
Ollo / 77.253.240.* / 2016-03-04 10:55
Q..wa to zamknijmy wszystko koscioly szpitale policje wojsko kina teatry stacje benzynowe itd jak wszyscy maja miec wolne to wszyscy Nie rozumiem jak ktos nie chce pracowac w handlu to niech szuka roboty gdzie indziej nikt ich lancuchami nie przykuwa do stolka Ten chory kraj idzie na dno Zbierzmy podpisy aby nie zamykac sklepow w niedziele ponoc jest demokracja i wolnosc w naszym pisowskim kraju
MRRR / 185.51.116.* / 2016-03-04 10:55
Rozumiem, ze Koscioly, ktore w niedziele handluja odpustami i zbieraja na tace, rowniez beda pozamykane?
hanka11 / 83.8.48.* / 2016-03-04 10:55
Zakaz handlu w niedziele to bardzo dobry pomysł
pawel1959 / 95.49.148.* / 2016-03-04 10:55
nareszcie jak u niemca
Radek 36 / 188.141.119.* / 2016-03-04 10:55
I tak powinno być , WOLNA NIEDZIELA i przestańcie pisać głupoty o bezrobociu ze wzrośnie, a jak komuś pasuje robić zakupy w niedziele to tylko z własnej próżności i lenistwa. Niedzila zawsze powinna być wolna i nie powinno sie nawet o tym dyskutować !!!
Przemysław553 / 185.40.115.* / 2016-03-04 11:26
Całkowicie Się z Panem zgadzam , powinno być więcej ludzi myślących jak Pan.
Tak powinno być , bo jest napisane "Pamiętaj o dniu szabatu, aby go
uświęcić. Sześć dni będziesz
pracować i wykonywać
wszystkie twe zajęcia. Dzień
zaś siódmy jest szabatem ku
czci Pana, Boga twego. Nie
możesz przeto w dniu tym
wykonywać żadnej pracy ani ty
sam, ani syn twój, ani twoja
córka, ani twój niewolnik, ani
twoja niewolnica, ani twoje
bydło, ani cudzoziemiec, który
mieszka pośród twych bram. W
sześciu dniach bowiem
uczynił Pan niebo, ziemię,
morze oraz wszystko, co jest w
nich, w siódmym zaś dniu
odpoczął. Dlatego
pobłogosławił Pan dzień
szabatu i uznał go za święty"
Całkowicie popieram ponieważ jest to zgodne z Katechizmem Kościoła Katolickiego i nauką kościoła.
Katolik / 185.40.115.* / 2016-03-04 11:26
Całkowicie Się z Panem zgadzam , powinno być więcej ludzi myślących jak Pan.
Tak powinno być , bo jest napisane "Pamiętaj o dniu szabatu, aby go
uświęcić. Sześć dni będziesz
pracować i wykonywać
wszystkie twe zajęcia. Dzień
zaś siódmy jest szabatem ku
czci Pana, Boga twego. Nie
możesz przeto w dniu tym
wykonywać żadnej pracy ani ty
sam, ani syn twój, ani twoja
córka, ani twój niewolnik, ani
twoja niewolnica, ani twoje
bydło, ani cudzoziemiec, który
mieszka pośród twych bram. W
sześciu dniach bowiem
uczynił Pan niebo, ziemię,
morze oraz wszystko, co jest w
nich, w siódmym zaś dniu
odpoczął. Dlatego
pobłogosławił Pan dzień
szabatu i uznał go za święty"
Całkowicie popieram ponieważ jest to zgodne z Katechizmem Kościoła Katolickiego i nauką kościoła.
wł / 37.7.45.* / 2016-03-04 10:55
ja jestem za zamknięciem wszystkich kościołów w niedzielę bo ludzie pownni mieć spokój od czarnej mafii
starszawa / 81.6.133.* / 2016-03-04 10:55
Związki zawodowe dla uzasadnienia swojego istnienia powinny też ustanowić kiedy będzie wolno srać i p********. A tak na marginesie - wszystko będą mogły zrobić jak zaczną się utrzymywać wyłącznie z własnych składek. Do tej pory wataha nierobów związkowych zajmuje się wyłącznie nabijaniem mamoną swoich kieszeni i wyciąganiem łapek do firm które je utrzymują.
Basia805 / 84.10.49.* / 2016-03-04 10:54
Jestem za wprowadzeniem tej ustawy.
ArekSo / 95.48.201.* / 2016-03-04 10:54
Jeśli wczytasz się dokładnie to zauważysz, że na czerwono handel jest ograniczony a nie zakazany więc niewielu odpoczywa. Zapewniam Cię, że będąc w UK zakupy w marketach robiłem wyłącznie w niedzielę i jakoś nie dostrzegałem tych ograniczeń.
jotes / 90.156.43.* / 2016-03-04 10:54
Mam dużo ważniejsze pytanie. Czy jesteś za zakazem przeprowadzania demonstracji w niedzielę?
Komuś zależy aby ten dzień kojarzył się z zadymą, że nie wspomnę o tych co zmuszani są do pracy w niedzielę w związku z planowanymi zadymami? Wiadomo Policja, Służba Zdrowia muszą zabezpieczyć taką demonstrację. Mają cały tydzień, a ONI wybrali niedzielę. Ciekawe czy w innych państwach np w Izraelu państwie gdzie religia jest równie ważna jak w Polsce, w święta można przeprowadzać demonstracje?
km1805 / 83.10.192.* / 2016-03-04 10:54
Byłby cud. Byłoby cudownie !!!

Najnowsze wpisy