Forum Polityka, aktualnościKraj

Sejm wznowił posiedzenie. Wotum nieufności dla rządu już dziś?

Sejm wznowił posiedzenie. Wotum nieufności dla rządu już dziś?

Wyświetlaj:
życzliwy. / 79.187.170.* / 2013-03-07 14:36
Moje wnuki , nie jedzą śniadań bo nie mają apetytu, albo rodzice się za bardzo z nimi certolą.Bezstresowe wychowanie.
Niestey wiele dzieci nie je śniadań , bo rodzice im nie przygotuja i to nie dlategoże nie maja kasy tylko dlatego,że im się niechce. Jak nie je to po co robić , żeby wyrzucać - tak często właśnie jest. Nie chcesię rano wstać wcześniej to daje się byle co , a ci nie jedzą.

Jak chodzi o wotum nieufności , ja na miejscu obecnego rządu bym
zagrała tak aby przeszło , i niech Pan Profesor Gliński poradzi sobie z kryzysem , może szkoda czasu na takie gry , ale ja bym dłużej tego znosiła , niech pokaże PIS i Gliński jak się rządzi , niech da te zasiłki
1000 zł , zlikwiduje kryzys i bezrobocie , w szybszym tempie wybuduje drogi i dobrze zagospodaruje dotację unijną , ja bardzo chcę to zaboaczyć , jak to się robi.
Rudy Maluch / 2013-03-07 15:29
A być może już stanei się cud i jednak w końcu pozbędą włądzy Platformy Obywatelskiej...
bsf / 46.45.103.* / 2013-03-07 10:34
Choć z badań wynika, że liczba dzieci głodujących w Polsce jest jedną z najwyższych w całej Unii Europejskiej, a gorzej jest tylko w Rumunii i Bułgarii, Julia Pitera twierdzi, że sytuacja wcale nie jest taka zła. Jej zdaniem dzieci nie jedzą śniadań bo... nie mają apetytu.

Najnowsze wpisy