Forum Polityka, aktualnościPolityka

Sejm za obowiązkową komercjalizacją szpitali

Sejm za obowiązkową komercjalizacją szpitali

Wyświetlaj:
man13 / 2008-10-21 21:06 / Tysiącznik na forum
Zgodnie z uchwaloną ustawą zoz-y zostaną obligatoryjnie przekształcone w spółki kapitałowe działające w oparciu o prawo handlowe. Samorządy otrzymają 100 proc. kapitału zakładowego, którym będą mogły dysponować. To one będą podejmować decyzje o ewentualnej sprzedaży udziałów.
obserwator / 2008-10-22 07:58 / Tysiącznik na forum
dlaczego man13 to piszesz, czy tobie placą za bycie tuba propagandową, przeczytaj wszystkie swoje wpisy, ja nie mam złudzeń, zwykly "Kowalski" w ten sposób nie pisze, kazdy ma swoj rozum, nie chwal się tym że cos ci brakuje.
Wiem ze wszystko rozumiesz po swojemu ale aby zamącić stosujesz pijar propagandowy, to nie ma nic wspolnego ze zdrową gospodarką. Jestem przekonany że naley za " mordę" wziąć lekarzy i cale zaplecze, bo tak dalej byc nie może, aby czlowiek placący cale życie skladk i to nie małą, nie otrzymal pomocy jak jej potrzebuje bo urzednicy i funkcjonariusze graja swoją grę o pieniądze. Ostatnio czytalem na www. niezalezna.pl ze nagminnie wyprzedaje się w lipnych przetargach ziemie ze szkołami podstawowymi, które kiedyś być moze mieszkancy wybudowali w czynie spolecznym a ktorych wlaśicielem jest gmina. Jeżeli w ten sposob będą sprzedawali obiekty i ziemie slużby zdrowia to znajdziemy się w sytuacji po katastrofie jaką spowodowaly NFI. Dalej nie piszę , wszystko wiadome, zatem pisz materialna prawdę z zabezpieczeniami a nie pijar jaki się serwuje ludziom.

Najnowsze wpisy