Forum Polityka, aktualnościPolityka

Sejm zajmie się zabójstwem generała Papały?

Sejm zajmie się zabójstwem generała Papały?

Wyświetlaj:
rybka / 2006-10-25 14:10 / Tysiącznik na forum
Do wiadomości: Sikora, Wierzejski

Sejm jest instytucja powołaną do tworzenia prawa, a nie prowadzenia dochodzeń.
Może jeszcze pralnię chemiczną otworzycie?
tyle / 83.17.92.* / 2006-10-26 10:35
popieram, ta sprawa jest w dobrych rękach, zajmijcie się losem Polaków, i tych co organizują prace i tych co pracują i tymi co niepracują
Jo / 213.158.197.* / 2006-10-25 13:08
Kiedy te jełopy zabiorą sie do pracy i robienia czegoś konstruktywnego? Chyba nigdy - łatwiej biegać, szukać agentów i wymachiwać szabelką. I nie robić nic - brać diety, podróżować...
Czy nasz kochany naród odejdzie wreszcie od idei socjalistycznych??? Kiedy skończy sie głosowanie na populistów obiecujących niczym Robin Hood zabranie "obrzydliwym bogatym" i danie "biednemu narodowi"?
Czy nie można skorzystać ze sprawdzonych wzorców, zmniejszenie bezrobocia poprzez prace publiczne - chodźby przy budowach dróg i autostrad. Zabieżmy glodowe zasiłki tym, którzy mogą pracować (i pracują, tylko "na czarno" w Polsce lub u naszych zachodnich sąsiadów), dajmy im po 1000-1500 PLN - za normalną pracę na budowach - przy drogach, mieszkaniach. Dlaczego dziś, gdy firmy budowlane cierpią na niedobór pracowników, a na rynku brak mieszkań, brak ludzi na budowach dróg i coraz to większe opóźnienia w realizacjach, nie podjąc kilku może niepopularnych debat i decyzji - i dać ludziom te wędki???!!!
askaray / 2006-10-25 14:06 / Bywalec forum
Ciekawe za ile ty pracujesz?
Jo / 213.158.197.* / 2006-10-25 14:38
Za tyle, ile sam wypracuje. Jak stracilem prace, to zaczalem pracowac na swoim. I nikt mi nic nie dolozyl! A ty - za ile? Kiedy dostales podwyzke? Najlatwiej jest nazekac - sprobuj zalozyc wlasny interes i go poprowadzic. Szybko przestaniesz zazdroscic pracodawcom!

A moje podatki ida na imbecyli z Wiejskiej i darmozjadow, ktorym sie nie chce sprobowac nawet pracowac!!! Sa oczywiscie ludzie, ktorzy nie moga dostac pracy - ale takich to jest max. 2-3%. A gdzie to bezrobocie na poziomie 18%???
Jak nie skonczymy z rozdawnictwem i podnoszeniem podatkow na utrzymanie tych populistycznych gier, to niedlugo bedzie tak jak w polskiej pilce noznej przez ostatnie 20 lat!
askaray / 2006-10-25 15:19 / Bywalec forum
Ale na pewno nie pracujesz za takie kwoty po poprostu za takie pieniądze w Warszawie nie da się żyć. Ja pracuję ale też mam też swój biznes (niewielki) zatrudniam 2 ludzi.
Jo / 213.158.197.* / 2006-10-25 16:38
Rozumiem ze 1000-1500 PLN to nie fortuna. Ale to sporo wiecej niz 580 zasilku.
Ja nigdy nie bralem zasilku - zawsze wolalem podjac sie jakiejkolwiek pracy. To chyba kwestia zasad i honoru. Nie chce byc zebrakiem, dopoki mam mozliwosc pracy.

Najnowsze wpisy