Forum Polityka, aktualnościKraj

Sejm: zbrodnia wołyńską nie była ludobójstwem

Sejm: zbrodnia wołyńską nie była ludobójstwem

Wyświetlaj:
Wapniak / 2013-07-12 15:14 / Tysiącznik na forum
Wg. mnie decyzja mądra choć nie do końca obejmująca problem w sposób obiektywny. Dobra i taka, bo to precedens przy uchwalaniu różnych durnot... w tym polskim bałaganie.
W końcu jak pisałem; nie ma skutków bez przyczyny i wystarczy co nie co poczytać i pomyśleć... Za trudne?... Może i tak!? Wrzeszczeć jest o wiele łatwiej. Być pośmiewiskiem w oczach świata...a czemu nie?
W swojej pysze, megalomanii, hipokryzji i tak tego się nie widzi!!!
joleczka294 / 95.160.222.* / 2013-07-12 13:47
wzięłam sobie batonik ze sklepu. To nie jest KRADZIEŻ TYLKO WZIĘCIE O ZNAMIONACH kradzieży. HEHE DOBRE hańba
Ryszard Wasik / 83.30.252.* / 2013-07-12 13:45
Na dzień przed Krwawą Niedzielą, w sobotę, 10 lipca 1943 r., młody oficer Armii Krajowej Zygmunt Jan Rumel „Krzysztof Poręba” udał się na rozmowy z OUN-UPA na Wołyniu z poselstwem ostatniej szansy. Dowództwo AK nie znało szczegółów antypolskiej operacji, którą ukraińscy kolaboranci Hitlera mieli przeprowadzić w niedzielę, 11 lipca, ale to, co wydarzyło się wcześniej, było wystarczająco groźnePoseł Rządu RP porucznik Zygmunt Jan Rumel został przez ukraińskich „rozmówców” rozerwany końmi… Taka sama, okrutna i męczeńska śmierć spotkała Krzysztofa Markiewicza i woźnicę, który przywiózł posłów. Na drugi dzień ukraińskie siekiery, noże, widły i pałki spadły na głowy niewinnych polskich kobiet i dzieci.
dtg / 83.29.69.* / 2013-07-12 13:11
Zabiegi polskiej dyplomacji wokół Ukrainy przypominają taniec szamana. Upuszczamy nawet sobie krwi żeby uczynić Ukrainę europejską. Wejście Ukrainy do Unii jest sprzeczne z polskim interesem i przyniesie na szkodę w dalszej perspektywie. Zresztą oni wcale nie palą się do integracji , stwarzają tylko pozory aby uzyskać doraźne korzyści ze strony państw europejskich.
Ryszard Wąsik / 83.30.252.* / 2013-07-12 13:04
Wstyd i hanba dla tych posłow, co to przegłosowali,
[...]

### Post edytowany z powodu złamania regulaminu Forum MONEY.PL ###

[...]

Pamiętliwy / 193.202.117.* / 2013-07-12 12:17
Kolejny przejaw POgardy dla narodu, przyznam się że liczyłem na część uczciwych z PO że się jednak wyłamią... ale cóż... nie znam jeszcze wyników kto jak głosował, domyślam się że PO-wców wspierał Psikot i jego dziwolągi.
Ale spokojnie - jeszcze tylko 2 lata. Ofiary sadystycznych morderców z Wołynia i Podola czekały 70 lat na uznanie ich oprawców za ludobójców, będą musiały poczekać, aż w Polsce władze obejmą znów Polacy - boję się tylko, że za dwa lata z tego kraju wiele nie zostanie (no poza pomnikami UPO-wców na wschodniej lubelszczyźnie i podkarpaciu). Ważna żeby jednak nie pozwolić do końca zniszczyć naszej mlodzieży i dzieci - bo ruinę gospodarczą zawsze można odbudować.

Pozdrawiam
J1512 / 178.43.151.* / 2013-07-12 12:01
FAJNIE jest i trzeba tylko śpiewać " POLACY nic się nie stało"!!!
randal / 94.42.189.* / 2013-07-12 11:19
platforma wie najlepiej jak zniszczyć historię Polski, jak ja zakłamać. Z teraźniejszością sobie poradzili tworząc Zielona Wyspę to i przekonają niedouczone pokolenie, ze na Wołyniu też nic sie nie zdarzyło.

W smoleńsku brzoza ucięła skrzydło samolotu i wielu wierzy w te brednie. reżimowe media pozbawiły nowe pokolenie jakiejkolwiek refleksji.
i to by było na tyle / 83.29.159.* / 2013-07-12 10:56
Widać z tego, że Sejm postanowił zakwestionować samo człowieczeństwo ofiar. Bo tylko w ten sposób można obronić tezę, że systematyczne i zorganizowane fizyczne unicestwienie 100m tys. osób jedynie ze względu na ich narodowość ( lub jak kto woli wyznanie) nie jest ludobójstwem.
marcin112233 / 193.22.252.* / 2013-07-12 11:05
Brak słów...

Najnowsze wpisy