Forum Forum inwestycyjneWydarzenia

Selektywny popyt na akcje

Selektywny popyt na akcje

ORZEŁ / .* / 2005-02-04 18:37
Komentarze do wiadomości: Selektywny popyt na akcje.
Wyświetlaj:
orzeł / .* / 2005-02-04 23:27
Niemile są tu widziani Ci, którzy mają codziennie w portfelu te spółki które w danym dniu najwięcej wzrosły~! Był tu juz taki jeden który codziennie miał papiery o największych wzrostach - zaznaczam że codziennie inne:) Długo tu nie zagrzał miejsca - zmiażdżyła go krytyka!Mój apel ponawiany profilaktycznie - jeśli coś piszecie to niech to ma sens - tu łatwo się wykreować na kolejnego Jeżyka opisując przeszłość i wpisując w nią swoje wyimaginowane decyzje inwestycyjne:)
orzeł / .* / 2005-02-04 23:19
Ania to jak ogromny Ty masz ten portfel że wszystko to mieścisz?!Czy żyje tu ktoś kto ma coś co spadło- no choć ociupinkę:)Ja mam impel:(
anna / .* / 2005-02-04 23:58
Mój portfelik nie taki wielki ale gdy postawiłam na dywersyfikację portfelika, wyniki mam lepsze. Trochę zainwestowałam na rynku pierwotnym niewielkie to zyski ale o wiele spokojniej. A złe decyzje oczywiście, że bywają .
ORZEŁ / .* / 2005-02-05 09:09
Moje dośiadczenie co do podziału kaski na inwestycje jest podobne choć czasem jeszcze (tak jak w piątek) odzywają się we mnie jakieś prymitywne myśli typu: szkoda że nie mam zamiast 10 spółek tylko kredyt banka alchemię i atlantisa. Natomiast odrotnie to działa jak się dostaje parę procent w plecy na papierze a na portfelu zarabia :)Wtedy dziękuje się BOgu że się nie ma tylko tego jednego:)Nie wiem czy ktoś coś z tego zrozumiał ale tak se chciałem popisać !:)MIKE CZEKAMY DO 22 POTEM PRZYJDZIEMY PO CIEBIEEEEE!
mike / .* / 2005-02-04 21:05
a ja mam enp i tez jestem mile zaskoczony....juz ponad 40% do przodu...kpx dzisiaj lekkie doly ale odbuduje sie w poniedzialek, potwierdza sie moja inwestycja na przyszly tydzien , przyszly dobre inf dotyczace spolki....narazie jest ok ,ciekawe kiedy zacznie byc pod gorke...milego weekendu!!!!
anna / .* / 2005-02-04 22:48
Tak tak, powiedz Mike jesteśmy ciekawi. Ja dziś panikowałam i na otwarcie kpx sprzedałam. Chętnie w pon. coś dobrego kupię. Narazie na pue się skusiłam mam nadzieję , że po takich wynikach zarobię jak wtedy w III kw. ( no może nie aż tak ale coś...)
orzeł / .* / 2005-02-04 22:35
Co się tak kryjesz?? zdradź w czym rzecz??
byk / .* / 2005-02-04 20:23
... ja jestem zadowolony ze Strzelca to jest papier, który nabiera dopiero rozpędu, w sumie jest ok, wyskoczyłem z getinu chociaż nie wiem czy dobrze zrobiłem...pko bp też ok, jest na plus...
anna / .* / 2005-02-04 19:01
Orzeł te garnitury to powaga czy ........?
anna / .* / 2005-02-04 18:45
Kredyt banku i TVN jeszcz się nie pozbyłam ale z tym BYT troszk przesadziłam. Mam okropną grype, jestem zła że nie mam zwrotu z ciechu a to św...:(Czy w poniedziałek też będzie tak pięknie?Mój drogi Orle zamało garniturków kupiłeś i kursu nie podbiłeś. Pozdrawiam :)
ORZEŁ / .* / 2005-02-04 18:37
dziś dla mnie sielanka kupiłem garnitury i świętuję kredyt banka:)pisałem że czekam na ruch powyżej dyszki i jesttttttttttttt!Alchemik mnie zaskoczył nie liczyłem że tak wcześnie ruszy!Atlantis ......mnnniiiiaaaamm i to jeszcze nie jest jego koniec!!!!Ibsys słabiutko ale może zbiera siły :)no i pko bp uchchchchchcfajny piątek mówiąc krótko :)energomontaż pn mnie rozwala na łopatki - wbrew wszelkim regułom- cóś pięknego (zaznaczam że nie mam:(co u WAS LUDZISKA:)!?
1 2
na koniec starsze
Wpisy na forum dyskusyjnym Money.pl stanowią wyraz osobistych opinii i poglądów ich autorów i nie powinien być traktowany jako rekomendacja kupna bądź sprzedaży papierów wartościowych. Money.pl nie ponosi za nie odpowiedzialności.

Najnowsze wpisy