Forum Forum inwestycyjneWydarzenia

Selektywny popyt na GPW

Selektywny popyt na GPW

lolek / .* / 2005-09-01 20:19
Komentarze do wiadomości: Selektywny popyt na GPW.
Wyświetlaj:
Pablo / .* / 2005-09-02 09:44
Pamiętacie jak pisałem kiedyś, że WIG 20 dociągnie do 2470 pkt. Po ostatnich wydarzeniach nabieram coraz większego przekonania, że tak się stanie. Do tego potrzebne są dwie - trzy sesje takich zakupów jak wczoraj ale z udziałem całego rynku.
orzeł / .* / 2005-09-01 20:50
Elę trzymam choć czy warto nie wiem bo ostatnio nic nie wiem :) wczoraj i dziś oddałem cały (niebagatelny zysk z przedwczoraj ) dziwne ale prawdziwe!
sporo zarobiony / .* / 2005-09-04 00:00
PAZERNOŚĆ UCZY POKORY głównie tych co chcą się NAŻREĆ CHOCHLĄ !!!
Robbi / .* / 2005-09-01 20:38
W Polimex niewątpię, ostatnia chwila promocji poniżej 46, następny przystanek w okolicach 48. O PJP też jestem spokojny, natomiast co sądzicie o Elzabie i Drozdzie?Orzełku, ty chuba masz Elzab, czy już się pozbyłeś? Po ile go kupowałeś i po ile chcesz sprzedać (jeśli jeszcze posiadasz). Co o nim myślisz?PS. Zawiodła mnie dziś Agora, jakie są wasze przewidywania co do tego papierka?
lolek / .* / 2005-09-01 20:19
aż ta nasz złotówka to mocna waluta :)na jutro polimex i impexmetal up, a ja jako obserwator ty papierów :(przewidywałem 48 na polimex i zabrakło mi konsekwencji :(może wejdę w projprzem, AT wygląda ok i wszyscy ją mają to musi być dobra , może pójdzie jak burza :)
Pablo / .* / 2005-09-01 21:40
Lolek czy masz Impexmetal czy tylko obserwujesz.Ja kiedyś miełem i nieźle zarobiłem. Ale na poziomie 51-54 spółka ta jest nieruchawa i ogólnie są niskie obroty.
lolek / .* / 2005-09-01 22:04
miałem :(spółka podniosła prognozy zysku o 25 %, czy to nie jest wystarczajaca przesłanka ze jutro można na nie zarobić, tak tylko głośno myślę :)dobrze ze sprzedałem agorę po 69.9, ale reszta portfela szkoda gadać :(mam nadzieję, iż jutro maluch podciągną , dziś kupowała tylko zagranica, a nasi byli na rozpoczęciu roku szkolnego :)Przy tak mocnej złotówce rośnie popyt na akcje i obligacje, to normalne, ale czemu maluchy tak słabo to dziwne :(ja pozostaje optymistą i nie panikuję - czynniki takie jak: bezrobocie, inflacja, nie wzkazują na koniec hossy :)ale sie rozpisałem juz konczę pozdrawiam
1 2
na koniec starsze
Wpisy na forum dyskusyjnym Money.pl stanowią wyraz osobistych opinii i poglądów ich autorów i nie powinien być traktowany jako rekomendacja kupna bądź sprzedaży papierów wartościowych. Money.pl nie ponosi za nie odpowiedzialności.

Najnowsze wpisy