Forum Polityka, aktualnościKraj

Senator PO organizuje zakazane szkolenia

Senator PO organizuje zakazane szkolenia

Money.pl / 2008-01-28 11:58
Komentarze do wiadomości: Senator PO organizuje zakazane szkolenia.
Wyświetlaj:
poniedziałek / 79.188.238.* / 2008-01-28 12:18
tak dla przypomnienia wizerunku szlachetności Sawickiej

>jeżeli tylko za friko to to pieprzę, (…). Ty mi nie mów (…….). Ja zaczynam ten drugi wątek bo jest coś do wzięcia (….).
K....rwa mać , tyle mam układów wypracowanych i to wszystko w łeb weźmie, bo nie problem byłoby gdybyśmy my wzięli władzę (….).
No dojście zawsze jest (….) i kręcimy lód (…..), żeby robić biznes z polityką, trzeba w ukryciu i tak dalej trzymać (…),
w politykę się nie musicie mieszać, TYLKO KASĘ DAJCIE<

…Natomiast ja mam grupę ludzi, to nie jest duża grupa, bo nas jest troje”, którzy mają , tworzą wiadomo, prawo i tak dalej, ale przede wszystkim mają ogromna wiedzę, na temat tego co się będzie w przyszłości, czyli prywatyzacja jednostek organizacyjnych służby zdrowia”
wtorek / 79.188.238.* / 2008-01-28 12:20
czy poznamy tych >ich troje< kiedyś ? czy podobnie jak w przypadku grupy trzymającej władzę ?
MN4 / 80.51.231.* / 2008-01-28 12:13
"Kategorycznie zakazał brania udziału w podobnych szkoleniach, nie mówiąc już o ich organizowaniu - mówi Julia Pitera. "
W samochodach podsłuchują, do domów przyłażą a w tramwajach kradną.

Puk, puk, tu chodzi o konflikt interesów, a nie o podsłuchy.
lciesiel / 2008-01-28 11:58 / Bywalec forum

Eryk Smulewicz reklamuje szkolenia dla kandydatów do rad nadzorczych, choć po aferze z Beatą Sawicką szef PO Donald Tusk zakazał działaczom partii udziału w takich szkoleniach.

O co chodzi? Tusk zakazał udziału - a facet tylko reklamuje. Nawet nie organizuje, czy też nie prowadzi.
Poza tym, pole do korupcji będzie wtedy - gdy będą istnialy państwowe firmy, gdzie będzie można "wszadzać" ludzi "z klucza".
uggrest / 2008-01-28 13:59
facet reklamuje kursy w firmie, którą prowadzi jego żona.
A.T. / 194.73.38.* / 2008-01-28 12:30
O co chodzi? Tusk zakazał udziału - a facet tylko reklamuje. Nawet nie organizuje, czy też nie
prowadzi.

Pan rozroznia reklamowanie od organizacji czy prowadzenia. Jednak wiekszosc wyborcow nie zada sobie trudu doczytania do konca lub zrozumienia. A terazniejsza opozycja zaraz narobi rabanu. Tak wiec dzialanie prewencyjne ze strony PO jest jak najbardziej na miejscu. Niestety, tak wyglada wspolczesna polityka...
lciesiel / 2008-01-28 12:48 / Bywalec forum
Swoją drogą: to sprawa wewnętrzna PO i niech sobie zakazują lub nakazują co chcą.
Dla mnie już samym idiotyzmem jest dawanie prawa głosu tym, kórzy niewiele rozumieją z tego, co sie im przekazuje.

Najnowsze wpisy