Forum Polityka, aktualnościKraj

Senator PO twierdzi, że raport Millera obciąży stronę polską

Senator PO twierdzi, że raport Millera obciąży stronę polską

Wyświetlaj:
piotr126 / 77.253.147.* / 2011-07-19 21:50
czy w platformie obrodziło samymi głupcami, wiadomo że pilot i wieża stwierdzili że nie ma warunków do lądowania ale w moskwie i być może w warszawie rozkazano że muszą wylądować bo atmosfera polityczna w kraju i z rosją doszła do absurdu politycy zamiast zachowywać się jak mężowie stanu okładają się jak penery o miejsce pod grzejnikiem i z tej przyczyny pwstała presja na obie strony, i nikt nie zachował odrobiny rozumu teraz pozostało pomodlić się za tych co zginęli a polska i rosja podzielić się winą 50 na 50
kraton / 195.117.16.* / 2011-07-19 14:37

Dokument ten potwierdzi jego zdaniem to co już wiemy intuicyjnie

Dobre :))
Wina, wina, vici / 46.170.207.* / 2011-07-19 09:50
Ja też uważam że winni są ochroniarze BOR dlatego że nie potrafili obronić byłego prezydenta przed zgubnymi naciskami brata, przed rosnąca jego fobią oraz chorymi ambicjami odnośnie uczestnictwa za wszelką cenę w uroczystosciach bez zważania na koszty osobowe. Japońscy kamikadze przy byłym prezydencie to pikuś. Dlatego właśnie uważam, że wina stoi po stronie tych ludzi.
A teraz czekam na publiczny lincz, kto pierwszy jest bez winy niech rzuci kamień ....
Botycki / 77.255.226.* / 2011-07-19 14:30

A teraz czekam na publiczny lincz,

Proszę bardzo. Tyle, ze ja ostatnio dużo pracowałem nad sobą, jeżeli chodzi o używanie wulgaryzmów na forum i teraz nie uzywam az takich słów, którymi możnaby cię dostatecznie określić. Nie życzę ci tez zebyś zdechł, bo życzenie komus śmierci jest podłe a i tak każdego z nas to czeka. Bez pozdrowień i bez odbioru. Spadówa! :(
bargiel / 83.6.195.* / 2011-07-19 12:26
Mam nadzieję,że ani "oborowy" gnojem Cię nie upaprał,ani "małpa" nie trafiła jakimś kokosem...:)))
PS:Szkoda po próżnicy dyskutować z gawiedzią,która lubi komuś ubliżyć za wszelką cenę-nawet bezinteresownie,a przecież PO i PiS to "postsolidaruchy",przemalowany i podzielony AWS,ZCHN i jeszcze parę innych odmian tego samego towarzystwa-byli razem,a teraz pozabijaliby się ,gdyby dać im jakąś broń...Niczym Kain i Abel,tylko wszyscy uważają się za Ablów(porządni,dobrzy,uczciwi,pracowici),a zachowują się ja Kain...
(@) / 89.79.218.* / 2011-07-19 13:27

przecież PO i PiS to
"postsolidaruchy",

Cała Polska to post-solidaruchy za wyjątkiem paru tysięcy komunistów z PZPR-u i ich ochroniarzy z MO i SB.
oborowy / 79.185.103.* / 2011-07-19 10:58
Czekasz na lincz, bo wiesz,że pleciesz prowokacyjne głuPOty???
Rozbójnik / 2011-07-19 12:38
No ja niczego innego się nie spodziewam, przecież to grzeczne pieski Putina są!!

Najnowsze wpisy