Forum Polityka, aktualnościGospodarka

Sensacja na PKP. Opanowali obsługę komputera

Sensacja na PKP. Opanowali obsługę komputera

Money.pl / 2012-12-10 07:12
Wyświetlaj:
103 / 46.204.58.* / 2012-12-10 22:14
Młoda "dziennikarka", a ile w niej jadu. Chyba stara panna. Jeżeli jest dobrze to musi kopać, kopać....oby sama nie była kiedyś kopnięta. A myślę że wielu ludziom z PKP do pięt nie sięga w obsłudze komputera. Tak, tak, wyjdż kobieto sfrustrowana za mąż. Chłop nieraz poprawia humor. a z doskoku niezdrowo. Alle jaja.
Budyń / 89.76.112.* / 2012-12-10 23:29
I bardzo dobrze, bo to co się wyprawia na PKP trzeba nazywać po imieniu. W cywilizacji - niekoniecznie zachodniej - to czym chwali się PKP to oczywisty standard.
I o ile rozkłady jazdy biją tylko w gospodarkę, o tyle fatalny stan dyscypliny, wyszkolenia i infrastruktury stawia pod dużym znakiem zapytania bezpieczeństwo obsługi, pasażerów i osób postronnych.
Budyń / 89.76.112.* / 2012-12-10 23:29
I bardzo dobrze, bo to co się wyprawia na PKP trzeba nazywać po imieniu. W cywilizacji - niekoniecznie zachodniej - to czym chwali się PKP to oczywisty standard.
I o ile rozkłady jazdy biją tylko w gospodarkę, o tyle fatalny stan dyscypliny, wyszkolenia i infrastruktury stawia pod dużym znakiem zapytania bezpieczeństwo obsługi, pasażerów i osób postronnych.
Wio Angustapoliplussexi mundra (inaczej) / 88.199.162.* / 2012-12-10 12:34
Nie chcę tu bronić kolei tym bardziej że w piątek i wczoraj zaliczyłem po godzince relaksu przy książce "dzieki" słynnej punktualności kolei ale z drugiej strony złśliwością lub idiotyzmem jest pisać
że informacje o zmianach zawisły odpowiednio wcześniej na dworcach, peronach, a nawet w internecie. Nową epokę w dziejach PKP zwiastuje też fakt, że od 18 listopada każdy może sobie wydrukować aktualny rozkład jazdy dla dowolnej stacji

akurat ja od lat sprawdzam rozkład jazdy kolei tylko w internecie i nie miałem z tym żadnych problemów (chyba że pociąg się spóźnił) widać ta pani nie łumie tych internetóf korzystać.
Oszolomowaty / 193.110.130.* / 2012-12-10 12:24
Prosze Pani:

Sytuacji nie poprawił zastrzyk finansowy z UE, bo zarząd PKP nie potrafił odpowiednio zagospodarować unijnych dotacji.

to nie zarzad PKP tylko rząd PO - prosiłbym o pisanie prawdy a nie chronienie tyłka rządowi.
346 / 88.199.162.* / 2012-12-10 12:30
Każda spółka rozlicza się z kolejną spółeczką za pomocą faktury VAT a tam stawka 23% więc wszystkie te dotacje wracają do wora - taki to sens jest "reformy" kolejnictwa.
Inna rzecz to prezes za 100 tys. zł . miesięcznie
kbx / 193.239.126.* / 2012-12-10 09:49
Polecam najnowszy numer NI* Ur*ana. Jest tam artykuł jakie przekręty robi się na PKP, za które nikt nie beknie bo władze PKP siedzą w tym po uszy. Goście, którzy jawnie "wyrzucają w błoto" grube mln są przenoszeni albo idą na urlop, po czym wracają jakby nic się nie stało. Tam nigdy nie będzie pieniędzy bo nikt nawet się nie kwapi na sprawdzenie, ukaranie i walkę z procederem mimo, że dowody "latają" wszędzie jak stare gazety po ulicach NY. Wszystko wskazuje na to, że ta firma jest rozkradana dosłownie od lat. Jakość taboru i sieci trakcyjnej jest tragiczna.
77777 / 88.199.162.* / 2012-12-10 12:38
A jak mają to ukrucić jak członkowie zarządu i prezesi (wypłaty po 50-100 tys. miesięcznie) rotują szybciej jak na karuzeli i zanim coś sensownego wprowadzą (a są to ruchy pozorne) już ich nie ma podobnie jak 3 mln. zł. podjętych w ramach odprawy za trud i znój.
Ryba psuje się od głowy.
Oszolomowaty / 193.110.130.* / 2012-12-10 12:27
Od 6 lat tym syfem zarządza najlepszy żont Polski "od czasu Jagiełły". Co zrobił w tym kierunku aby to kolesiostwo ukrócić. Powołał jedna komisje Sekuły dla ubogich kompletnie na umyśłe i tym zdobył serca POelektoratu - to już znamy. A co więcej?
afski / 213.205.224.* / 2012-12-10 20:10
Same byki w tej wypowiedzi Oszolomie
--
Komentarz wysłany ze strony mobilnej
http://m.money.pl/
mikloman / 87.205.250.* / 2012-12-11 09:20
To weź nie czytaj co ludzie myślą tylko zacznij nauczać dzieci nie pisać byków. Literat pi..dolony sie znalazł jak ludzie jak ludzie piszą akurat.
--
Komentarz wysłany ze strony mobilnej
http://m.money.pl/
bsf / 46.45.103.* / 2012-12-10 09:14
Ogromne długi spółek kolejowych.
Idące w miliony złotych rocznie pensje dla prezesów i menedżerów PKP.
Chaos przy wprowadzaniu nowego rozkładu jazdy i zbliżający się strajk kolejarzy.
Taki jest obraz polskiej kolei po pięciu latach rządów Platformy Obywatelskiej.
Pytanie / 94.40.26.* / 2012-12-10 08:46
"Mimo to jesteśmy europejskim liderem, jeśli chodzi o liczbę wypadków kolejowych"
Wypadków na kolei czy z udziałem kolei? Odróżnia to pani? Jaka jest liczba wypadków kolejowych, czy odstajemy tu od średniej na zachodzie europy? Czy wypadek na przejeździe kolejowo drogowym jest wypadkiem na kolei czy z udziałem kolei? Czy samobójca rzucający się pod pociąg jest to wypadek na kolei czy z udziałem kolei? Proszę podać źródło tego odkrywczego zdania.
Budyń / 89.76.112.* / 2012-12-10 23:31
Fakt, że dwa razy w roku mieliśmy pociągi na czołówce, co na świecie się nie zdarza ?
Inna rzecz, że sprawnych samolotów z głową państwa też na świecie się nie rozbija...
Pytanie / 94.40.26.* / 2012-12-10 08:00
"którzy nowy rozkład jazdy postanowili wprowadzić o dwa tygodnie wcześniej, niż zazwyczaj. Coroczne zmiany na kolei nie dopadły więc pasażerów tuż przed świętami"
Kiedyś chłopcem do bicia była telekomunikacja teraz kolej. Dziennikarze nie odróżniają spółek, nie wiedzą czym jest PKP, pieprzą bzdury bo temat dowalania kolei bez żadnej o niej wiedzy stał się modny. Może pani podać źródło tej informacji, że coroczna europejska zmiana rozkładów jazdy wypadała tuż przed świętami!!!
czysta łza / 2012-12-10 08:19 / Bywalec forum
z tym komuterem to wielki postęp, bo tzreba przyznać, ze do bardzo rowojowych nasze koleje nie należą, zwłaszcza obsługa pkp

Najnowsze wpisy