Forum Polityka, aktualnościKraj

Senyszyn wystąpi do rządu o usunięcie krzyży ze szkół

Senyszyn wystąpi do rządu o usunięcie krzyży ze szkół

Wyświetlaj:
cobithree / 2009-11-15 18:34
Odważne posunięcie... Raczej próba zwrócenia uwagi na siebie i złodziejski SLD.
Szkoda, że wszyscy ci ateiści w swoim ateiźmie stają się antykatolikami. Jeszcze brakuje wam tylko mordowania do Hitlera i Stalina.
Co do Senyszyn to wystarczy, że przez chwilę posłucham w jaki sposób się wypowiada, by wrzucić ją do tego samego negatywnego worka co Lepper i jego szajka. Każde słowo to próba zwrócenia na siebie uwagi.
W ogóle świat staje na głowie, a przynajmniej Polska. To co dawniej zdawało być się tradycją, co jednoczyło, co dawało pozytywny klimat, co wreszcie częściowo dało Polsce wolność, dziś jest oplute i zbluzgane z niesamowitą agresją. A w zamian za to na siłę wrzucane są przed oczy społeczeństwa obrazki kolorowych pederastów, chłopców ubranych za dziewczynki, babochłopów i innych odmieńców. W imię tzw. wolności. Ale ja wcale tego nie chcę, dlaczego zakłócacie moją wolność. Bardzo podobało mi się dotychczas i delektuję się każdymi świętami spędzonymi z babcią. Bo nieodzownie kojarzy mi się to z dzieciństwem i są to najpozytywniejsze myśli jakie przychodzą mi do głowy. A Wy jednoznacznie chcecie zniszczyć każdy symbol, który mi o tym przypomina i w dodatku nie chcecie słuchać moich poglądów, bo tylko wy macie rację, a tylko wasza racja jest właściwa. A ja na siłę muszę zmienić poglądy, bo jak nie to będę zagorzałym konserwatywnym obsranym dupkiem
rosomak1 / 87.105.139.* / 2009-11-15 18:44
Chłopie czy babo, a kto ci zabrania noszenia moherowego beretu. Mnie on nie przeszkadza, tak jak nie przeszkadza mi i krzyż, ale uważam, ze wieszanie go gdzie popadnie to dopiero jest profanacja krzyża.
antygłupocie / 69.59.212.* / 2009-11-15 18:52
Moherowy beret - tak jak krzyż - też będzie odebrany przez lewactwo jako sprzeczny z konstytucją.
Cóż "psychopatia" znaczy: "ból duszy".
towarzyszu! / 77.254.101.* / 2009-11-15 18:18
Wpis usunięty ze względu na złamanie regulaminu forum.
Natter / 2009-11-15 18:13 / Tysiącznik na forum
To się już nie uda nie będę pisał na temat religii w szkole bo jak jest wszyscy wiedzą i kler nie odpuści.Można ewentualnie zarządać - krzyż tak ale w jednej klasie gdzie odbywałyby się lekcję religii
TorSan / 216.224.124.* / 2009-11-15 18:59
Brak tolerancji w połączeniu z brakiem tradycji kulturowej prowadzi prostą drogą do poważnych napięć społecznych.
W końcu katolikom może się przejeść to ciągłe ustępowanie różnym takim, którzy sami ani na krok w tył nie ustąpią.
1 2
na koniec starsze

Najnowsze wpisy