Forum Polityka, aktualnościKraj

Seremet: Prokurator Przybył nie miał racji

Seremet: Prokurator Przybył nie miał racji

Money.pl / 2012-01-09 15:12
Komentarze do wiadomości: Seremet: Prokurator Przybył nie miał racji.
Wyświetlaj:
raczek5 / 78.30.77.* / 2012-01-10 11:23
Zadanie do wojskowych
Strzelanie nr 1 z pistoletu wojskowego odbywa sie z 50 m - cel: popiersie z pierścieniami. Nawet student na przeszkoleniu, podchorąży czy elew po dwóch dniach w wojsku trafiał conajmniej w tarczę. Oj, wyszkolenie wojska schodzi na psy
Old soldier / 85.183.138.* / 2012-01-09 23:46
Nie oszukujmy sie. Gdyby naprawde chcial sie zastrzelic, to juz by nie zyl. Nie ma takiej mozliwosci, zeby przezyl strzelajac do siebie z odleglosci 20 cm. Strzelal dla rozglosu ale chcial przezyc ! Teraz pewno pojdzie na emeryture i bedzie pisal poczytne pamietniki o wlasnych przezyciach. Nie czujecie tego, naprawde ??? Teraz dopiero bedzie popularny !!!!! Po co mial sie dalej uzerac z przelozonymi ? Prawde mowiac: Nie chcialbym spotkac na ulicy osobnika, ktory ma bron i jest gotow strzelac nawet sam do samego siebie. W Polsce bedzie on teraz bohaterem, a ja uwazam ze to osoba chora psychicznie, bo mogl sam odejsc ze sluzby skoro nie byl w stanie zniesc tej pracy. "Biedny pan pulkownik".
jogo / 81.190.61.* / 2012-01-09 20:41
Tusku gdzieś się tchórzu schował . Ustala co powiedzieć . Już tylko dymisja i Trybunał Stanu za desperację prokuratora za to , że upublicznił afery. Grozi mu zabójstwo.
jogo / 81.190.61.* / 2012-01-09 20:36
Z płk Przybyłem zgadzam się ze wszystkim . Tropi złodziei z PO. Seremet broni swoich .
jogo / 81.190.61.* / 2012-01-09 20:28
Komorowski i Tusk tuszują afery aby bronić z własnych szeregów złodziei. Co mamy za państwo . Ludzi na stanowiskach się nie karze a obywateli wsadza się za byle co . Ludzi się karze za to , że mają wiedzę i muszą mówić prawdę a na stanowiskach kłamią i nie ponoszą żadnych odpowiedzialności.
jogo / 81.190.61.* / 2012-01-09 20:23
Kwiatkowski już wywołany . n ie kłam chłopie. Nie broń złodziei z PO
jogo / 81.190.61.* / 2012-01-09 20:21
Kogo broni Seremet tylko Tuska i PO . Widać było na konferencji , że się boi . Niezależny niby prokurator .
door / 83.12.255.* / 2012-01-09 18:24
Prokuratura wojskowa ze szczególnym uwzględnieniem wojskowej prokuratury okręgowej w Poznaniu, wydział do spraw przestępczości zorganizowanej, w chwili obecnej prowadzi NAJPOWAŻNIEJSZE ŚLEDZTWA dotyczące przestępstw gospodarczych o charakterze zorganizowanym na szkodę sił zbrojnych Rzeczpospolitej Polskiej.Zagrożone są nie tylko setki milionów złotych pochodzące z budżetu państwa, ale – przede wszystkim – życie i zdrowie żołnierza polskiego, który często otrzymuje sprzęt wadliwy lub niesprawny. (...)

W dniu 31 grudnia 2011 roku udzieliłem PEŁNEJ INFORMACJI na temat rezultatów prowadzonych przez mój wydział. W sprawach dotyczących przestępczości gospodarczej oskarżaliśmy zawsze skutecznie. Bez uniewinnień. Nasze śledztwa w tej chwili obejmują coraz większy zakres, prowadzą do ujawnienia nowych nieprawidłowości oraz systemu przestępczych powiązań na styku działania prywatnej przedsiębiorczości funkcjonariuszy państwowych decydujących o dystrybucji KOLOSALNYCH ŚRODKÓW FINANSOWYCH.Ujawnialiśmy przestępstwa korupcyjne, mechanizmy ustawiania przetargów i wyłudzania ogromnych kwot z budżetu Wojska Polskiego.
Moim zdaniem, podkreślam moim zdaniem, to właśnie z tego powodu jesteśmy bezpodstawnie atakowani.
ja doris / 77.253.8.* / 2012-01-09 16:18
sku.syny i tyle w temacie
pajchiw / 2012-01-09 15:12 / Tysiącznik na forum
Jak to kiedyś śpiewał nasz krajowy zespół "...nic nie trzeba zmieniać, po co fajnie jest..."

Najnowsze wpisy