Forum Polityka, aktualnościKraj

Seremet tłumaczy się w sprawie trotylu

Seremet tłumaczy się w sprawie trotylu

Money.pl / 2012-11-09 17:52
Komentarze do wiadomości: Seremet tłumaczy się w sprawie trotylu.
Wyświetlaj:
oborowy / 178.42.47.* / 2012-11-10 00:32
Donald Tusk kazał rozwiazać 36 Pułk, bo nasi piloci nie umieli latać z trotylem na POkładzie ???
A.K. / 178.42.47.* / 2012-11-09 23:48
Panie Seremet przestan pan gasić lont, to juz wybuchło.

Zajmij Pan się teraz tym z kad to sie ta znalazło ???

POstaraj pan sie ,aby znów Gmyz Pana nie uprzedził.

POwodzenia Życzę.
A.K. / 178.42.47.* / 2012-11-09 23:45
A czego seremet nie był taki dociekliwy na Wygłaszane Kłamstwa Ewy Kopacz ???

Dlaa czego nie Poinformował spoleczenstwa,ze w 2010r w kwietniu Prokuratura nie badała wraku POd wzgledem materiało wybuchowych i dla czego nie badała ??

Dla czego rodziny i społeczeństwo nie zostaly tez POinformowane przez pana Seremeta, ze prokuratura nie nadzorowała sekcji zwłok ofiar katastrofy i dla czego nie nadzorowała ???
A.K. / 178.42.47.* / 2012-11-09 23:19
Aparatura wykazała takie perfumy,ze rosyjska agentka dostała szoku. taki miały ostry zapach.
Prawda was pokona / 95.49.49.* / 2012-11-09 22:33
i łże. Hajdarowicz zresztą też. Wstyd mi za tych kłamców i peruwiańskiego pajaca. Czy będą razem siedzieć? pajac powinien dostać dożywotnie kamieniołomy z pracą na rzecz ofiar smoleńskich. Seremeta należy tylko zwolnić z roboty i wysłać do sadzenia ziemniaków na wiosnę. Hajdarowiczowi powinni odebrać gazetę niech jedzie do Austrii na narty.
ździcho / 77.255.238.* / 2012-11-09 21:13
Gdzie tam jaki trotyl? A jeszcze z II wojny światowej? Wymyśliły se go Pisdzielce, bo są pazerne na władzę. Jednocześnie na tyle prymitywni, że widzą laskę z lontem, który podpala się zapałkami. Mamy XXi wiek. Kto dziś używa trotylu?
JanuszPOlikot / 2012-11-10 00:55 / Tysiącznik na forum
Kolego "POtszkol" się trochę w tematyce materiałów wybuchowych bo widzę że POwielasz głuPOty.......
Trotyl jest składnikiem sporej ilości współcześnie stosowanych materiałów wybuchowych takich jak np....HBX...H6...HTA...oktol....itp
Trotyl jest materiałem bardzo trwałym dlatego PO "myciu" i "wietrzeniu" wraku który trwa już kilka lat ... POzostały w spektrometrze wyraźniejsze piki po tym materiale .....POzostałe materiały (np.heksogen..itp) jako mniej trwalsze chemicznie zdążyły już POzostać w naprawdę śladowych ilościach i nie dawały tak wyraźnych śladów widmowych w analizatorach przesiewowych ....Dlatego trzeba zastosować teraz czulsze metody np. spektrometrii mas wraz z chromatografią aby POrozdzielać POszczególne składniki użytego materiału wybuchowego...
POzdrawiam..... :):):):)
ździcho / 62.244.135.* / 2012-11-10 20:54

Trotyl jest materiałem bardzo trwałym dlatego PO "myciu" i "wietrzeniu" wraku który trwa już kilka lat ... POzostały w spektrometrze wyraźniejsze piki po tym materiale

To PO co myli ten wrak, skoro wiedzieli, ze to i tak nic nie da?
Pyclik / 2012-11-10 03:05 / Tysiącznik na forum
Prawdziwy Renesans nam znowu nastał, a wszystko przez jednego autora na tym forum .
Po znawcy giełd i rynków finansowych, po wieszczu Wernyhorze dla ubogich, przepowiadającym w dowolnej dziedzinie z takimi samymi skutkami, po polityku, po znawcy aparatury medycznej, fizycznej, chemicznej , matematyki, anglistyki , coś jeszcze …? tenże autor ujawnia się nam teraz jako znawca, ekspert chemik i saper.
Chyba geniusz!
A przy okazji różnorakich postów leci ciągła reklama Platformy Obywatelskiej : PO PO PO PO !
Im więcej , tym lepiej – wielokrotne powtarzanie czegoś, czy prawdy czy kłamstwa robi swoje, to dość znana metoda w reklamie i propagandzie od już 80 – 9o lat, skąd – wiemy.
Tak więc dobre słupki dla Platformy – to także ten właśnie „geniusz” ?
Czyżbym tak się mylił?
ździcho / 62.244.135.* / 2012-11-10 20:58
Trzeba zaczekać na kolejne ekshumacje. Może znajdą kogoś z nie zdetonowaną do końca laską dynamitu w dupie i niedopalonym lontem w spodniach.
JanuszPOlikot / 2012-11-10 01:54 / Tysiącznik na forum
Jeszcze jedno kolego ...Mam nadzieję że wiesz o jakim "piku" piszę .....:):):)Nie ma to nic wspólnego z pikaniem aparatu "tzw beep)....Tutaj chodzi o tzw(spike) w widmie spektrometrycznym....

Druga sprawa trotyl w porównaniu z np. heksogenem (który mógł być w mieszance) ma znacznie mniejszą prędkość detonacji ....Dlatego PO wybuchu można to nazwać w uproszczeniu nie utlenił (spalił)" się całkowicie w "mieszance wybuchowej" w porównaniu z drugim bardziej reaktywnym składnikiem np. heksogenem czy oktogenem.....Dlatego POzostałość PO trotylu jest bardziej zaznaczona w odczytach spektrometru.....
.Mozna POwiedzieć że bardziej reaktywny składnik mieszanki uległ detonacji a mniej reaktywny jak np. trotyl tylko eksplozji....Dlatego POzostałośc PO nim została większa......Co wykazały spektrometry przesiewowe mobilności jonów....

Tak na koniec mam nadzieję że wiesz jaka jest różnica POmiedzy eksplozją a detonacją.........Jak nie widzisz różnicy to mam prośbę nie wypowiadaj się na temat.......Ok?.....:):):):)

POzdrawiam PO POwsku.....Hawk....:):):)
ździcho / 62.244.135.* / 2012-11-10 21:14

wiesz jaka jest różnica POmiedzy eksplozją a detonacją..

Wiem.
Jak nie widzisz różnicy to mam prośbę nie wypowiadaj się na temat.......Ok?.

Przykro mi, ale muszę odmówić. Wypowiadam się na tematy, na które mam ochotę. Od weryfikacji moich wypowiedzi kompetentny jest cenzor Money.
tesa1959 / 2012-11-09 21:50 / Tysiącznik na forum i pełna kultura

Kto dziś używa trotylu?

Wykształceni inaczej :)))
ździcho / 77.255.238.* / 2012-11-09 22:07
Całe to obecne pokolenie jest kształcone inaczej. Dyplomy zdobywa za pieniądze, a nie za wiedzę. A protrotylowską propagandę po Rzeczpospolitej teraz sieje Rydzyk. Wiem, bo mam ciotkę. Ciotka jest przekonana, że Kaczyńskiego zatrotylowano, to jest jej wyznanie wiary, a jest wykształcona.
JanuszPOlikot / 2012-11-10 01:04 / Tysiącznik na forum
----Wpis usunięty z powodu złamania regulaminu Forum Money.pl.----
Pyclik / 2012-11-10 03:16 / Tysiącznik na forum
Za mało PO PO PO !
Platforma czeka!
tesa1959 / 2012-11-09 22:10 / Tysiącznik na forum i pełna kultura

A protrotylowską propagandę po Rzeczpospolitej teraz sieje Rydzyk. Wiem, bo mam ciotkę.

Generalizujesz :))). Ciotka chyba nie jest "obecnym pokoleniem". Moje osobiste obecne pokolenie (wykształcone w obecnych czasach i kształcące się jeszcze) jest raczej Korwinowskie :)
ździcho / 77.255.238.* / 2012-11-09 23:05
Generalizuję, bo nie znam wszystkich różańcowych babek. Wiem tylko jakiego radia słucha moja ciotka (zreszta nie moja, tylko mojej żony) i jaka telewizję ogląda. To była nauczycielka - polonistka. Jakżeż polonista - patriota miałby nie wierzyć w zamach trotylowy?
Prawda was pokona / 95.49.49.* / 2012-11-09 22:37
----Wpis usunięty z powodu złamania regulaminu Forum Money.pl.----
ździcho / 77.255.238.* / 2012-11-09 23:01
A co, u was w mieście już murów i przystanków zabrakło na spraye, że teraz przeniosłeś się tutaj z tymi smarowinami? Prawda was pokona? Kogo i jaka prawda? O czym?
tesa1959 / 2012-11-09 22:40 / Tysiącznik na forum i pełna kultura
Bełkot, bełkot i zero rzeczowych wyjaśnień tegoż bełkotu.
jeju-jeju / 178.37.23.* / 2012-11-09 19:03
no to posłuchajcie co mówi sam Wróblewski na niezależnej.pl
mi_s.ko / 78.8.244.* / 2012-11-09 17:52
wezwanie sikorskiego aby „dorżnąć watahę” – wtedy, gdy wypowiadał te słowa, i w czasie gdy w myśl tej instrukcji bojówkarz PO ryszard cyba dokonał pamiętnego mordu politycznego na działaczu PiS w Łodzi! Gdzie wtedy byli „zacni” z „elit III RP” (chociaż na nich nigdy bym nie liczył) oraz PROKURATURA? Może się mylę, ale to było preludium do ... BREVIKA!
Dzisiaj te same media, te same kreatury z GW, TOK-FM, Polityki, TVN24, ... rżnął głupa w sprawie publikacji Rzepy!

Najnowsze wpisy