Forum Polityka, aktualnościŚwiat

Seria kar spadnie na Polskę? Bruksela grozi

Seria kar spadnie na Polskę? Bruksela grozi

Money.pl / 2015-04-29 16:56
Komentarze do wiadomości: Seria kar spadnie na Polskę? Bruksela grozi.
Wyświetlaj:
CVQ / 94.78.186.* / 2015-04-30 10:22
Podobno mamy ustawę o odpowiedzialności urzędników za błedy ,zaniechania i niedopełnienia obowiązków. Biorą pieniądze niech odpowiadają całym majątkiem.
przerażony / 66.249.81.* / 2015-04-30 10:21
a rząd śpi
Dr No / 109.243.211.* / 2015-04-30 10:21
Czyli ryży skasował dotację z UE a my będziemy spłacać bo Kopacz nic nie zrobi np: wystawienie listu gończego za ryżym i pociągnięcie Brukseli do odpowiedzialności za ukrywanie złodzieja.
Czysty terroryzm z strony PO.
A polaki-cebulzki jadą na grila i w wyborach wybiorą .......... tego co nic nie robi.
paul722 / 178.183.181.* / 2015-04-30 10:13
Szkoda gadać o PO.
Po prostu porażka.
--
Komentarz wysłany ze strony mobilnej
http://m.money.pl/
metrowa / 83.15.27.* / 2015-04-30 10:09
My nie mieli czasu ciociu merklo. My musieli nakładać kary na polaków, podnosić podatki w paliwie no i zamaitac pod dywan wszsytkie nasze afery - nie wyrabiamy się, na jakieś tm ustawy dobre dla polaków nie mamy czasu bo nam go szkoda. Ważniejsze są stołki i by nasz wygrał 10 maja bo jak przegra to nie sprzedamy lasów i nie zniszczymy polski. Pozd
Małgorzata K.I. / 79.186.57.* / 2015-04-30 10:02
Oto standardy PO :
Pisałam do Premiera Tuska i do MEN, prosiłam o pomoc i interwencję-ale odsyłali mnie do ,,odpowiednich instytucji", do których pisałam, ale niestety nikt mi nie pomógł do tej pory.
Władze Starostwa Powiatowego w Sławnie w województwie zachodniopomorskiem ( Starosta i Zarząd Powiatu, będący członkami PO)- niezgodnymi z prawem działaniami chcieli pozbawić mnie pracy, w/w osoby zniszczyły mi życie ! . Czy takie działania i to, co mnie spotkało - to jest to poczucie bezpieczeństwa , którym tak Platforma Obywatelska chwali się w mediach?. Nikt mi nie pomógł , zlekceważono mnie i odesłano do ,,odpowiednich Instytucji " , które znowu zbagatelizują i zlekceważą mój problem?. CZY KTOŚ W TYM NIENORMALNYM KRAJU ZAJMIE SIĘ WRESZCIE TYM , POMOŻE MI I POŁOŻY KRES TEMU- ABY WŁADZE SAMORZĄDOWE ( CZŁONKOWIE PO) PRZESTALI NISZCZYĆ LUDZIOM ŻYCIE I KRZYWDZIĆ NIEWINNYCH LUDZI?. Kiedy wreszcie samorządowcy ( członkowie PO ) przestaną traktować państwowe instytucje jak swoje prywatne folwarki?! DOŚĆ JUŻ TEGO !
DAARO / 93.105.215.* / 2015-04-30 10:02
NIE SREASZ NIE STRASZ BO SIE GRECJA STANIE
Apokalipsa Św. Jana już trwa? / 83.3.121.* / 2015-04-30 09:45
Bestia z ziemi
11 Potem zobaczyłem inną bestię, wyłaniającą się z ziemi. Miała dwa rogi, podobne do rogów Baranka, ale przemawiała jak smok. 12 Besta ta sprawowała władzę w imieniu pierwszej bestii, która została uleczona ze śmiertelnej rany, i wzywała całą ziemię i jej mieszkańców do otaczania jej czcią. 13 Bestia z ziemi dokonywała niezwykłych cudów – na oczach ludzi zrzucała nawet na ziemię ogień z nieba. 14 W ten sposób oszukiwała ich, nakłaniając do oddawania czci pierwszej bestii. Rozkazała im nawet wykonać wielki posąg bestii, która wcześniej została śmiertelnie raniona, ale ożyła. 15 Pozwolono jej nawet ożywić ten posąg i sprawić, aby przemówił! Gdy to uczyniła, posąg ten sprawił, że wszyscy, którzy nie chcieli się przed nim pokłonić, zostali skazani na śmierć. 16 Rozkazał również, aby wszystkim ludziom – wielkim i małym, biednym i bogatym, niewolnikom i wolnym – na prawej ręce lub na czole umieszczono znak. Bez tego oznaczenia nie można było niczego sprzedać ani kupić. Znakiem tym było zaś imię bestii lub jej cyfrowy symbol: sześćset sześćdziesiąt sześć. Liczba ta oznacza pewnego człowieka. Aby odkryć jej znaczenie, potrzeba jednak dużej mądrości. Kto ją posiada, niech rozszyfruje liczbę bestii.
mtie / 5.172.247.* / 2015-04-30 09:38
Wszyscy, którzy zagłosowali za wejściem do Uni zagłosowali za powierzeniem władzy w POLSCE innym organom międzynarodowym-patrz konstytucja. To się zmieni tylko po zbliżającym się finale na ziemi jak dopełni się Apokalipsa.
krakus57 / 83.27.53.* / 2015-04-30 09:33
jeżeli tak będzie to pani Kopacz powinna stanąć przed Trybunałem Stanu a potem otrzymać wieloletni wyrok wiezienia za działania na szkode państwa polskiego
egvss / 83.242.127.* / 2015-04-30 10:17
Trybunał Stanu nie skazuje na wyroki więzienia, ale tylko na zakaz pełnienia funkcji. Trybunał Stanu wymyślono po to, żeby urzędnicy wysokiego szczebla byli bezkarni.
lkjuhpoiu / 79.188.100.* / 2015-04-30 09:32
Należy skończyć z POfilią (i innymi chorobami typu: PSL, SLD, PIS) w Polsce raz na zawsze:
https://www.youtube.com/watch?v=-vqF-vxLwRY
Banda czworga precz!
sgg / 83.25.54.* / 2015-04-30 09:28
Wskażcie swoim znajomym, którzy mogą chcieć na niego zagłosować, by odpowiedzieli sobie np. na takie pytania:
Czy Bronisław Komorowski jest oddany Polsce? Czy dba o swoich rodaków, czy ich słucha? Jak traktuje ich wolę wyrażaną np. w setkach tysięcy podpisów pod projektami ustaw? Jak świadczy o nim jego otoczenie? Co można sobie pomyśleć o niechęci do wyjaśnienia wszystkich wątpliwości wokół jego związków ze zorientowanymi na Wschód służbami specjalnymi? Dlaczego przez pięć lat Bronisław Komorowski nie udzielił żadnego wywiadu medium, które nie zalewa go toną lukru? Jak nas reprezentuje jako głowa państwa? Ile razy było ci głupio z powodu zachowania prezydenta? Czy wiesz, że chciał on sprzedać polskie lasy, by spłacić roszczenia środowisk żydowskich? Czy uważasz, że państwo, w którym N-I-K-T (!!!) nie ponosi odpowiedzialności za śmierć prezydenta w skandalicznie zorganizowanej oficjalnej podróży naprawdę zdaje egzamin? Czy państwo, które nie jest w stanie zapewnić bezpieczeństwa najwyższym urzędnikom może zadbać o szeregowego obywatela? Czy nie zatrwożył cię sposób w jaki Komorowski przejął władzę w kwietniu 2010 r.? Lista jest otwarta i niestety da się ją mocno wydłużyć.
I najważniejsze: czy znów dasz się upodlić?
78ty / 83.8.149.* / 2015-04-30 09:26
Powinni karać Polskę bo rzad nic nie robi ,a ministrowie to jedna ,wielka mafia.
Własnie jeden został wyrzucony z tego koryta.
przerażony / 66.249.81.* / 2015-04-30 10:24
najlepiej ogłosić upadłość kraju
obywatel11 / 94.40.75.* / 2015-04-30 09:26
Tusk wykalkulował niexle. TYeraz bedzie doił Polskę jeszcze bardziej niż jak był płemiełem. On naprawdę nienawidzi Polski i nie zaprzestanie do końca swoich dni jak widać
gradito / 83.30.20.* / 2015-04-30 09:22
.....a ile setek milionów corocznych nagród-13, 14, 15,a może łącznie jeszcze więcej, pobrali geniusze biurokracji przez lata od wstąpienia do UE, od 01.05.2004r. to już 11 lat corocznych nagród dla urzędników za lawinowo rosnąca górę przepisów nie włączonych do polskiego systemu prawnego. Kuriozalne i kryminalne - płacą za niewykonane obowiązki i dodatkowo nagradzają!! Może im wystawić rachunki, a może geniusze z IPN dostrzegą działanie na szkodę Narodu Polskiego: 5 milionów na emigracji, wg komunikatu GUS z 02.06.2014r. - prawie 3 miliony osób żyje w skrajnej nędzy i tendencja jest wzrostowa tego zjawiska, a raczej klęski społecznej, a nawet tragedii narodowej i jakoś nikt nad oficjalnymi danymi nie dyskutuje, a to jest ponad 8 milionów tragedii rodzinnych - ubóstwo, rozłąka z rodziną...taka jest dorobek władzy w Polsce.

Najnowsze wpisy