sesja 27 grudnia

Wyświetlaj:
gabrik / 2006-12-27 22:17 / portfel / Wierny Forumowicz
nie chcę mi się pisać ale generalnie wszystko zgodnie narazie z wcześniejszymi przewidywaniami,jutro pewnie luką załatwią opór 3380 na kontraktach więc stanie się automatycznie wsparciem a z lenistwa fragment postu z 20 grudnia"....i nadzieja że fundusze nie pozwolą na zepsucie ładnego wizerunku ale może
też być tak że jednak przyszły tydzień krótszy i może trochę świąteczny (mniejsza płynność)
dopiero zostanie wykorzystany na "window dressing"
futurek_LOGO / 2006-12-27 22:14 / Pan Forumowicz (ponad 500 wypowiedzi)
Gabrik co ci wychodzi ze swieczek na AT tzn jaki moze byc zakres odbicia od wsparcia 250? jezeli obrot sie utrzyma i tempo wzrostu to jak dla mnie mozemy dojechac do 400-450 i to nie jest zart tym razem
gabrik / 2006-12-27 22:31 / portfel / Wierny Forumowicz
okolice 3400-3430 to oczywiście ostatnie szczyty więc to obligatoryjnie, bliżej 3370 i te okolice obstawiam w pierwszym podejściu w piątek spodziewam się korekty wzrostów z dziś i jutra choć trzeba obserwować USA i inne rynki bo może to być korekta "w marszu"
futurek_LOGO / 2006-12-27 22:44 / Pan Forumowicz (ponad 500 wypowiedzi)
korekta w marszu to sie na surowcach robi i indeks CRB ZBLIZA SIE DO granicy 300 tyle ze to znowu sa rucy powiazane z walutami bo na PLN realizuja zyski na koniec roku - tyle ze to jest dla mnie zapowiedz dalszego wzmacniania naszej waluty ...
gabrik / 2006-12-27 22:20 / portfel / Wierny Forumowicz
zaczynam z wykresami,jeśli chodzi tak generalnie to nadal jesteśmy w trendzie wzrostowym (oczywiście można czepiać się obrotów i tak dalej ale to jest fakt)
futurek_LOGO / 2006-12-27 22:30 / Pan Forumowicz (ponad 500 wypowiedzi)
mialem L od piatku - rano dzis zamknalem bo mialem prace kontraktowa do zrobienia 27.12 ale kupilem L znowu przed zamknieciem jutro luka jest pewna prawie na 100% pytanie tylko jak zamkniemy koniec roku w pt mam pewne podejrzenia patrzac na to co dzisiaj sie zdarzylo i baze ... zastanawiam sie czy wczuwasz sie w to co z nami chca zrobic Grubasy ... oczywiscie jezeli idzie o FW20
Wpisy na forum dyskusyjnym Money.pl stanowią wyraz osobistych opinii i poglądów ich autorów i nie powinien być traktowany jako rekomendacja kupna bądź sprzedaży papierów wartościowych. Money.pl nie ponosi za nie odpowiedzialności.

Najnowsze wpisy