Forum Forum inwestycyjneWydarzenia

Sesja podobna do wczorajszej

Sesja podobna do wczorajszej

Money.pl / 2006-11-24 17:51
Komentarze do wiadomości: Sesja podobna do wczorajszej.
Wyświetlaj:
najcz / 2006-11-25 17:51 / Tysiącznik na forum
w poniedziałki kghm pprzedstawia analize
http://www.kghm.com.pl/index.dhtml?category_id=323
jacas / 2006-11-25 17:43 / portfel / Bywalec forum
dzięki za radę warren buffet (aby siedzieć na "d.u.p.a" i się uczyć ) w piątek były wyniki próbnej matury z matmy - 78% na poziomie rozszerzonym (nieźle)
kitkat / 83.26.105.* / 2006-11-25 18:30
matura dobrze ale wiedza o rynkach finansowych zenujaca, typowy dawca kapitalu
jacas / 2006-11-25 18:35 / portfel / Bywalec forum
kiedy mam zdobywać wiedze o rynkach skoro mam po 8 lekcji od pon-piąt , dojeżdżam do szkoły 20 km i jak wracam do domu to giełda jest już prawie na zamknięciu (a w szkole zapie.... ciągle nas gnają do nauki bo matura i rankingi między szkolne) czasu brak
a jeszczee każą czytać lektury i na głowie olimpiada z przedsiębiorczości
Karto / 2006-11-25 19:05 / Bywalec forum
wiec poczekaj z gielda po prostu, nigdzie ci nie ucieknie.
jacas / 2006-11-25 17:41 / portfel / Bywalec forum
jak sądzicie czy KGHM ma szansę dojść do 120 w tym miesiącu?
witexaaa / 2006-11-25 18:12 / Bywalec forum
http://www.bloomberg.com/apps/news?pid=20601012&sid=ayxYgFGFqyTY&refer=commodities

poczytaj o tym
Karto / 2006-11-25 17:44 / Bywalec forum
poszukaj wiadomosci o prognozach dotyczacych cen miedzi, np na gielda.onet.pl
jacas / 2006-11-25 17:56 / portfel / Bywalec forum
ponoć miedź idzie w górę na zagranicznych rynkach więc stąd me przypuszczenia
Karto / 2006-11-25 17:59 / Bywalec forum
poszukaj glebiej bo dlugogerminowe prognozy sa niezbyt dobre (podobnie jak dla ropy), ale kto to wie jak bedzie.
witexaaa / 2006-11-25 17:37 / Bywalec forum
Unfortunately all drives of RapidShare.de are full right now.

ściąganie wiedzy ostro idzie:):):)
warren buffet / 2006-11-25 17:39 / 10-sięciotysiącznik na forum - LIDER rankingu
nie pisz takich rzeczy na forum. ebokow nie braknie.
kitkat / 83.26.105.* / 2006-11-25 18:27
warren po co wszystkim rozdajesz linki do ebookow, im mniejsza edukacja pozostalych tym wiekszy zysk dla ciebie, pamietaj kazdy musi sobie radzic sam
warren buffet / 2006-11-25 18:44 / 10-sięciotysiącznik na forum - LIDER rankingu
tak, ale w ebokach nie ma przepisu na sukces ;-)
slaw / 2006-11-25 17:30 / Uznany Gracz Giełdowy
Witam - nie podobaja mi siete nowe buty z gino rossi - wyniku i m nie poprawie. Kupiłem sobie polsłodki wino gruzińskie - podobno ostatno bardzo modene wieczorem z Moją pania otorze i jutro wam opowiem o wrazenach (oczwiscie tych winnych).

Macie racje nadchodzi czast spółek fundamentalnych - a ja dodałbym spólek w których są sami instytucjonalni prawie. Mam dory od 2 tygodni i bardzo sobie chwalę. spokojnie powolutk po 4% tygodniowo do przodu. Prawdę mówiac chcetnie oczytam o tych niedowartosciowanych spółkach modnch fundamentalnie. Jam mam te dwory elstaroils i gtc no i bioton kupiony na lata swietlne. Aha no i misie mi bardzo stabilnie sie zachwują. Nie wiem dalczego nie kupiłem NAFTY - to byl błąd a tydzien temu sie przyglądaem .
Karto / 2006-11-25 17:47 / Bywalec forum
cos mi sie wydaje, ze o walorach gruzinskiego wina moglbys juz teraz napisac:))
slaw / 2006-11-25 17:49 / Uznany Gracz Giełdowy
a po czym wnosisz? buteleczka jeszcze nie otwarta A jak zapewne wiesz po nalaniu winko pwinno przyjajmniej pól godziny w kielichu oczekiwać na spożycie wiec czas jeszcze jest
Karto / 2006-11-25 18:01 / Bywalec forum
ah, troche literowek ci sie w tekst wkradlo, a i skladnia jakas taka swawolna. jako kompletny amator dodam, ze wino bardzo ciekawie komponuje sie z gorzka czekolada:)
slaw / 2006-11-25 18:07 / Uznany Gracz Giełdowy
polecam sie zająć głębiej winem - a literówki szybko pisałem ale sie popsawię))
samuraj jack / 2006-11-25 17:09 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy/ Bloguje na bblog.pl!
Witam wszystkich wieczorem

AB - zlekka dociążyłem skrzynkę:)))

LONGTERM - jak już Ciebei nachodzą tak chmurne myśli, to faktycznie być może koniec hossy czeka nas krtószy niż nam się wydaje. Piszę to zupełnie poważnie. Pamiętam Twoje posty, w których stwierdzałeś, że żadne korekty Cię nie interesują. że Ty właśnie w długim terminie.

Coś jest na rzeczy. Jesteśmy gronem ludzi, którzy przezyli wzloty i upadki; wymieniami się opiniami; nabieramy doświadczenia. Zauwazamy śmiganie balonów, rozczarowanie z "tylko" 2% wzrostów....
Po maju/czerwcu mamy świadomość, że to tak długo nie pociągnie.

Miło być wśród Was.
Longterm / 2006-11-25 19:44 / Mostek Zwyciężymy!
witam, ja nie przepowiadam koniec hossy. wydaje mi się że czeka nas uzdrawiająca korekta spokojniejsza od ostatniej ale za to dłuzsza i to sporo.
samuraj jack / 2006-11-25 19:55 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy/ Bloguje na bblog.pl!
ok, moze nie koniec hossy
ale znamienny jest Twój anstrój w kontekście tego, co pisałeś wcześniej

pozdrawiam
AB / 2006-11-25 16:24 / Bywalec forum
Do Mari- wiesz, że Cię lubię i szanuję ale pozwolisz, że nie zgodzę się ze sformułowaniem jakoby Warren miał "szczęście z kwiatkowskim". To nie było szczęście, to była efekt ogromnej pracy, wysiłku umysłowego i wywołanej na forum "burzy mózgów". Stojąc w cieniu / bo już nawet nie w jego smudze/ jestem z Wami od kilku miesięcy i właśnie ten okres, rozpracowywania kwiatka, uważam za najciekawszy. Gotowy temat na sensacyjną powieść. Jeśli ktoś nie wierzy, proszę wrócić do tamtego okresu.
Do Warrena- zapewne działalność na tym forum daje Tobie wiele satysfakcji, szczególnie, że nawet taki stary człowiek jak ja może nauczyć się od Ciebie jak należy dążyć do celu. Jak dotychczas zaliczyłeś dwie fantastyczne akcje, teraz czekamy na trzecią,bowiem apetyt rośnie w miarę jedzenia....Mówi się też: do trzech razy sztuka.
PS. Dzięki Waszej /Forumowiczów/ dociekliwości zarobiłem "górę pieniędzy", szkoda tylko, że portfelu Money. Zabawa była jednak przednia,dziękuję.Pozdrawiam Wszystkich.
mari / 2006-11-25 17:17 / Achi
skoro dziś sobota to powiem tak :
jest taka teoria która nazywa się "efekt motyla" mniej więcej chodzi o to że ruch skrzydeł motyla jest w stanie wywołać huragan.
Nie śledzę tak dokładnie forum odkąd pojawia si po kilkaset postów więc trudmo mi wskazać gdzie przyczyna a gdzie skutek ale pamiętacie jak pisałem że karko się tu pojawił? Myślę że zagląda czasem on albo któryś z zaufanych pracowników.A teraz spiskowa teoria dziejów.
Możliwe że o fundach tu wyczytał (nie wszystko ale inspiracja) jak Warren pisał.Możliwe że suwrami go Orzeł zainspirował.Co będzie następne?Zobaczymy.
Ps.Panie Romanie moja propozycja odnośnie Strzelca jest aktualna.
----------
Pamiętacie że kiedyś pisaliśmy że przydałby mu się browar do kompletu np.Strzelec.

Potraktujcie to trochę z przymrużeniem oka ale coś w tym jest .A może jesteśmy (ogólnie my)tacy genialni że wiemy co niektórzy biznesmeni zrobią zanim oni o tym pomyślą?
Choć pewne kierunki z pewnym przybliżeniem można wskazać bez wielkiego geniuszu.
:-)))))))))))))))))0
warren buffet / 2006-11-25 17:27 / 10-sięciotysiącznik na forum - LIDER rankingu
bardzo spiskowa teoria, ale powiem ci jedno. bardzo wielcy badz inaczej - wplywowi ludzie czytaja forum roznego rodzaju. to tez.... pamietajcie ze na gieldzie sie nic nie zrobi bez ludzi - bez tego tłumu tym razem w pozytywnym słowa tego znaczenia... tylko oni sie tu nie udzielają... badają nastroje, emocje, skłonności... tak mi sie wydaje
warren buffet / 2006-11-25 16:50 / 10-sięciotysiącznik na forum - LIDER rankingu
dziekuje, poświecam NFI wiele czasu, jednak to co sie na nich dzieje to nie moja spekulacja i zasługa. Szczescie ze Karkosik wybrał Kwiatkowskiego było niezmierne. Jednak fakt faktem dopiero będzie - po ile ja go sprzedam. Szacuje ze bedzie o wiele drozszy tylko wymaga czasu. Ale jak będzie - zobaczymy. Jednak nauczyłem sie jednego. Cierpliwosc daje mocno wymierne efekty... Bez skakania po spolkach moja stopa zwrotu jest duzo wieksza... Ale strategie trzeba szlifować - dostosowywac do rynku. nie na odwrot. Jesli ktos przy tym zarobił na NFI - gratuluje i zycze naprawde ogromnych zyskow !
AB / 2006-11-25 16:58 / Bywalec forum
Kiedy już Karkosik wybrał Kwiatkowskiego, ten ostatni dostał drgawek. Od tego momentu rozpocząłeś swoje "dochodzenie" i ten okres dla mnie był właśnie najciekawszy.
warren buffet / 2006-11-25 18:53 / 10-sięciotysiącznik na forum - LIDER rankingu
dziekuje i zachęcam do aktywnego inwestowania. w wirtualnym portfelu brak czynnika emocji
Longterm / 2006-11-25 16:35 / Mostek Zwyciężymy!
Pełna zgoda, dla mnie od dłuższego czasu Warren to lider tego forum. Jest ekspertem przede wszystkim psychologii tłumu bo nieustannie buszuje po różnych forach dyskusyjnych. Ja sam znam kilka jego pseudonimów. Kwiatkowski to była dla mnie bomba i chylę czoła dla Warrena również za odwagę bo co innego myśleć a co innego zrobić.
AB / 2006-11-25 16:48 / Bywalec forum
Nie chodzi mnie o to, czy jest liderem, czy też nie. Moim zdaniem jest w nim coś szczególnego, ma określone predyspozycje do....nie potrafię tego ująć. Osesku, czy możesz odstawić na chwilę kieliszek ? Liczę, że zrozumiesz jaka myśl błąka się po mojej głowie i pomożesz w jej sformułowaniu.
warren buffet / 2006-11-25 16:53 / 10-sięciotysiącznik na forum - LIDER rankingu
liderem sie nie czuje i nawet nie chce byc. co do predyspozycji - heh nie wiem. przeciez ja tez trace gotowke i jeszcze strace. co do psychologii tłumu zgodze sie z longiem... buszuje i czytam, bo wiem ze tu tkwi klucz do sukcesu. ostatnie pol roku na gieldzie mija sie z ekonomią...
Longterm / 2006-11-25 17:01 / Mostek Zwyciężymy!
cześć Warren, zgadzam się że większość wzrostów nie ma ekonomicznego uzasadnienia. Nikt przecież nie przewidział przecież np że Karkosik wejdzie w kwiatka czy że jw construction wejdzie na giełde przez energopołudnie. Trzeba tak jak Ty być na róznych forach i analizować wszelkie plotki i przypuszczenia. Ja tak robię na jednej spółce i gdyby wszystkie plotki się spełniły to będe bogaty:-)
warren buffet / 2006-11-25 18:45 / 10-sięciotysiącznik na forum - LIDER rankingu
staram sie skakac po forach, ale trzeba miec duzo czasu na to. ale bankiera nie odwiedzam :-))
de havik / 2006-11-25 17:03 / portfel / "Tysiącznik na forum"
:)))
niech spełni się chociaż część :)
kitkat / 83.26.105.* / 2006-11-25 16:18
wszyscy mowia o bessie, a nie bede zdziwiony kiedy to 2007 bedzie najlepszym rokiem w historii gieldy... prawdziwa bessa moze zaczac sie w 2008 kiedy to gospodarka zacznie mocniej zwalniac
cricket / 83.24.57.* / 2006-11-25 16:46
lepiej pomyśl co będzie w poniedziałek na NFI...
Longterm / 2006-11-25 14:33 / Mostek Zwyciężymy!
Witam, jednodniowe zyski 100% na spółkach. Z*********, gratuluje sukcesu! Jeśli ktoś zainwestował w taką spółkę spory kapitał i rzeczysiście ma się z czego cieszyć to albo wiedział coś czego nikt nie wiedział albo jest po prostu głupi że w takie śmieci się pakuje a jak mówił Erazm z Roterdamu "głupi ma szczęście". Niestety takie wzrosty są oznaką że szeroki rynek się zatrzymał i się chwieje. Powiem więcej uważam że w tym roku nie będzie choinki a Mikołaj przywiezie nam rózgi. Warren mówi że nikt nie będzie chciał zapłacić podatku co jest kolejnym mitem bo chyba lepiej zapłacić podatek od 100% zysku 19% i mieć o 81% więcej gotówki w kieszeni na ruchy niż zamrożać kase na kilka tygodni korekty i obserwować jak zysk spada o 50% bez gwarancji że się odbije a US i tak kiedyś się upomni. Wszystko zależy od wyników w USA szczerze mówiąc nie spodziewam się prezentu pod choinkę w postaci poprawy na rynku nieruchomości czy korekty in plus wzrostu PKB. Obym się mylił Panie i Panowie tymczasem zamierzam jeszcze bardziej przenieść wolne środki do fundu nieruchomości.
AB / 2006-11-25 14:56 / Bywalec forum
Swego czasu Orzeł z Jujkiem zaczaili się w "szuwarach". Do której grupy chciałbyś Ich zaliczyć? Pytam z ciekawości.
Longterm / 2006-11-25 16:21 / Mostek Zwyciężymy!
absolutnie nie zaliczam ich do tej grupy. nie sądze że oni zainwestowali w tą spółkę dużą część swojej kasy. Z tego co pamiętam to oboje się lubią czaić na bardzo dużej ilości spółek i co pewien czas coś skoczy tak jak ostatnio szuwary. Pamiętam jak kiedyś byłem w szoku jak jujo pokazywał portfel i było tam chyba 20 spółek. Coś takiego rozumiem. Chodziło mi o tych co przerzucają się całą kasą ze spółki w spółkę bo im się coś wydaje.
warren buffet / 2006-11-25 14:59 / 10-sięciotysiącznik na forum - LIDER rankingu
pamietam tego posta i nawet chciałem kupic pare akcji suwar. heh mieli szczescie z midasem
mari / 2006-11-25 15:18 / Achi
z midasem vel kwiatkowski to Ty chyba też miałeś szczęście:-))
AB / 2006-11-25 15:21 / Bywalec forum
Mari- czy dotarły do Ciebie moje przeprosiny?
mari / 2006-11-25 15:24 / Achi
jeżeli chodzi o "Grę" to tak cieszę się że Ci się film podobał
AB / 2006-11-25 15:31 / Bywalec forum
Czy ten dzisiejszy list dotarł do Ciebie ? Chciałbym mieć pewność. Pozdrawiam
mari / 2006-11-25 16:10 / Achi
nie dzisiaj nic nie doszło
warren buffet / 2006-11-25 15:20 / 10-sięciotysiącznik na forum - LIDER rankingu
oczywiscie ze miałem. zobaczymy czy bede miał w momencie sprzedazy...
AB / 2006-11-25 15:26 / Bywalec forum
Warren- to może zapytajmy Orła co pchało go w te mokradła. Jam ciekaw odpowiedzi.
warren buffet / 2006-11-25 14:36 / 10-sięciotysiącznik na forum - LIDER rankingu
2006-11-25 11:29:13 | *.*.*.* | warren buffet [ Uznany gracz giełdowy (8267 postów) Bloguje na bblog.pl! ]
kazdy mysli ze w grudniu musi byc rajd... oj chce tego i w
styczniu zrobie czystki. ale zazwyczaj sie prawie wszyscy
mylą... byle do stycznia, byle do stycznia.... kurde :(


im wiecej ludzi mysli ze w grudniu będzie dobrze - moze byc na odwrot. wszyscy z gieldy widze chca uciekac w styczniu. Pan Rynek to słyszy :)
Ross / 83.21.240.* / 2006-11-25 14:01
Warren czy ja też mogę prosić o e-booka na rozalia@wp.pl dzięki.
Ross / 83.21.240.* / 2006-11-25 14:06
Zle podałam adres ma być rozalia.m@wp.pl pszepraszm i pozdrawiam.
szymon / 2006-11-25 14:38 / Uznany Gracz Giełdowy
jesli ktos mi przysle e-booka bede bardzo wdzieczny :)
szymonjablonski@yahoo.com
warren buffet / 2006-11-25 14:43 / 10-sięciotysiącznik na forum - LIDER rankingu
piwo sie nalezy :)
Ross / 83.21.223.* / 2006-11-25 19:29
Daj namiar mam rodzinę w Sosnowcu i Czeladzi to podrzuci ale wyślij.
nurekarek / 2006-11-25 13:28 / Bywalec forum
To dziękuję bardzo Warren za linki... Pozdrawiam wszystkich.
cricket / 83.24.56.* / 2006-11-25 12:41
co sądzicie o 07-po tej informacji o sprawie w sądzie lawina chyba ruszy...???
cricket / 83.24.56.* / 2006-11-25 12:57
giełda.onet.pl
osesek / 2006-11-25 12:08 / Pan Tysiącznik
Dzień dobry.
Dzisiaj wieczorem idę na wódkę. Z dawnych lat pamiętam, że po wódce miałem wizje. Być może i dzisiaj wizje pojawią się jak zwylke a jeżeli będą dotyczyć GPW to ujawnię je Wam nic nie ukrywając. Póki co, jestem optymistą.
Eres / 2006-11-25 12:35 / portfel / Wieczny debiutant
Nie zapomnij o zsiadłym mleku. To poprawia wizje.
de havik / 2006-11-25 12:13 / portfel / "Tysiącznik na forum"
ja również mam zamiar podobnie spędzić wieczór :))
wizje, które zazwyczaj towarzyszą mi podczas takiej formy spędzania czasu rzadko
mają związek z rzeczywistością, ale może warto spróbować ;))
miłego wieczoru :)
osesek / 2006-11-25 12:22 / Pan Tysiącznik
Być może z pewnością powinneś dostosować ilość wypitej wódki do poziomu podświadomości, który zamierzasz osiągnąć. Im wyższy poziom tym większe kieliszki.
de havik / 2006-11-25 12:34 / portfel / "Tysiącznik na forum"
taka strategia może doprowadzić do ostatniego poziomu podświadomości - nieświadomości. Ale dziś, mam nadzieję, zatrzymam się kilka etapów wcześniej :)
osesek / 2006-11-25 13:04 / Pan Tysiącznik
Idź za rada Wieszcza !
Sięgaj tam gdzie wzrok nie sięga. (:
Karto / 2006-11-25 15:24 / Bywalec forum
oho, a w dzien nastepny bedziesz cierpiec za milijony:))
samuraj jack / 2006-11-25 11:50 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy/ Bloguje na bblog.pl!
no nie wybronuły się uSA przed spadkami;
już się wydawało, że odrobią, nawet troche na + były, ale jednak nie...

chyba jednak poważnie traktują inwestycje i aż tak do końca nie zamykają oczu na złe dane; w poniedziałek w USA spodziewam się chwili wytchnienia (u nas możliwa drgawka do góry);
a we wtorek... oby to nie był "czarny wtorek"
mają być podawane dane z USA; obawiam się zwłaszcza informacji o rynku wtórnym nieruchomości;
na DJI widać korektę - która już jest i która może sie pogłębić po wtorku;
nie wiadomo, jak daleko zjedziemy;
po tej korekcie jeszcze może będą wzrosty - ale jak długo

ps. warren pisze "oby do stycznia :/" - giełdy mają to do siebie i nie słuchają naszych życzeń; czynią to co byśmy chcieli wcześniej, uprzedzają nas;
gdyby chcieli uprzedzić warrena to może być np. "oby do końca grudnia", albo "oby do świąt"
zobaczymy
warren buffet / 2006-11-25 11:55 / 10-sięciotysiącznik na forum - LIDER rankingu
jak będzie źle - pierw chronie zyski a potem kombinuje z podatkiem. podatek rzecz drugoplanowa - lecz nie ukrywam ze chcialbym dotrwac z tym wszystkim do stycznia.

mysle ze zle nie bedzie.
Eres / 2006-11-25 12:38 / portfel / Wieczny debiutant
Przeklinam podatek, tak jak wszyscy. Ale w końcu to dowód, że się zarobiło.
samuraj jack / 2006-11-25 11:59 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy/ Bloguje na bblog.pl!
wielu będzie myślało tak jak Ty;
trzeba tylko pamiętać, że tuż po świętach (w pierwszym możliwym terminie po 25 miesiąca) będą podawane dane z rynku wtórnego nieruchomości...
a nimi coraz gorzej
wówczas wiecej będzie takich, którzy będą woleli chronić kapitał, kosztem nawet zapłaty podatku od zysku
warren buffet / 2006-11-25 12:01 / 10-sięciotysiącznik na forum - LIDER rankingu
ja ci powiem wiecej. to co sie ostatnio wyczynia to maj to pikus. tam roslo, tam byla euforia, ale to co teraz sie dzieje to juz chciwosc, to juz skapstwo. wejsc na rynek szybko zeby zarobic 100%. bo przeciez codziennie wszystko idzie po 100%. jak cos komus urosnie 3% to jest padaka. nie mowie jak cos spadnie -2%... to sie dobrze nie skonczy. i jesli do stycznia jakos dotrwam, zrobie sobie chyba z miesiac przerwy od gieldy - z midasem tylko w portfelu. zobaczymy
samuraj jack / 2006-11-25 12:04 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy/ Bloguje na bblog.pl!
aż takiego urlopu sobie nie rób...
kup sobie wtedy jedną opcję O, lub jeszcze lepiej R (będa od połowy grudnia) i spozieraj sobie na giełdę ciesząc się ze spadków... na których jeszcze będzie odrobinkę zarabiał
warren buffet / 2006-11-25 12:08 / 10-sięciotysiącznik na forum - LIDER rankingu
ja musze mocno poczytac o opcjach, interesują mnie rowniez kontrakty - ktorymi juz ciut grałem.
warren buffet / 2006-11-25 11:25 / 10-sięciotysiącznik na forum - LIDER rankingu
jesli Midas przejmie Suwary - a słychac ze dogadali sie wczesniej z akcjonariuszami Suwar - to ci co kupilo po 90 zł wcale złego interesu nie zrobią :)
JA / 2006-11-25 11:52 / Tysiącznik na forum
czytałeś kiedyś tą pozycje? Martin J. Pring, Psychologia Inwestowania, Dom Wydawniczy ABC, Kraków 2001 polecam, a jak już wszyskim wysyłasz to i ja poprosze steidk2@wp.pl
warren buffet / 2006-11-25 11:55 / 10-sięciotysiącznik na forum - LIDER rankingu
nie wysyłam zadnych ksiazek. tylko darmowe eboki
JA / 2006-11-25 11:58 / Tysiącznik na forum
właśnie o nie mi chodzi, ale co do tej pozycji to wszystkim polecam
warren buffet / 2006-11-25 12:02 / 10-sięciotysiącznik na forum - LIDER rankingu
dziekuje - napewno przeczytam. cos ci wysłałem :)
Wpisy na forum dyskusyjnym Money.pl stanowią wyraz osobistych opinii i poglądów ich autorów i nie powinien być traktowany jako rekomendacja kupna bądź sprzedaży papierów wartościowych. Money.pl nie ponosi za nie odpowiedzialności.

Najnowsze wpisy