Forum Polityka, aktualnościGospodarka

Siedem grzechów głównych rządu Tuska. Za to należy go odwołać

Siedem grzechów głównych rządu Tuska. Za to należy go odwołać

Wyświetlaj:
qwertq / 82.160.79.* / 2013-02-12 11:51
www.polskabieda.com
www.zmieleni.pl
asdfa / 194.33.72.* / 2013-02-12 12:00
Dzięki. Dowiedziałem się, że w zbankrutowanej Grecji dochód wolny od podatku to 49 000 zł. Brawo zielona wyspa z kwotą 3091...!
B_7 / 195.35.80.* / 2013-02-12 11:45

debos / 95.49.73.* / 2013-02-12 11:07 .

część narodu która głosowała na PO, wybrała naszą partię Platformę Obywatelską bo ta udowodniła czteroletnim okresem swojej pracy, że jest jedyna partią której można powierzyć los kraju.

Trochę chyba przesadziłeś...
PO pokazało,że każda kolejna partia to ludzie bez wizji, zazwyczaj potrzebnego wykształcenia, sukcesów/osiągnięć w życiu zawodowym, zdrowego rozsądku, wiedzy i inteligencji...
Poprostu wybieramy miernych matołów żeby nami żądzili i dajemy a raczej dajecie się mamić jak dzieci a ty niestety debos jeśli w to naprawdę wierzysz w to co piszesz to jesteś tego idealnym przykładem... Przykre ale prawdziwe!!!
debos / 95.49.73.* / 2013-02-12 11:52

Trochę chyba przesadziłeś.

Ani trochę.
to ludzie bez wizji

Co to jest ta wizja. Czy to nie jest czasem bezmyślnie powtarzany stereotyp pozbawiony jakiejkolwiek treści?
B_7 / 195.35.80.* / 2013-02-12 12:09

Co to jest ta wizja. Czy to nie jest czasem bezmyślnie powtarzany stereotyp pozbawiony jakiejkolwiek treści?

I tu Twój błąd myśleniowy jest ewidentny...
Wizja to po 'łopatologicznemu' i bardzo po krótce inaczej można powiedzieć taka myśl przewodnia, która to determinuje postępowanie i nakierowje na obrany i założony cel, a że tego nie rozumiesz więc nie rozumiesz i samej idei oplityki, która to ma być właśnie drogą do czegoś co się określa na początku...
I teraz Twój cały zachwyt PO podszyty jest obłudą z ich strony od momentu kiedy zaprzeczyli,zanegowali i robią zupełnie na odwrót od tego co zaplanowali i z czym szli do wyborów... Do tego jak widać bardzo umiejętnie potrafią kierować tłumem, któremu wydaje się,że wie o co chodzi i jeszcze się cieszy,że ma coraz mniej jak miał mieć coraz więcej, nie sądzisz? Wyborcy PO to tak lekko w przenośni katowany pies co i tak się łasi do pana...
debos / 95.49.73.* / 2013-02-12 12:40

Wizja to po 'łopatologicznemu

Mnie nie o definicję chodziło. To sam mogę przeczytać. Zamiast uprawiania beletrystyki, Ty konkretnie odpowiedz na konkretne pytanie.
robią zupełnie na odwrót od tego co zaplanowali i z czym szli do wyborów.

Permanentny wzrost gospodarczy to jest to co Polsce jest potrzebne. Cała reszta to pochodna rosnącej gospodarki. Bogacenia się narodu. I dzięki również naszemu rządowi to mamy. Właściwie trzeba powiedzieć wszystkim dotychczasowym rządom. I efekty tego rozwoju, których niewidomi albo skołowani przez propagandę kleski nie dostrzegają. Mimo, że sami są tego rozwoju beneficjentami. Czyli wniosek byłby taki, ze sami sobie nie wierzą. Ale jeszcze raz zwracam się do ciebie abyś mi uświadomił co to ma być ta wizja. Bo może ty coś masz na myśli ale powinieneś użyć zwykłego, prozaicznego okreslenia.
B_7 / 195.35.80.* / 2013-02-12 13:23

Bogacenia się narodu
I dzięki również naszemu rządowi to mamy.

...

I efekty tego rozwoju, których niewidomi albo skołowani przez propagandę kleski nie dostrzegają


Czyli wniosek byłby taki, ze sami sobie nie wierzą



Tak już na szybko bo mam robote:
średnia pensja w 2012 to jakieś 3500, i wzrosła w skali mniej niż inflacja roczna (doczytaj w necie sobie) - więc twój dobrobyt który tak cię cieszy pozwala na kupienie mniej towarów niż rok wcześniej - to tak w twoje bogacenie się... - właśnie dlatego przywołałem porównanie do katowanego psa i jego machania ogonem,że jest super mimo wszystko,że jest gorzej...

Mnie nie o definicję chodziło. To sam mogę przeczytać

Ale jak widać nie zrozumieć

Ale jeszcze raz zwracam się do ciebie abyś mi uświadomił co to ma być ta wizja. Bo może ty coś masz na myśli ale powinieneś użyć zwykłego, prozaicznego okreslenia.

No nie obraź się ale teraz skoro jeszcze nadal nie złapałeś to jak dla matoła:
Wizja = wyobrażenie Celu
I teraz tylko popatrz/poczytaj zapowiedzi PO przed wyborcze przed tą kadencją i przed pierwszą... aha i odpisz teraz internet + ulgi na dzieci i zapytaj mamy taty jak im się będzie pracować do śmierci o ile wcześniej z głodu nie umrą...
.
Jesteś kolego wyjatkowo ślepy lub totalnym ignorantem skoro tego nie widzisz...
pozdrawiam z uk / 90.212.24.* / 2013-02-12 11:19
a ja glosowalem na PIS, a gdy wygralo PO wyjechalem z kraju.. teraz z was sie smieje zarabiajac 2100 netto euro na miesiac, siedzac za biurkiem tak samo marnujac zycie jak w kraju.. ale przynajmniej za normalne pieniadze.
debos / 95.49.73.* / 2013-02-12 11:47

teraz z was sie smieje zarabiajac 2100 netto euro na miesiac

To ja się z ciebie śmieję. Bo nie zarabiasz 2100 netto tylko może 1100 brutto, czyli pracujesz za plewy i jeszcze do tego na obczyżnie, z dala od kraju i rodziny. Cofam to, że się śmieję z ciebie. Ja ci współczuję i życzę, żebyś tak jak ja, sobie dostatnio zył w naszym pięknym kraju.
Teresa1020 / 89.78.182.* / 2013-02-12 17:01
A co to za ojczyzna, która na stare lata ludzi z pracy zwalnia bo na miejsce tego z doświadczeniem, przyjdzie "ambitny" małolat, któremu nie płaci się wysługi, Co to za Ojczyna, która- gdy coraz większa pauperyzacja społeczństwa - dobiera się do kieszeni tych, co i tak ledwie zipią. Co to za ojczyzna, gdzie babcia z emerytury leków i jedzenia na cały miesiac nie ma, stoi na chodniku handlując czosnkiem - dochodzi do niej 3 drabów ze straży miejskiej i karze mandatem. Co to za Ojczyzna, gdzie czego się nie dotjknąć to wszystko śmierdzi oszustwem. Co to za Ojczyzna w której US wykańcza np, Firmę Optimus, mnóstwo ludzi traci pracę (czyli idzie na bezrobocie) i za to nikt nie ponosi odpowiedzialności. Co to za Ojczyzna w której tyrających zmusza się do jeszcze dłuższego tyrania: za kumuny było takie powiedzenie: EMERYCIE WSPOMAGAJCIE PARTIĘ CZYNEM- UMIERAJCIE PRZED TERMINEM. Tyle, że za komuny - jak ktoś chciał pracować to pracę miał.
Co to za Ojczyzna, gdzie więcej dba się o trupy sprzed 50-60-70 lat niż o żyjące dzieci, które głodują.
Przepraszam ale w dupie mam taką Ojczyznę.
Stąd trzeba spieprzać do normalnego kraju - jakiegokolwiek gdzie człowiek dzięki pracy bedzie żył godnie. TU NIE MA ŻYCIA. Polska to kraj dla polityków , księży i cwaniaków.
Jak juz wszyscy myślący, chcący pracować wyjadą z tego kraju - wtedy niech sobie rządzą Pisy, PO i inne cwaniaki. Ciekawa jestem z czego sobie powypłacają pensje i nagrody, Zabiorą emerytom???
ygt / 178.37.169.* / 2013-02-16 11:20
Od ponad 5 lat władają Polską "jedynie słuszni" aferzyści z Platformy Obłudy, i ich medialni lewaccy klakierzy. Targowica. Mówi wam to coś?.
pr rp / 199.67.203.* / 2013-02-12 12:03
Masz płacone od komentarza, od skomentowanego twojego posta, od wyświetleń strony czy od każdego słowa "piękny kraj", "wspaniały premier"?
debos / 95.49.73.* / 2013-02-12 12:20

Masz płacone od komentarza, od skomentowanego twojego posta

Nie bądź nachalny. Przecież napisałem, że nie mogę ani też nie chcę ujawnić dochodów.
debos / 95.49.73.* / 2013-02-12 11:41

a gdy wygralo PO wyjechalem z kraju.

Dlatego, że nie wygrało PIS?
rozbiegane oczy rudego / 78.131.154.* / 2013-02-12 11:49
Czające się zło jest jak bakterie w klozecie których nie widać, ale one tam są i czyhają.
Wy to macie honor - jak mówicie, tak robicie i nie kradniecie, bo to przecież niehonorowe
Wymyślić musicie coś innego - bo po pierwszym zaskoczeniu ( zważywszy na mierzwę ogólną wypowiedzi tu ) - już nie działa
Poza tym - kontynuujcie - o ile intelekt pozwala
debos / 95.49.73.* / 2013-02-12 12:07

Wymyślić musicie coś innego - bo po pierwszym zaskoczeniu

Ok 70% naszego dzielnego, tak ciężko przez historię doswiadczonego narodu jest zadowolona ze swojej sytuacji życiowej. Więc taka jest rzeczywistość. Jest pewna grupa ludzi którym źle na tej ziemi. I ich też trzeba brać pod uwagę. Ale dzięki bogu tych nieszczęsnych jest mniejszość. To jest właśnie elektorat pisiaków liczący na to, że prezes jak się dorwie do władzy to ich od razy przeniesie w inny lepszy swiat. Ale prezes już się nie dorwie. I nie musi się dorwać. Ci biedacy dzięki naszemu działaniu no i najlepiej też własnemu bedą z czasem mieć coraz lepiej.
dgdfg34rer / 195.117.16.* / 2013-02-12 12:50

Ci biedacy dzięki naszemu działaniu no i najlepiej też własnemu bedą z czasem mieć coraz lepiej

Mam problem z oceną twoich komentarzy. Ty to całkiem poważnie piszesz, czy robisz sobie jaja?
jt / 78.10.104.* / 2013-02-12 13:30
On tak na poważnie,a raczej POważnie.To członek PO.Co Debos vel Deba vel Wojens może zaprzeczysz?.
debos / 95.49.73.* / 2013-02-12 12:58

Mam problem z oceną twoich komentarzy.

Tylko takich ci życzę problemów.
prawdziwy POLAK / 78.8.51.* / 2013-02-12 11:09
jedyne pocieszenie to , że za chwilę 15 % bezrobotnych Polakó poczuje na kim tusk miernota z wirtualnym księgowym i resztą cwaniaków robi sobie eksperymenty , benzyna 6 zł, VAT 23 % a NAJBOGATSI 19% podatek na samozatrudnieniu i najniższy ZUS

a ROLNICY nie wiedzą co z kasą robić , jedźcie na wieś , asfalty , kostka , oczyszczalnie ściekków, domy i stodoły po 500m2 a KRUS 20 mld dopłat co roku ,


ja też p******* ZUS , chcę płacić 300 zł na kwartał jak CHŁOP i wale emeryture od 70 tki 1000 zł brutto
szeryf / 194.153.119.* / 2013-02-12 12:34
Tak to prawda z wiochą.
2 hektary ziemi i Kombajn, Traktor Laborgini.
garaż na traktor, wszystko z dopłat.
Chłop potrafi.
debos / 95.49.73.* / 2013-02-12 12:45

2 hektary ziemi i Kombajn, Traktor Laborgini.
garaż na traktor, wszystko z dopłat.

I bardzo dobrze. Niech sie bogacą. W czworakach mają żyć. Już dość tego obrazu ciemnych, zapijaczonych chłopków których cała masa rozpełzła po całej Rzeczpospolitej, w tym mojej kochanej Warszawie.
x69 / 195.210.14.* / 2013-02-12 11:01
Niestety wielu wiazalo z tym rzadem nadzieje a zostali nabici w butelke. Moge sobie pozwolic na krytyke bo nie glosowalem na PO (na PIS tez nie). Niestety ale od 1989 to jest najgorszy rzad z jakim mielismy do czynienia. Zamienili ten kraj w republike bananowa rzadzona przez wyzelowanych gogusiow i gargusia :)
debos / 95.49.73.* / 2013-02-12 11:13

Niestety wielu wiazalo z tym rzadem nadzieje a zostali nabici w butelke

No co Ty gadasz? Rząd spełnia nadzieje w sposób nadzwyczajny. Permanentny wzrost gospodarczy na tle tonącej Europy to wspaniałe osiągnięcie. Więc kochać ten rząd i hołubić a nie judzić przeciw niemu. Bo występowanie przeciwko temu wspaniałemu rządowi to tak jakby nóz w serce naszej Ojczyzny wbijać. Prawdziwy Polak, patriota tego by nigdy nie uczynił.
rozbiegane oczy rudego / 78.131.154.* / 2013-02-12 11:27
ja p.......
propaganda rodem z PRLu
Płatnik Wyborca / 193.173.115.* / 2013-02-12 10:55
Mi wystarczą FotoRadary i Cywilne radiowozy ITD pobierającej ukryty POdatek i hipokryzja Nowaka popieranego przez Tuska uważajających nas kierowców za idiotów. Już nigdy nie zagłosuję na PO. która bije w swój elektorat i go jawnie lekceważy!
debos / 95.49.73.* / 2013-02-12 11:31

Już nigdy nie zagłosuję na PO. która bije w swój elektorat i go jawnie lekceważy!

Nigdy nie głosowałeś. Twój profil intelektualny wskazuje raczej na to, że Ty głosujesz na tych drugich. To jest, delikatnie mówiąc kuriozalne aby deklarować, że się nie zagłosuje na partię tylko dlatego, że członkowie rzadu wywodzacy sie z jej szeregów stawiają radary na drogach.
Płatnik Wyborca / 193.173.115.* / 2013-02-12 14:22
To tylko najbardziej ewidentny przykład jak nas traktują, a nt. Intelektu innych, Kolego wypowedz się, ale twarzą w twarz jak masz odwagę cywilną... Takie tam szczekanie małych siusiaków charakteryzuje trafniej i bardziej celnie. Dodatkowy, oficjalny i dobrze argumentowany podatek bym zniósł, ale jak ktoś próbuje mnie oszukiwać i ma za idiotę to jak mogę mieć do niego szacunek i oddawać głos?
jt / 78.10.104.* / 2013-02-12 13:54
Nie dość że kabareciarz,to jeszcze super-psycholog.Po jednym wpisie już ma profil intelektualny.
członkowie rzadu wywodzacy sie z jej szeregów stawiają radary na drogach.

Kurde Debos gdzie ich widziałeś?,kto stawiał radary?,Vincent czy Nowak?.
tera ani się napić ,ani nic , bez te radary / 77.255.215.* / 2013-02-12 10:31
W Polskę idziemy, drodzy panowie,
W Polskę idziemy,
Nim pierwsza seta zaszumi w głowie
Do ludzi lgniemy.
Słuchaj, rodaku,
Cicho!
Czerwone maki, serce, ojczyzna,
Trzaska koszula, tu szwabska kula,
Tu, popatrz, blizna.

Potem wyśnimy sen kolorowy, sen malowany,
Z twarzą wtuloną w kotlet schabowy, panierowany,
My, pełni wiary, choć łeb nam ciąży, ciąży jak ołów,
Że żadna siła nas nie pogrąży... orłów, sokołów!

A potem znów się przystopuje i znów gaz,
I społeczeństwo nas szanuje, lubią nas.
Uśmiecha się najmilej ten i ów,
Tak rośnie, rośnie nasz przywilej świętych krów.Wiesław Gołas
zlodziejejjejje / 83.7.172.* / 2013-02-12 10:16
jezeli zyskaja te 11% to przez ściganie i tak jak w ministerstwach robią. zwaracam sie o zwrot - nie nalezy sie (a sie nalezy) ale mozesz isc do sadu co który pójdzie? no to tylko tym wypłacamy i swoim :P
Chcę być wolnym Człowiekiem / 212.160.172.* / 2013-02-12 10:12

W Polsce szczególnie złym podatkiem jest podatek nałożony na pracę, który dla zmyłki nazywany jest składką ubezpieczeniową.


Popieram wotum nieufności wobec obecnego "żondu". Ten "żond" musi odejść i zostać rozliczony, bo to co robi prowadzi do eksterminacji Obywateli.

Nowy Rząd, który miałby powstać po upadku starego "żondu" powinien w pierwszej kolejności zadbać o Obywatela, pozwolić mu prowadzić samodzielne interesy i dać mu odetchnąć.
debos / 95.49.73.* / 2013-02-12 10:32

Ten "żond" musi odejść i zostać rozliczony, bo to co robi prowadzi do eksterminacji Obywateli.

Trochę ponad rok temu naród wybrał w demokratycznych wyborach. Zapomniałeś? Rząd ma odejść bo komuś coś dziwnego po głowie chodzi i zamarzyło się dorwanie do władzy?
Chcę być wolnym Człowiekiem / 212.160.172.* / 2013-02-12 12:01

Trochę ponad rok temu naród wybrał w demokratycznych wyborach. Zapomniałeś? Rząd ma odejść bo komuś coś dziwnego po głowie chodzi i zamarzyło się dorwanie do władzy?


I ty debos wypisując takie "mondrości" uważasz siebie za "yntelygentnego"?
Już Ci wielokrotnie tłumaczyłem, że "partyja" i "żond" został wybrany przez zaledwie 16% (wynik wyborczy * frekfencjja) SPOŁECZEŃSTWA!

To nie jest mój "żond". Taks samo to nie jest "żond" 84% OBYWATELI!!!
debos / 95.49.73.* / 2013-02-12 12:55

I ty debos wypisując takie "mondrości" uważasz siebie za "yntelygentnego"?

Czy to ma jakieś znaczenie?
To nie jest mój "żond". Taks samo to nie jest "żond" 84% OBYWATELI!!!

Śmiało sobie poczynasz. Bo, że tak jak cię na to stać piszesz w swoim imieniu to w porządku. Ale żeby zaraz w imieniu 84%? Głupota to czy megalomania?
rozbiegane oczy rudego / 78.131.154.* / 2013-02-12 10:51
naród został oszukany miernoto pełowska
debos / 95.49.73.* / 2013-02-12 11:07

naród został oszukany miernoto pełowska

Przecież ten rząd rządzi już drugą kadencję, został wybrany po raz drugi. Więc ta mądra część narodu która głosowała na PO, wybrała naszą partię Platformę Obywatelską bo ta udowodniła czteroletnim okresem swojej pracy, że jest jedyna partią której można powierzyć los kraju. Dlatego zmień płytę i kombinuj dalej. Ale czy coś wymyślisz mądrzejszego. Chyba nie. To może lepiej zacznij się w końcu cieszyć z tego, że dzięki mądrym rządom Platformy Obywatelskiej pod światłym przywództwem nasego drogiego pana premiera Donalda Tuska żyjesz na zielonej wyspie. Szczęśliwy nasz kraj, że ma takich wielkich synów jak pan prezydent Bronisław Komorowski, Donald Tusk, członków PO i nas wykształconych z wielkich miast.
jt / 78.10.104.* / 2013-02-12 13:45
Następny kabareciarski wpis.Ha,ha,ha.

wybrała naszą partię Platformę Obywatelską
Nie naszą,tylko Twoją,boś Ty jej członkiem.


żyjesz na zielonej wyspie.
A gdzie Ty tu zieleń widzisz?,wszystko zasypane śniegiem i zmrożone na kość.
FDA / 188.116.35.* / 2013-02-12 09:46
Grzech emerytalny,
Grzech przywilejów,
Grzech kolejowy i... pobłażania związkowcom,

W tych akurat trzech grzechach opozycja wcale nie obiecuje poprawy wręcz pogorszenie.
A są to według mnie bardzo ważne grzechy-zwłaszcza grzech przywilejów.
W pozostałych - na dwoje babka wróżyła.
Albo będzie gorzej albo lepiej.
debos / 95.49.73.* / 2013-02-12 08:43

zamieszanie z refundacją leków,

W mediach. Bo pacjenci, gdyby nie media i politykierzy nie zauważyliby żadnego zamieszania. 2mld.zł to jest kwota która dzięki reformie refundacyjnej została w systemie ochrony zdrowia.
pr rp / 192.193.116.* / 2013-02-12 09:49
tak. szczególnie osoby chore na cukrzyce nie odczuli żadnej różnicy. Jak zwykle post z sufitu mający się nijak do rzeczywistości. Zejdź na ziemię nie płosz gołębi.
Grzechu comeback / 83.17.233.* / 2013-02-12 09:45
została... na papierze :)
Gdyby było inaczej nie byłoby problemu z finansowaniem służby zdrowia.
Zamieszanie najbardziej dotknęło chorych właśnie, szczególnie tych na nowotwory. Wystarczy przejrzeć prasę z tego okresu.
No, ale tego nie napisali w porannym esemesku ;)
debos / 95.49.73.* / 2013-02-12 09:57

Gdyby było inaczej nie byłoby problemu z finansowaniem służby zdrowia.

Zobacz jakie środki przeznaczane są na służbę zdrowia a dopiero później wal w klawisze.
Zamieszanie najbardziej dotknęło chorych właśnie, szczególnie tych na nowotwory.

Zamieszanie nie dotknęło kogokolwiek. No może poza tymi których przez miesiąc straszono, a oni dali sie przestraszyć bo mają w głowach zakodowane, że jak powiedzieli w telewizji to tak jest.
pr rp / 192.193.116.* / 2013-02-12 10:02

Zamieszanie nie dotknęło kogokolwiek. No może poza tymi których przez miesiąc straszono, a oni dali sie przestraszyć bo mają w głowach zakodowane, że jak powiedzieli w telewizji to tak jest.

Deba ile ci płacą za pisanie takich bzdur? Ty chyba wychowujesz się na Marsie
debos / 95.49.73.* / 2013-02-12 10:05

Deba ile ci płacą za pisanie takich bzdur?

Dużo bo jestem bardzo wysoko oceniany. Kwoty nie zdradzę bo kontrakt nie jest jawny. Zresztą w ogóle nie mam w zwyczaju ujawniania dochodów.
ale jaja Panie Ferdku... / 212.160.172.* / 2013-02-12 10:16

Dużo bo jestem bardzo wysoko oceniany. Kwoty nie zdradzę bo kontrakt nie jest jawny. Zresztą w ogóle nie mam w zwyczaju ujawniania dochodów


...Debos, dobrze że jesteś, przynajmniej mamy z kogo pożartować w tych trudnych, smutnych czasach :)

Uwaga, odliczam czas do wycięcia postu bez śladu :)
debos / 95.49.73.* / 2013-02-12 10:35

Debos, dobrze że jesteś, przynajmniej mamy z kogo pożartować

Jakoś tych zartów nie dostrzegłem. Raczej wściekłość.
Uwaga, odliczam czas do wycięcia postu bez śladu :)

To jest jeden z tych żartów?
biznesowy21 / 2013-02-12 08:32
Apropos pierwszego postu, też uważam, że nauczyciele mają przechlapane... Ciężka praca, problemy z głosem i nikt nie zauważa czasu, który poświęcają na przygotowanie do lekcji w swoim prywatnym domu:(
muppet show / 78.8.51.* / 2013-02-12 08:52
NIE PITOL , NIECH PRACUJĄ 8 GODZIN TO BĘDĄ MIELI CZAS ŻEBY W SZKOLE SPRAWDZIĆ SPRAWDZIAN KTÓRY ROBIĄ RAZ W MIESIĄCU I PRZYGOTUJĄ LLEKCJE A NIE 3 GODZINY DZIENNIE PO 45 MINUT PRACY
debos / 95.49.73.* / 2013-02-12 08:49

Apropos pierwszego postu, też uważam, że nauczyciele mają przechlapane

Po co w ogóle dyskutować na temat pracy nauczycieli jeśli mało kto ma o tym pojęcie. Niech szkolnictwem zajmują się ludzie którzy znają specyfikę nauczania i zawodu nauczyciela. Podobnie niech będzie z lecznictwem i zawodem lekarskim. Gdyby tak wdrożyć pomysły internautów to w Polsce byłby analfabetyzm a ludzie umierali na ulicach.
ron_ag / 77.255.241.* / 2013-02-13 13:26
A handlem niech się zajmą tylko wykwalifikowani handlowcy, którzy znają specyfikę handlu, bo ludziom grozi śmierć z głodu jak nie będą mogli kupić chleba (a minister handlu jest niezbędny, żeby handel mógł funkcjonować równie dobrze jak kierowane przez fachowców zdrowie i edukacja).

PO już od dawna nie jest partią liberalną jeśli prezentuje takie socjalistyczne myślenie.
Grzechu comeback / 83.17.233.* / 2013-02-13 11:31
Owszem, masz rację. Byleby ci fachowcy nie należeli do Peło, bo to jak pokazuje przykład niejednego ministerstwa, po prostu odbiera rozum :). Podsumowywać pracy Kopacz, czy Arłukowicza nie potrzeba podsumowywać. Wystarczy zachorować.
Podobnie w szkolnictwie. Tam już nawet odpowiednie poglądy trzeba wyznawać (uczelnie wyższe i popis pani Kudryckiej :)
34643 / 88.199.162.* / 2013-02-12 09:02
Zgodnie z tą logiką przestępczościa powinni zajmować się jedynie przestępcy.
debos / 95.49.73.* / 2013-02-12 09:59

Zgodnie z tą logiką przestępczościa powinni zajmować się jedynie przestępcy.

Zastanów się jeszcze raz. I wtedy przeczytaj to co napisałeś.
pr rp / 192.193.116.* / 2013-02-12 10:03
To ty się zastanów co piszesz i zmień pracę
syn nauczycielki / 37.109.83.* / 2013-02-12 08:43
rozwiązaniem by było 40h tygodniowo w szkole! Ilość lekcji jak dotychczas. A w pozostałych godzinach przygotowanie do nich bez konieczności pracy w domu. Nauczyciele wychowania fizycznego mogli by pomóc w dopilnowaniu dzieciaków. Wszyscy by skorzystali (w szczególności dzieciaki - bo naprawdę przygotowujących się nauczycieli do lekcji nie jest wiele) a reszta społeczeństwa przestała by się ich (nauczycieli) czepiać.
Do tego poprawiło by się bezpieczeństwo, a dzieciaki przestały by się czuć anonimowo co wyzwala patologiczne zachowania :)
Wyrozumiała / 89.69.204.* / 2013-02-12 11:35
Nie sądzę, żeby 40h tygodniowo by wystarczyło...
Wyrozumiała / 62.122.119.* / 2013-02-12 08:19
Jedno zastrzeżenie mam jedynie... Znam kilka osób wykonujących zawód nauczyciela i to zarówno w podstawówkach jak i szkołach średnich... To, że w budynkach szkół są mniej niż tradycyjne 8 godzin, nie oznacza, że nie siedzą często do nocy w domach, ogarniając papierkową robotę, sprawdzając klasówki, przygotowując się do zajęć, układając indywidualne plany na dzieci z pewnymi problemami, odbierając telefony od rodziców dzieci szkolnych, przygotowując dzieci do konkursów, organizując różne imprezy ze zbiórką środków na szkołę, rady pedagogiczne do późnych godzin wieczornych i jeszcze dłuższe wywiadówki, a przed wakacjami zwykle tracą głos... Ja bym się z nimi nie zamieniła i nie wydaje mi się, żeby byli oni uprzywilejowani, zwłaszcza patrząc na wysokość ich wynagrodzeń i coraz mniejszy szacunek dla ich pracy...
arnold / 95.41.83.* / 2013-02-12 08:26
Tak,tak,nauczają tak,żeby dawać korepetycje nie płacąc za nie podatku.
plek / 194.146.217.* / 2013-02-12 08:34
Tak, tak- lepiej produkować nic nie wnoszące do sprawy jojczenie i komentarze, siedząc w robocie przed kompem.
arnold / 95.41.83.* / 2013-02-12 08:08
W tyg.w SIECI o ty6m jak rząd wspiera usłużne media reklamami,bo inaczej by upadły(wyborcza i
lisa).Myślący wiedzą,że gaz.wyborczej,tylko nekrologi są prawdziwe.
Q9 / 79.187.112.* / 2013-02-12 08:00
"Wśród pomysłów na reformę KRUS pojawia się m.in. podniesienie składki dla rolników, czy też uzależnienie jej od wysokości ich dochodów. Na razie bowiem wysokość składki jest uzależniona tylko od wielkości gospodarstwa, np. 336 zł kwartalnie, jeżeli jego powierzchnia nie przekracza 50 hektarów"
A ja proponuję żeby składka zależała od zużycia wody jak przy wywozie śmieci ;PPP

Najnowsze wpisy