Forum Polityka, aktualnościKraj

Siemoniak z sekretarzem obrony USA o przylocie amerykańskich F-16

Siemoniak z sekretarzem obrony USA o przylocie amerykańskich F-16

Wyświetlaj:
a po co to ????? / 195.117.255.* / 2014-03-10 08:42
a po co to ?????
janosikk / 83.12.121.* / 2014-03-10 07:58
rząd Tuska pchając nas w te ukraińską awanturę doskonale wiedział ze nie spodoba się to znacznej częsci społeczeństwa. Żeby móc "pacyfikować" w necie wszelkie sceptyczne komentarze wymyślono żeby ogłosić że te sceptyczne komenty pochodza z serwerów spoza Polski (czyt: z Rosji). Nowinę tę przekazał najbardziej "obiektywny" dziennikarz ekipy PO - T. Lis w swoim Newsweeku. Dzieki temu teraz każdy funkcjonariusz peowskiej machiny @propagandy może bez wdawania sie w merytoryczną dyskusję wyzwać sceptyka od ruskich agentów i koniecznie zapytac o pogode w Moskwie. A ja mam pytanie odnośnie referendum: Unia lubi referenda czy ich nie lubi? Bo na przykład to na Krymie jest be ale w Irlandii przeprowadzono dwa a gdyby Irlandczycy nie "zmądrzeli" to pewnie i trzecie by było. Dlaczego oderwanie Kosowa od Serbii było ok ale już oderwanie Krymu od Ukrainy jest fe? Na Krymie wg Wikipedii zamieszkuje pow. 50% Rosjan. Dlaczego ta kochająca podobno demokrację Unia zabrania im prawa do samostanowienia?
m54 / 79.186.68.* / 2014-03-10 09:00
Bardzo mądre pozwolisz że to wykorzystam oczywiście jako cytat
Pozdrawiam madrego
janosikk / 83.12.121.* / 2014-03-10 09:43
nie mam złudzeń- w tej chwili w polskim necie trwa wielostronna wojna. Jednostki @propagandy ma i PIS i PO , pisza też pracownicy ambasad Niemiec, Rosji i Izraela. Internet stanowi potężne medium- żadna ze stron nie może sobie na "odpuszczenie" sobie tej platformy komunikacji. Sympatykom PO jarającym sie doniesieniami Newsweeka chciałbym przypomnieć że przez wyborami w 2007 roku w necie bardzo aktywnie funkcjonował twór pod tytułem "Bóg, Honor, Ojczyzna" wychwalający pod niebiosa Tuska i jego ekipę. Na trzech głównych portalach w czasie rzeczywistym prowadził on agitkę publikując kilkadziesiąt postów na godzinę. Postów rozbudowanych, z cytatami, danymi z wiki, życiorysami, danymi makro- i mikroekonomicznymi. Chyba nie chcecie mi wmówić że to był jakiś dziadzio-emeryt z nadmiarem wolnego czasu. Podejrzewam raczej 100-osobową grupę młodzieżówki PO, w której któs odszukiwał posty na które trzeba odpisac, któs znajdował i redagował dane i ktos wpuszczał to do sieci.
jancio wodnik / 84.39.165.* / 2014-03-09 20:53
Super. A mi się wydaje, że zamiast nas wzmacniać amerykanie wykorzystują wyłącznie nasze bazy do operacji na terenie Ukrainy. Przy okazji ich samoloty skorzystają z osłony naszych F-16 gdyby Rosjanom przyszło do głowy ścigać jankesów. I tak Polska zostanie czynnie włączona (nie tylko politycznie ale również militarnie) w obronę integralności Ukrainy. :)) Czym ryzykują Amerykanie a czym Polacy???? :))
ewerqeeqrqer / 83.12.121.* / 2014-03-10 08:17
jankesi tradycyjnie dla siebie prowadzą wojnę z dala od swoich granic. Wkurzeni Rosjanie chcąc dać prztyczka Jankesom nie pójdą na wymianę atomowych ciosów ale mała "awaria" jakiejś ukraińskiej elektrowni jądrowej może się zdarzyć. Wytarczy poczekac na wiatr wiejący w odpowiednim kierunku. Czysty i bezpieczny sposób na pokazanie kundelkowi gdzie jest jego miejsce.
JanuszPOlikot / 2014-03-09 19:25 / Tysiącznik na forum
Czy wśród tych 300 żołnierzy amerykańskich którzy mają POstraszyć Rosjan jest pan Rambo...? Pytam pana PO-ministra
wydymany / 92.20.62.* / 2014-03-09 18:21
wykreccie z nich czesci do tych naszych co nie moga latac, jak nikt nie bedzie widzial.

przeciez na offsecie nas wydymali.

Najnowsze wpisy