Forum Forum inwestycyjneForex

SIEROTA MARYCHA do KARA

SIEROTA MARYCHA do KARA

sierota marycha / 2009-04-23 08:40
a to niedobrze, ze pozbywasz sie KROLA.....a co bedzie, gdy EUR spadnie ponizej parytetu....buahahahahah.....widze taki wariant bardzo wyraznie
Wyświetlaj:
kara z bankiera / 89.230.70.* / 2009-04-23 17:38
Witam Sierotka, wyzbyłem się bo sporo utłukłem i czekam na następną okazję - jak to widać często nie warto zbyt długo czekać .

p.s. Fajnie ,że znalexliście inny "ogródek do grillowania " mnie też tamten moder nie raz wpienił mówiąc delikatnie - pozdrowienia dla reszty starej gwardii !!!
sierota marycha / 2009-04-23 17:45 / Tysiącznik na forum

p.s. Fajnie ,że znalexliście inny "ogródek do grillowania " mnie też tamten moder nie
raz wpienił mówiąc delikatnie - pozdrowienia dla reszty starej gwardii !!!


KARA, zarejestruj sie aby nie bylo problemow w komunikacji, moder z bankiera to raz, a dwa to jazgotliwa publiczka, tu jest spokoj i o to chodzi, pozdrawiam
bax / 2009-04-23 17:42
witaj nie czeka sie dlugo a zwlaszcza nie wierzy sie wieszczom ze juz tylko spadek bedzie juz dawno ten temat poruszalem spada to i rosnie na wszystko jest swoj czas
kara z bankiera / 89.230.70.* / 2009-04-23 17:45
Właśnie Bax - dzisiejszy dzień to typowy przykład 3,36 -3,43 - ktos przypilnował kursu ;)

wieczorem poczytam ,

pozdr
Wpisy na forum dyskusyjnym Money.pl stanowią wyraz osobistych opinii i poglądów ich autorów i nie powinien być traktowany jako rekomendacja kupna bądź sprzedaży papierów wartościowych. Money.pl nie ponosi za nie odpowiedzialności.

Najnowsze wpisy