Forum Forum inwestycyjneForex

SIEROTA___________do KARA

SIEROTA___________do KARA

sierota marycha / 2009-05-10 11:24
Kara, to matrix, przerabialismy podobny wariant we wrzesniu 2008, pozniej zima 2009 r., zbieraja tania kase z rynku, pozniej spuszcza indeksy i kapital sam zapakuje sie w obligacie USA, graja wspolnie z Chinami
Wyświetlaj:
kara z bankiera / 2009-05-10 20:36 / Bywalec forum
Wiam Sierotka,
Witam Sierotka ,
Tak to też widzę , ale to wymaga czasu - gdzies mniej więcej do sierpnia 2009 - a pózniej przyjdą "pierwsze przymrozki na giełdy"

Złoty reaguje z opóźnieniem na główną parę tak było w piątek - tak ,że jak ktoś jest na dolku to jest szansa jescze w poniedziałek opróżnić sakiewkę ok., 3,25 bo nasze lokalne banki bedą pilnować jeszcze kursu usd i powoli popuszczać.

pozdrawienia
sierota marycha / 2009-05-10 20:59 / Tysiącznik na forum

gdzies mniej więcej do sierpnia 2009

beda pompowac SP do 1000, celem sa srodki pod obligacje bo banki to pikus i dokapitalizuja sie w mig, wyraznie ida po Elliocie pod prad, wyzej 1000 nie dadza rady, dobrze o tym wiedza i nie beda ryzykowac, obstawiam przelom czerwiec/lipiec, max polowa lipca - tak mi wypada z Elliota ale czas pokaze, pozdrawiam
kara z bankiera / 2009-05-10 21:26 / Bywalec forum
{PAmietasz Sierotka - cały czas upirałem się na tym powrocie do grudnia 2008 tak mi wychodzi z analizy rocznej trendów - czułem to w " plecach " kapitał "antydolarowy" ma swoje 5 minut . Muszą grać na spadek bo inaczej groził by zastój i brak "leszczy" :)

TAK TO SIE KRĘCI

POZDROW
sierota marycha / 2009-05-10 21:35 / Tysiącznik na forum

PAmietasz Sierotka - cały czas upirałem się na tym powrocie do grudnia 2008

tym razem skonczy sie najprawdopodobniej w okolicy 1.3877, czas zweryfikuje
kara z bankiera / 2009-05-10 21:40 / Bywalec forum
Generalnie na nudę nie możemy narzekać ;)

pozdrawima , do miłego !!
Wpisy na forum dyskusyjnym Money.pl stanowią wyraz osobistych opinii i poglądów ich autorów i nie powinien być traktowany jako rekomendacja kupna bądź sprzedaży papierów wartościowych. Money.pl nie ponosi za nie odpowiedzialności.

Najnowsze wpisy