Forum Forum inwestycyjneForex

SIEROTA______do KLUBU

SIEROTA______do KLUBU

sierota marycha / 2009-05-12 13:40
proponuje, aby kazdy z nas zglaszal do usuniecia, opcja w dolnym lewym rogu postu, wszelkie posty zaklocjace nasza komunikacje na forum, po wczorajszych zgloszeniach forum zostalo wyczyszczone ze spamu

proste uzasadnienie: zlosliwe zklocanie komunikacji, wulgarna tresc, a moderator po sprawdzeniu zrobi reszte

pozdrawiam
Wyświetlaj:
bidnymaniek / 2009-05-12 13:41 / Tysiącznik na forum
zgłoszeni episałem do administracji @ i chyba sekretarka dzwoniła tam..hahahahahha
greenstar / 2009-05-12 13:41 / Pogromca jeleni
zgadza sie sierotko, wczoraj tez swoje zgloszenia dolożylam....................ja pisze zwyczjnie.......troll
sierota marycha / 2009-05-12 13:45 / Tysiącznik na forum

zgadza sie sierotko, wczoraj tez swoje zgloszenia dolożylam....................ja pisze
zwyczjnie.......troll

popronuje zglaszac kazdy post, ktorego intencja jest zaklocanie naszej komunikcji w naszych watkach i bedzie spokoj
anka z bankiera / 2009-05-12 13:43 / Bywalec forum

Re: SIEROTA______do KLUBU [0]
zgadza sie sierotko, wczoraj tez swoje zgloszenia dolożylam....................ja pisze
zwyczjnie.......troll

ja też,potem już mi się nie chciało to waliłam byle jaką literę z klawiatury:)))
sierota marycha / 2009-05-12 13:47 / Tysiącznik na forum

ja też,potem już mi się nie chciało to waliłam byle jaką literę z klawiatury:)))
skomentuj zgłoś do usunięcia

Anka, jezeli wymagane jest uzasadnienie to nalezy je wpisac, w przeciwnym razie takie zgloszenie pozostaje bez wartosci, bo moderator rozpoczyna od czytania informacji w zgloszeniu
anka z bankiera / 2009-05-12 13:49 / Bywalec forum
dobra dzieki,to było w nocy,właściwie juz zasypiałam przed kompem...dzisiaj piszę troll
sierota marycha / 2009-05-12 13:54 / Tysiącznik na forum

piszę troll

powinno skutkowac, ale mozna ozszerzyc opis - skopiowac i wklejac w kazde nowe zgloszenie innymi slowy 'copy and paste', aby nie trudzic sie klepaniem w klawiature przy kazdym zgloszeniu
anka z bankiera / 2009-05-12 14:06 / Bywalec forum

powinno skutkowac, ale mozna ozszerzyc opis - skopiowac i wklejac w kazde nowe zgloszenie
innymi slowy 'copy and paste', aby nie trudzic sie klepaniem w klawiature przy kazdym
zgloszeniu

no tak Sierotka,jak nie pijesz to myślisz;)też muszę zacząć:)))
Wpisy na forum dyskusyjnym Money.pl stanowią wyraz osobistych opinii i poglądów ich autorów i nie powinien być traktowany jako rekomendacja kupna bądź sprzedaży papierów wartościowych. Money.pl nie ponosi za nie odpowiedzialności.

Najnowsze wpisy