Forum Forum inwestycyjneForex

SIEROTA_____na 1.37 nie skonczy sie

SIEROTA_____na 1.37 nie skonczy sie

sierota marycha / 2009-05-09 19:02
indeks USD zamknal sie ponizej wsparcia na 83, wyglada na to, ze na horyzoncie kolejne spadki do 78 czyli mozna oczekiwac jazdy do 1.4155
Wyświetlaj:
bidnymaniek / 2009-05-10 14:02 / Tysiącznik na forum
Co do kursu usd/pln nie mysle zeby siegło nizej jak 2.96.powód.z naszej szafy juz zaczynaja trupy wypadac......jekby index tak pompowali w marcu to co innego ale teraz 2.96 .......nawet jesli nizej to sie kupi tanio :)
kara z bankiera / 2009-05-10 21:19 / Bywalec forum
wITAM , jeżeli bedzie 1,42 to złoty po 2,85 jest realny po warunkiem koniunktury na GPW

pozdr
bidnymaniek / 2009-05-10 13:43 / Tysiącznik na forum
nie doczytałem forum ale teraz widze
cyt:
SIEROTA___________do KARA [0]
Kara, to matrix, przerabialismy podobny wariant we wrzesniu 2008, pozniej zima 2009 r.,
zbieraja tania kase z rynku, pozniej spuszcza indeksy i kapital sam zapakuje sie w obligacie
USA, graja wspolnie z Chinami


Tak jesli tak jest to jedziemy nawet na okolice 1.46
sierota marycha / 2009-05-10 13:56 / Tysiącznik na forum

Tak jesli tak jest to jedziemy nawet na okolice 1.46

swego czasu na bankierze pisalem o 1.47 i w tych okolicznosciach to wydaje sie realne, korekta z 1.25 moze siegnac 1.47, moze, co nie znaczy ze siegnie

bedziemy obserwowac ruchy na EUR/USD na biezaco i bedziemy wiedziec wiecej
bidnymaniek / 2009-05-10 13:33 / Tysiącznik na forum
Witam! Sierotka- pisałem chyba wczoraj jak sie zastanawiałes co jest grane ze kurs leci po zamknieciu londynu....../eur/usd prawdopodobnie maja na wpływ ruchy na obligacjach.............i to moze byc ten powód...robota wiadomo FED i JPMorgan Chase i całej reszty ..........
Tylko jedno mi nie pasuje i dlatego od dawna obstawiałem kurs 1.3735 max..........watpie by chiny dały sie drugi raz zrobic w bambuko na taka skale.....chiczyk ubrany jest w zielony kubraczek i bedzie bronił $ w pewnym zakresie.ale jesli Fed i reszta przesadzi to mozliwe ze chinczyk doleje oliwy i wypcha czesc swoich aktywów nominowanych w USD celem przestraszenia usa

nie czuje kursu pow 1.37..ale wszystko sie zmienia..............mozliwe ze index bedzie rósł /S&P/ a kurs sie odbije od 1.37....do tego EBC chyba tez nie chce mocnego euro.



jedna rada - nie wychodzic z USD nawet gdyby spadl do 1.5 PLN :)

To jest sprawa oczywista !!!pozdr.
sierota marycha / 2009-05-10 13:51 / Tysiącznik na forum

Tylko jedno mi nie pasuje i dlatego od dawna obstawiałem kurs 1.3735 max..........watpie
by chiny dały sie drugi raz zrobic w bambuko na taka skale.....chiczyk ubrany jest w
zielony kubraczek i bedzie bronił $ w pewnym zakresie.

Czesc Maniek, Chiny wlasnie to robia, przypomnij sobie niedawne doniesienia o wzorscie produkcji w Chinach....dolewaja do euforii, graja wspolnie ze spola morgan-fed, popmuja indeksy a gdy je spuszcza tania kasa z rynku sama wleje sie w obligacje USA i na tym Chinom zalezy, to matrix....buahahaha....beda pompowac SP nawet do 1000 i lepiej nie myslec co bedzie na indeksach europejskicj, gdy wyjda

p.s. 1 kw wskazuje jedynie na spowolnienie globalnej recesji a nie na odbijanie od dna
greenstar / 2009-05-09 23:33 / Pogromca jeleni
a w jaki celu mieliby to robić?................................jest odpowiedz.........nie drukuja jak wiekszość myśli.............bo nie chcą w przyszlości mieć następnego problemu........................................zgarniaja z rynku........tanio ..............oj biedne te stado.................
sierota marycha / 2009-05-09 23:41 / Tysiącznik na forum

a w jaki celu mieliby to robić?................................jest odpowiedz.........nie
drukuja jak wiekszość myśli.............bo nie chcą w przyszlości mieć następnego
problemu........................................zgarniaja z rynku........tanio
..............oj biedne te stado.................

idzie o wzmocnienie obligacji USA kasa z globalnego rynku, mialas kiedys watpliwosci ze Goldman i FED to instytucje charytatywna, bo ja nie:)
bedziemy spalacac cudze dlugi wlasna, amraczej pozyczona, kasa.....buahahaha...jakze to juz klarowne
jedna rada - nie wychodzic z USD nawet gdyby spadl do 1.5 PLN :)
sierota marycha / 2009-05-09 23:04 / Tysiącznik na forum
jankesi oslabiaja USD aby napompowac indeksy i prawdopodobnie wkrotce zacznie sie wyprzedaz zlota......w chwili gdy osiagna zaplanowany cel spuszcza indeksy i zgarna kase z rynku umacniajac USD - w sumie bardzo prosty i niezawodny sposob na pozyskanie 'taniej kasy' z rynku - mam wrazenie ze nie myle sie, mozna oczekiwac oslabienia USD do 3.0-2.90 PLN w najblizszym czasie
Wpisy na forum dyskusyjnym Money.pl stanowią wyraz osobistych opinii i poglądów ich autorów i nie powinien być traktowany jako rekomendacja kupna bądź sprzedaży papierów wartościowych. Money.pl nie ponosi za nie odpowiedzialności.

Najnowsze wpisy