Forum Forum inwestycyjneForex

SIEROTA____do JOLKA

SIEROTA____do JOLKA

sierota marycha / 2009-05-13 00:38
z tresci posotow widze, ze nie masz czasu na to co robisz, traktuj te srodki jako lokate dlugoterminowa, lub pozbadz sie na najblizszej gorce, kiedys o tym juz pisalem, waluty to nie zabawa, to wymagajaca poswiecenia robota, tu nie mozesz liczyc na fuksa
Wyświetlaj:
anka z bankiera / 2009-05-13 00:43 / Bywalec forum
no właśnie,ja też wpadam na chwilę,coś przeczytam i kupuje/sprzedaję na chybił/trafił...ostatnio bardziej na chybił;)))
tara / 2009-05-13 08:10 / Tysiącznik na forum
Bax kiedys napisał dlaczego nie sprobuje obrocic ta gotowka i myslałam ,ze odrobie troche straty bo jakos z wasza pomoca dam sobie rade ale widze ,ze nie rozumiemy sie i musze pogodzic sie ze stratami bo nie wchodzi sie do głebokiej wody bez ratownika a widze ,ze macie mnie juz dosc ,Dzieki za dotychczasowa pomoc pozdrawiam
elka25 / 2009-05-13 08:27 / Bywalec forum
Jolu nie rezygnuj, musimy odrobić te straty!!! Ja się nie poddaję. Od wczoraj wieczorem nie mam neta i dopiero teraz nadrabiam zaległości i czytam forum. Zawsze we dwie czy trzy z Anią to raźniej, może mam Maniek albo Marek pomoże. Nie chce żeby się Bax i Sierotka denerwowali że ciągle ich o coś pytamy, bo może od czasu do czasu nam cos doradzą jeśli nie będziemy ich ciągle męczyć... Ja sobie kopiuję to co pisze Bax (cenne rady, zasady itp) i pozostałych chłopaków (Marysi, Maniusa, Marka) i próbuje sama dochodzić o to w tym wszystkich chodzi. Tylko proszę nie rezygnuj, nie chce sama (z kobiet) zostać z $ i strata. pozdrawiam
eddekk / 2009-05-13 08:31 / Pan Forumowicz (ponad 500 wypowiedzi)
Naprawdę nie macie powodów do paniki. Nawet, jak będzie trzeba trzymać miesiąc walutę, to i tak na tym zarobicie. Teraz się dziwne rzeczy dzieją, bo jesteśmy w szczytowych momentach.
tara / 2009-05-13 08:39 / Tysiącznik na forum
Ela ,to wszystko ogarnac ,to trzeba miec tylko na tym miec skoncentrowany swoj umysł ,czas itd nie nauczysz sie rozumiec tych wszystkich wskazowek z rynku w ciagu miesiaca oczywiscie czekam na okazje do usrednienia juz wczoraj Manius mi napisał abym nie sprzedawała tylko usredniała a wiec czekam .pozdrawiam
elka25 / 2009-05-13 09:18 / Bywalec forum
Jolu, a napisał Ci kiedy byłby odpowiedni moment do uśredniania rano czy później? bo jesli zacznie sie korekta na eurodolarze to $ up i wtedy może być za późno na uśrednienie?
Wpisy na forum dyskusyjnym Money.pl stanowią wyraz osobistych opinii i poglądów ich autorów i nie powinien być traktowany jako rekomendacja kupna bądź sprzedaży papierów wartościowych. Money.pl nie ponosi za nie odpowiedzialności.

Najnowsze wpisy