Forum Forum inwestycyjneForex

SIEROTA__do BIDNYMANIEK

SIEROTA__do BIDNYMANIEK

Wyświetlaj:
greenstar / 2009-05-22 09:51 / Pogromca jeleni
sierotko obserwuję, dzięki za info......odbierz pocztę........wczoraj był gorszy dzień.............hahahahale dziś znów swieci słońce.................uśmialłm się od rana .................ale kawy nie wylałam
sierota marycha / 2009-05-22 09:54 / Tysiącznik na forum

uśmialłm się od rana .................ale kawy nie wylałam

no.....kabaret.......

dizisja moze byc realizacja zyskow na fx z uwagi na poniedzialkowe swieto w stanach, dlatego zalecam cierpliwosc i uwage
tara / 2009-05-22 10:18 / Tysiącznik na forum
Re do Bidnego kawe napewno postawie dobrze ,marysia pisze o kabarecie a scenariusze do kabaretu pisze nam zycie i dlatego kabaret macie teraz ze mnie ,pozdrawiam
sierota marycha / 2009-05-22 10:45 / Tysiącznik na forum
Jolka, wyluzuj i bedzie ok
tara / 2009-05-22 11:03 / Tysiącznik na forum
Sierotka czytałam prognozy ,ze jeszcze musza podpompowac indexy i rope i euro/dolar i moze to jeszcze potrwac dwa,trzy tygodnie ale nic nie poradze ,ze jestem taka narwana ale za to macie troche ubawu. pozdrawiam
sierota marycha / 2009-05-22 11:07 / Tysiącznik na forum

nic nie poradze ,ze jestem taka narwana ale za to macie troche ubawu. pozdrawiam

dla mnie to nie ubaw, to juz dawno stalo sie meczace, to ze jestes narwana, jak to ujmujesz, nie powinno byc uzasadnieniem aby wszystkich w okolo wciagac w owo narwanie, to tyle, pozdrawiam
bidnymaniek / 2009-05-22 09:44 / Tysiącznik na forum
niee ...........od rana juz próbowałem ...napisałem do admin....zobaczymy...ale odpowiadc moge :)
sierota marycha / 2009-05-22 09:49 / Tysiącznik na forum
a to dziwne......

p.s. niezly bzdur z wymiana CAD na EUR...buahahahha......poprawilo mi humor pomimo deszczowej aury......skonczyloby sie rewolucja w Kanadzie, przyczyna wyprzedazy USD byly pogloski o utracie ratingu, indeks USD wroci na poziom wsparcia i beda na kolanach kupowac zielonego, cala zagadka

z tara jest cos nie tak, te pytania obcych ludzi na forach co robic daja wiele do myslenia
bidnymaniek / 2009-05-22 09:34 / Tysiącznik na forum
tak :)

http://www.tradersnarrative.com/a-walk-through-world-stock-markets-2571.html

tu daje bo chyba nie moge zakładac nowych tematów....za wczorajszy numer hahahaha
sierota marycha / 2009-05-22 09:41 / Tysiącznik na forum

tu daje bo chyba nie moge zakładac nowych tematów

jak to nie mozesz :)? czasami mam ten sam problem + z odp. na posty - to przyczyny techniczne, z reguly wystarczy odswiezyc strone raz lub dwa i zalatwia temat

polecam obserwowac te pare, to samo do Green
Wpisy na forum dyskusyjnym Money.pl stanowią wyraz osobistych opinii i poglądów ich autorów i nie powinien być traktowany jako rekomendacja kupna bądź sprzedaży papierów wartościowych. Money.pl nie ponosi za nie odpowiedzialności.

Najnowsze wpisy