Forum Forum inwestycyjneForex

SIEROTA__do BIDNYMANIEK

SIEROTA__do BIDNYMANIEK

sierota marycha / 2009-05-25 18:07
Arabia Saudyjska prognozuje cene ropy na $75.....gdy wzrosnie zapotrzebowanie na rope :)
Wyświetlaj:
greenstar / 2009-05-25 21:35 / Pogromca jeleni
świńska grypa nie pomogla, Korea Północna też nie, teraz czas na Iran
kara z bankiera / 2009-05-25 21:41 / Bywalec forum
Green -" kurcze" nawet nie zdążyłęm napisać swojego i u ciebie to samo wyczytałem !!!!!

Szacun !! ( kak gawariat malciki !)

Kara
faja59 / 2009-05-25 21:56 / Bywalec forum

2009-05-25 21:41:28 | kara z bankiera
Green -" kurcze" nawet nie zdążyłęm napisać swojego i u ciebie to samo wyczytałem
kara! to ja mam pomysl - niech pisze tylko green ;) po co 2 razy to samo hę ? :)
ps. nie gniewaj sie gratuluje Ci kobiecej intuicji :) a moze masz cos jeszcze z kobietki ?:))))
pozdrawiam
greenstar / 2009-05-25 21:33 / Pogromca jeleni
sorry......miala być faja
greenstar / 2009-05-25 21:33 / Pogromca jeleni
fala........przestań..................hahaha
greenstar / 2009-05-25 21:19 / Pogromca jeleni
te infa o próbach nuklearnych przez Koreę Północną pojawiają się co jakiś czas......wcześniej robili to sami Koreańczycy- widać chcą więcej kasy.. od USA.........zawsze tak było - a z drugiej strony to za malo....... tym bardziej, że główne rynki dziś nie pracują..............
kara z bankiera / 2009-05-25 21:24 / Bywalec forum
Tym bardziej była to sugestia - nie robiaca trzęsienia ziemi na Wall Street i w Hongkongu

!!!
sierota marycha / 2009-05-25 21:33 / Tysiącznik na forum

Tym bardziej była to sugestia - nie robiaca trzęsienia ziemi na Wall Street i w
Hongkongu

niby nie, ale JPY poleci troche dlatego proponuje uwaznie obserwowac krosy z JPY bo bedzie okaza do solidnych krotkich
kara z bankiera / 2009-05-25 21:38 / Bywalec forum
Dziekuję , wiedziałem ,że mogę na Ciebie liczyć - jak to " przyjąłem " to zapachniało mi to --------- " napalmem" niby cały świat się zdziwił , za 2 lata będzie podobnie z Iranem !!!!

pozdrawiam
greenstar / 2009-05-25 21:08 / Pogromca jeleni
a ja czekam na jeden ale duży fałszywy krok, na jeden duży błąd...........np upublicznienie jakiegoś oszustwa.........i będzie po ptakach..............bo najwyrażniej wszystko jest w "zawieszeniu"..............mam wrażenie, że rynek też czeka na impuls
kara z bankiera / 2009-05-25 21:13 / Bywalec forum
Witam Green widzę ,że masz dobrą intuicję też według mnie coś wisi w powietrzu ,
np: dzisiejsze newsy o próbach atomowych mogły byc impulsem dla rynków i możliwe ,że celowo były zorganizowane gdy USA świętowały

pozdrawiam
faja59 / 2009-05-25 21:25 / Bywalec forum

Witam Green widzę ,że masz dobrą intuicję też według mnie coś wisi w powietrzu ,

kara .....Green swoje wypowiedzi opiera na wiedzy i inteligencji :)
pozdr.
ps. green podziękowania dla Ciebie w wątku " jola do bax " ......hej ;)
kara z bankiera / 2009-05-25 21:45 / Bywalec forum
Faja - ja tylko piszę do osób mających coś od powiedzenia ;)) , piszę może żadziej ale treściwiej ;))

pozdrawiam
bidnymaniek / 2009-05-25 18:33 / Tysiącznik na forum
w srode dane USA dot. zmiany zapasów ropy :)

własnie podał juszczenko ze 23% pkb spadło I kw.2009
niedzwiedz rosja -7%
sierota marycha / 2009-05-25 18:43 / Tysiącznik na forum

własnie podał juszczenko ze 23% pkb spadło I kw.2009
niedzwiedz rosja -7%

magicy wolnego rynku.....
bidnymaniek / 2009-05-25 18:29 / Tysiącznik na forum
spokojne....poczekajmy aż zacznie sie ssanie $ do usa..oby ssawka była wieksza niz druk :)....ale mam wrazenie ze info z FED o ew. drukowaniu kolejnej transzy w lipcu jest chyba celowe i nieprawdziwe

Chcieli osłabic $ i to zrobili w 1miesiac o 5-6% wiecej chyba sie nie da pompowac
index-y nieszczelne nie chca rosnac :).moze bedzie druga próba.....ale koszta wieksze......teraz pora na ssanie na tempa i moze kolejny zjazd....
sierota marycha / 2009-05-25 18:32 / Tysiącznik na forum

ale koszta wieksze......teraz pora na ssanie na tempa i moze kolejny zjazd....

no.....a Weber z ECB wlasnie mowi, ze bezorobocie osiagnie szczyt zima 2010/2011 i jest zbyt wczesnie aby odtrabic koniec kryzysu.....buahahahaha.....a niedawno byly zupelnie inne gadki....cos nie tak czyli wszystko zgodnie z planem.....buahahahahahaha
Wpisy na forum dyskusyjnym Money.pl stanowią wyraz osobistych opinii i poglądów ich autorów i nie powinien być traktowany jako rekomendacja kupna bądź sprzedaży papierów wartościowych. Money.pl nie ponosi za nie odpowiedzialności.

Najnowsze wpisy