Forum Forum inwestycyjneForex

SIEROTA__do ekipy

SIEROTA__do ekipy

sierota marycha / 2009-07-22 01:12
@ w temacie EURUSD i proponuje nie publikowac zadnych istotnych info w temacie na forum, bo po raz kolejny zlazi sie robactwo aby defekowac a szkoda naszego czasu
[Ten komentarz został zgłoszony do usunięcia przez 1 osobę - marta zb.]
Wyświetlaj:
irons45 / 2009-07-22 14:14 / BAKSIK ZIELONYCH

2009-07-22 01:12:30 | sierota marycha

wiesz ze my sitwa bo w koncu to my zaczelismy pierwsi pisac razem i sam widzisz ilu ludzi cie w sumie popiera olej troli i nie wciagaj sie z nimi w te gadki bo przy twej ciezkiej pracy to szkoda tylko zdrowia pisza niech pisza tu do siebie my kasujemy i aut szkoda czasu i tyle
sierota marycha / 2009-07-22 14:44 / Tysiącznik na forum
kasujemy....tiaaa...wplyw zacmienia powoli opada to i trole powinny odchodzic w cien wirtualki....Irons tu nie idzie o to, czy mnie ktos popiera czy nie, ale jezeli ktos czyni publicznie zarzuty i usiluje podwazac wiarygodnosc moja, Twoja, Manka czy kogokolwiek z ekipy niech robi to podpierajac zarzuty linkami do naszych wczesniejszych wypwiedzi...bo te pijane gadki w stylu 'a bo ty teg-teges cos kiedys...hahahaha' sa......takie niemeskie...:)

p.s. BlackJack @
Black Jack / 2009-07-22 15:02 / Bywalec forum
..dzięki..:)..czas pokaże...zapewne po naszych krótkich rozmowach domyślasz się w którym kierunku ja jestem ustawiony...:)..
Black Jack / 2009-07-22 13:55 / Bywalec forum
..moim zdaniem Forex jest cholernie trudnym do przewidzenia...i najlepszym zdarzają się porażki. Tu nie ma sie co obrażać czy na kogoś złościć..że źle doradził. Sytuacja się zmienia co 5 minut. Prawda b. łatwo się zmienia w kłamstwo. Nie ma takich mocnych na Świecie że sobie siedzą i gwiżdzą przed platformą i zawsze mają racje. W obecnej sytuacji jest to jeszcze bardziej utrudnione i każdy kto jest chociaż troche w temacie to baranieje.

Trafiłem na to forum całkiem niedawno i bardzo mi się spodobało to że ludzie sobie próbują pomagać. Ludzie posiadający większa wiedzę wyciągają łaskawie ręce do tych "uczących się"...i to jest dobre. Na samym początku napisałem takiego posta żeby jak najwięcej dobrych traderów było w tym kraju i chyba nie musze tłumaczyć dlaczego..

Na tym forum ludzie mogą się podzielić swoimi przemyśleniami i zdobyć wiedzę nie wszyscy mają racje ale to nie oto chodzi kto ma racje w tym konkretnym momencie tylko o to by odnaleźć wspólnie główny kierunek w którym podąża rynek...

Sam bardzo często czuje że jestem jeszcze leszczem i każdego dnia się uczę..ale żeby to robić muszę mieć nauczycieli od których moge sie czegoś wartościowego nauczyć..a nie krzykaczy i zadymiarzy którzy postawili wszystko na jedną kartę..i teraz mają żal . Tutaj nikt nikomu nie każe jak ma postępować...to jest wolny wybór. Ludzie teraz są coraz bardziej leniwi..ciekawy jestem czy ci krzykacze wiedzą chociaż kim jest John Murphy, David Begg czy Alexander Elder..myślą że życie jest takie łatwe..że wszystko przychodzi tak łatwo .. myślą że są cwani że sobie forum poczytają i czują sie jakby "Pana Boga za nogi złapali"..a później mają żal...to jest żałosne. Typowe dla polskiego cwaniaczka...takich właśnie ludzi rynek bardzo szybko wypluwa ....
kubanczyk / 2009-07-22 12:58
Sledze analizy ludzi z forum i jest to cholernie pomocne i edukacyjne (swietna robota!) to czy ktos z tego skorzysta jest sprawa indywidualna , nie rozumie akcji trolowych, czy nie mozna tego poprostu ignorowac? a jesli nie to czy zejscie do podziemia rozwiazuje problem?
pipin / 2009-07-22 12:04
Rzadko piszę, ale często Was czytam :)
Na trolle jest jedna rada - totalna olewka, wtedy giną z braku pożywienia :)
Przerabiałem to na innych forach np. wędkarskich (tu pozdrowienia dla wszystkich wędkarzy).
Staram się też zgłaszać wpisy trolli do usunięcia, czasem jest więcej takich i działa. Przyłączam się do powyższych próśb - piszcie dalej, kto chce niech się uczy i przy okazji wycina trolle!
irons45 / 2009-07-22 14:09 / BAKSIK ZIELONYCH


2009-07-22 12:04:43 | pipin
Re: SIEROTA__do ekipy [1]
Rzadko piszę, ale często Was czytam :)
Na trolle jest jedna rada - totalna olewka, wtedy giną z braku pożywienia :)
Przerabiałem to na innych forach np. wędkarskich (tu pozdrowienia dla wszystkich
wędkarzy).
tez cie pozdrawiam wedkarz to wedkarz a nigdy nie bylem na innym forum niz ten pogiety bankrut he he sorki bankier
wuhu / 2009-07-22 10:22
Tak sierota to kawał dobrej myśli :) pozdrawiam
poor_saymon / 2009-07-22 10:16
Witam !

Również muszę się podpiąć, ponieważ sieroty analizy dużo mi pomogły i bez ciężej byłoby mi się poruszać . Dziękuję Ci za to sierota ;)

Natomiast zgadzam się również z innymi, którzy mówili że zawsze się znajdzie jakiś idiota - zazdrośnik, któremu coś nie pasuje albo który uważa, że wszystkie rozumy pozjadał!

Pamiętajmy, że jesteśmy tylko ludźmi i każdy ma prawo nawet się pomylić!

Wszyscy milionerzy, którzy zrobili tu fortune nie zawsze byli do przodu i zdarzały się "wpadki", ale to tylko ludzi motywuje i buduje do dalszego działania !

Sierota - trzeba olać tych idiotów, ponieważ Ty miałabyś więcej możliwości ich zagięcia niż oni Ciebie !

Pozdrawiam Ciebie i ekipę ;)

Powodzenia
ANDBRO / 2009-07-22 07:26
zawsze będą tacy co lubią mieszać chociaż na niczym się nie znają , a zazdrość ich zżera że ktoś potrafi coś więcej. Widzą swój czubek nosa ,sądzą że są najmądrzejsi i nie potrafią szanować innych. OLEWAJMY ICH. Sierota- masz wielu nazwijmy to fanów którzy dzięki Tobie i ekipie czerpią informacje i zaglądają do nich jak do codziennej prasy przy kawie.Wielu na to czeka i zpewnością jest ci wdzięczna choć się nie ujawnia- zapewne ze wsydu że nie ma nic do powiedzenia.Pozdrawiam
cij / 2009-07-22 07:18
Witam,
ja chętnie czytam Twoje komentarze, choć czasami nie wszystko jest dla mnie jasne.
Nie odcinaj jeśli możesz pozostałych od info ze względu na kilku idiotów
Pozdrawiam,
cij
saba z bankiera / 2009-07-22 01:46
Witam Sierota nie przejmuj sie takimi paniusiami i pamietaj o tych ktorzy czakaja na twoje analizy i twojej ekipy analizy a troli to olewaj nie potrzebnie z nimi polemizujesz .pozdrawiam
sierota marycha / 2009-07-22 02:07 / Tysiącznik na forum

2009-07-22 01:46:23 | saba z bankiera

sprawdz poczte i odpisz, podesle info
tara / 2009-07-22 06:07 / Tysiącznik na forum
Witam Sierota ja tez popieram ten apel ,kto chce ten sam podejmie decyzje co robic pozdrawiam
tara / 2009-07-22 06:24 / Tysiącznik na forum
Re do Sieroty czy mozesz mi tez przesłac @
sierota marycha / 2009-07-22 12:36 / Tysiącznik na forum
wszyscy dostali info w temacie EURUSD, ewentualnie nalezy sprawdzic folder BULK lub SPAM, bo tam czasami wpadaja e-maile wysylane z portalu do zarejestrowanych uzytkownikow

p.s. proponuje czytac Irons45, USDPLN to jego hobby
Wpisy na forum dyskusyjnym Money.pl stanowią wyraz osobistych opinii i poglądów ich autorów i nie powinien być traktowany jako rekomendacja kupna bądź sprzedaży papierów wartościowych. Money.pl nie ponosi za nie odpowiedzialności.

Najnowsze wpisy