Forum Forum inwestycyjneForex

SIEROTA__do ekipy

SIEROTA__do ekipy

sierota marycha / 2009-10-01 14:38
temat USD jak w watku w temacie indesku USD i niedawnych postach w temacie Ichimoku i tyle w temacie, szkoda czasu na czytanie bluzgow prowincjonalnego gnojstwa po raz kolejny defekujacego forum
Wyświetlaj:
sierota marycha / 2009-10-01 16:55 / Tysiącznik na forum
przelamanie i spadek ponizej 1.4525 potwierdzi powstanie krotkoterminowego szczytu w okolicy 1.4680, dzienne zamkniecie ponizej 1.4511 otwiera droge do 1.4410/50 a reszta jak w poscie w temacie Ichimoku
sierota marycha / 2009-10-01 17:36 / Tysiącznik na forum
spadaja tzw pacific crosses czyli inwestorstwo nie kupuje bajek i na wszelki wypadek realizuje zyski przed piatkowymi rewelacjami
dot / 2009-10-01 18:52

spadaja tzw pacific crosses czyli inwestorstwo nie kupuje bajek i na wszelki wypadek
realizuje zyski przed piatkowymi rewelacjami


SP500 przelamal wazne opory... $ index w gore... robi sie goraco...

Pozdrawiam stala ekipe,
Beginner
sierota marycha / 2009-10-01 20:13 / Tysiącznik na forum

SP500 przelamal wazne opory... $ index w gore... robi sie goraco...

tak, zielony powoli dokuje, jest potwierdzenie krotkoterminowego szczytu na 1.4680 ale indeks USD nie daje jeszcze klarownego sygnalu, poki co nie ma chetnych na porzucone dziecko....:)...poczekajmy na poziom 1.4410 a tam zakrecimy szklana kula i bedzie jasne co dalej...:)

p.s. klarownie wyglada BCO
wuhu / 2009-10-01 15:43
Witam sieroto nie szukam teorii spiskowych ale natknąłem się na taki wpis

Zacząłem grać i rzeczywiście u mnie było wiele razy to samo. To jest zjawisko podobne do tego jakie występuje w fizyce impulsów - Impuls Diraca - tylko finansowy. Kiedy ktoś robi jednorazową transakcję na miliardy wówczas następuje gwałtowny spadek lub wzrost kursu, przed tym jednak pojawia się superkrótki Finansowy Impuls Diraca o wartości dodatniej gdy następuje spadek i o wartości ujemnej gdy następuje wzrost kursu. Impuls ten systemy komputerowe przenoszą, jednakże na skali czasu wykresu notowań go nie zaznaczają bo jest za krótki. Impuls ten jednak wywala zabezpieczenia STOP. Nie próbowałem, ale jestem ciekaw, czy ten impuls o wysokiej
warości jest w stanie skasować konto użytkownika, który nie postawił zabezpieczeń STOP? Jeśli tak jest to moim skromnym zdaniem jest to wielkie oszustwo, bo uczciwi gracze tracą olbrzymie pieniądze nie wiedząc o tym zjawisku.
obiektyw / 2009-10-01 18:58
Może powiem to zbyt lakonicznie ,ale na platformach walutowych ewidentnie widać widać wieszanie , wręcz wyrzucanie ze systemu podczas przełamywania ważnych oporów lub zmian krótkich kierunków ....... ;) nie raz interweniowałem ... zwalają na systemy ....... których serwery mieszczą się na Taiwanie , Singapurze itp......... MATRIX .
sierota marycha / 2009-10-01 16:15 / Tysiącznik na forum
Wuhu...szczerze mowiac nie wiem o czym ten koles pisze, brzmi to jak filozofowanie dyletanta, bo wyzerowac rachunek, do poziomu marginesu, moze nawet spontaniczne wybicie a wszystko zalezy od tego jakie srodki sa zdeponowane na rachunku

p.s. to ze na rynkach pogrywaja czarne szkrzynki wiadomo od dawna, ale kazda platforma oferuje opcje SL a w gesti uzytkownika pozostaje decyzja o jego stosowaniu lub nie, zgodnie z zasadami zarzadzania ryzykiem otwiera sie pozycje nie przekraczajac 1-2% wartosci zdeponowanych srodkow...proste, poza tym wypada choc zglebic teorie fal i Fibo a wowczas obedzie sie bez infantylnych gadek w temacie rzekomych impulsow diraca aby wytlumaczyc wlasne niepowodzenia
wuhu / 2009-10-01 20:59
dziękuje ) i pozdrawiam
Wpisy na forum dyskusyjnym Money.pl stanowią wyraz osobistych opinii i poglądów ich autorów i nie powinien być traktowany jako rekomendacja kupna bądź sprzedaży papierów wartościowych. Money.pl nie ponosi za nie odpowiedzialności.

Najnowsze wpisy