Forum Forum inwestycyjneForex

SIEROTA__do GREEN

SIEROTA__do GREEN

sierota marycha / 2009-07-18 23:26
o.....

http://www.youtube.com/watch?v=7wLikusmCEA&NR=1
Wyświetlaj:
greenstar / 2009-07-19 00:25 / Pogromca jeleni

milego weekndu:)


nie znam tych zasad........ ....... musi byc to faktycznie trudne skoro budzi taki entuzjazm..............wiele lat treningu i pasji...............ale koń ...twierdze, ze i tak kumaty:))


dla mnie najpiękniejsze sa "dzike."..... konie......

dobranoc:)
greenstar / 2009-07-19 00:10 / Pogromca jeleni
hahahaha..............niesamowite.nie wiem ile sily w udach ma Stacy Westfall ......hahahha .....moze to kwestia treningu.....hahahahha...ale kon kumaty widać:))
sierota marycha / 2009-07-19 00:15 / Tysiącznik na forum

hahahaha..............niesamowite.nie wiem ile sily w udach ma Stacy Westfall
......hahahha .....moze to kwestia treningu.....hahahahha...ale kon kumaty widać:))

kilka lat zmudnej pracy na ujezdzalni, w sporcie konnym sila ma podrzedne znaczenie, ona jedzie na oklep i bez oglowia, trzyma sie kolanami a nacisk lydek jest umiarkowany i sluzy jedynie do komunikacj z koniem
greenstar / 2009-07-19 00:04 / Pogromca jeleni
sprawdze.jeszcze raz........hahahahaha
sierota marycha / 2009-07-19 00:11 / Tysiącznik na forum
wykonujac wolte musi zmienic koniowi noge, aby rozpoczal koleja figure z wlasciwej nogi zgodnie z zasadami ujezdzenia, to tyle, milego weekndu:)
greenstar / 2009-07-18 23:53 / Pogromca jeleni
no...............:)...................................piękne hamowanie i cofanie.........:))...
Kon przepiekny, i widac, że to on rządzil na tym wybiegu:))

ps.......probowalam skojarzyć motyw muzyczny.......ale nie udalo sie:......za duży halas:))
sierota marycha / 2009-07-18 23:58 / Tysiącznik na forum
nie, nie kon:) a ona, kieruje konia naciskiem lydek a te oklaski to w chwili, gdy kon zmienia noge :) super
Wpisy na forum dyskusyjnym Money.pl stanowią wyraz osobistych opinii i poglądów ich autorów i nie powinien być traktowany jako rekomendacja kupna bądź sprzedaży papierów wartościowych. Money.pl nie ponosi za nie odpowiedzialności.

Najnowsze wpisy