Forum Forum inwestycyjneForex

SIEROTA__do JOLKA

SIEROTA__do JOLKA

sierota marycha / 2009-06-22 12:45
Jolka...zle robisz....tyle razy pisalismy....z rana szklana a Ty chyba jednak Red Bull'a......
Wyświetlaj:
greenstar / 2009-06-22 15:04 / Pogromca jeleni

bardzo Cie podziwiam za wiedze

Jola pociesze Cie........to tylko takie wrażenie...........hahahah..tez popełniam dużo bedow, ale mam taka maksyme - jeden blad - ok - dwa - to przypadek a trzy to juz glupota...........nigdy nie dopuszczam do popelnienia trzeciego bledu............
greenstar / 2009-06-22 14:51 / Pogromca jeleni

ale
kombinuje

i raz słucha dabora, innym razem kogos innego.....jak chce obracać z zyskiem niech slucha ironsa, i tylko niego............w danej chwili....bo kazdy ma inną stategie....a potem jolka zwyczajnie głupieje
rabin / 2009-06-22 13:18 / Bywalec forum
ja naprzykald w trudnych chwilach czytam tore, wtedy znowu zaczynam wierzyc ze jestem z narodu wybranego i jestem skazany na sukces :)
Maks_ / 2009-06-22 13:24 / Tysiącznik na forum

ja naprzykald w trudnych chwilach czytam tore, wtedy znowu zaczynam wierzyc ze jestem z
narodu wybranego i jestem skazany na sukces :)


HAHAHA... i to się nazywa postawa życiowa... :-)

Pozdrawiam
tara / 2009-06-22 13:32 / Tysiącznik na forum
Kurcze indeksy na minusie chyba mam pozamiatane Maks
tara / 2009-06-22 13:33 / Tysiącznik na forum
Marysia nie mow tak prosze nie zostawiajcie mnie jestem z wami od poczatku .
szaman1977 / 2009-06-22 13:58
Tara - ja mam propozycje dla Ciebie
Porozmawiaj ze starszyzna - skoro i tak robisz jak Oni kaza to moze po prostu daj jednemu z nich kase do obrotu (o ile sie zgodzi). To bedzie dla Ciebie bardziej korzystne (czas reakcji), a przynajmniej nam tu nie osiwiejesz.
faja59 / 2009-06-22 12:48 / Bywalec forum

2009-06-22 12:45:22 | sierota marycha
SIEROTA__do JOLKA [0]
Jolka...zle robisz....tyle razy pisalismy....z rana szklana a Ty chyba jednak Red
Bull'a......

jolka od rana je mentosy:)))))
tara / 2009-06-22 12:57 / Tysiącznik na forum
Sierotko prosze taki okropny bład zrobiłam wystraszyłam sie tym piatkiem mogłam isc na spacer albo machnac siwuchy na uspokojenie teraz boje sie za wysoko wchodzic .Irons zły na mnie chociaz ty podeszłes do tego spokojnie,dzieki musze sie skoncentrowac na notowaniach moze uda mi sie cos wyłapac bo jutro marne szanse .
sierota marycha / 2009-06-22 13:05 / Tysiącznik na forum

Sierotko prosze taki okropny bład zrobiłam wystraszyłam sie tym piatkiem mogłam isc na
spacer albo machnac siwuchy na uspokojenie teraz boje sie za wysoko wchodzic .Irons zły na mnie chociaz ty podeszłes do tego spokojnie,dzieki musze sie skoncentrowac na
notowaniach moze uda mi sie cos wyłapac bo jutro marne szanse .

Ions nie jest zly....po prostu rece mu juz odpadly i pisze palcami stop....
tara / 2009-06-22 13:11 / Tysiącznik na forum
Wiem ,sierotka swojego czasu tobie rece opadły jeszcze nigdy sie tak nie zryczałam jak dzisiaj nie wiem co mam robic z ta bacia ale boje sie jej za wysoko kupic chyba mnie rozumiesz ale nie wiem czy bede miała szanse na cos tanszego,to juz koniec
sierota marycha / 2009-06-22 13:15 / Tysiącznik na forum

Wiem ,sierotka swojego czasu tobie rece opadły jeszcze nigdy sie tak nie zryczałam jak
dzisiaj nie wiem co mam robic z ta bacia ale boje sie jej za wysoko kupic chyba mnie
rozumiesz ale nie wiem czy bede miała szanse na cos tanszego,to juz koniec

zapal kadzidla....skoro porady Bax'a Ciebie nie przekonaly to moze kadzidla pomoga....
tara / 2009-06-22 13:20 / Tysiącznik na forum
Myslisz Marysiu abym weszła dzisiaj tak wysoko ,faja pisze abym juz przestała dzisiaj mieszac ,Irons ,Marek juz milcza .
sierota marycha / 2009-06-22 13:29 / Tysiącznik na forum

Myslisz Marysiu abym weszła dzisiaj tak wysoko ,faja pisze abym juz przestała dzisiaj
mieszac ,Irons ,Marek juz milcza .

kazdy ma swoje sprawy i nie oczekuj aby Irons, Marek i inni siedzieli na forum i czekali az pojawisz sie z 1000-em pytan, wszyscy doradzali Tobie w dobrej wierze, Ty jednak zawsze robilas po swojemu, a wiec w czym problem?
tara / 2009-06-22 13:24 / Tysiącznik na forum
Prosze was nie meczcie mnie juz mam bol głowy nie chce zrobic kolejnego błedu .
faja59 / 2009-06-22 13:07 / Bywalec forum

ons nie jest zly....po prostu rece mu juz odpadly i pisze palcami stop....

no teraz to bedzie panika !
;))))))))))))
irons45 / 2009-06-22 14:03 / BAKSIK ZIELONYCH


2009-06-22 13:58:39 | szaman1977

SZAMAN ZASADA PROSTA MY TU INFORMUJEMY tylko z checi czynienia dobra KASA JEST JEJ i TWOJA TYLKO
szaman1977 / 2009-06-22 14:28
irons - ja to rozumiem
mialo byc w formie zartu, ale najwyrazniej nie wyszlo :)

wskazowka dla tary powinna byc jedna - "sprobuj sama sie cos nauczyc (interpretowac sygnaly z rynku)"
jesli tego nie zrobisz to daj sobie spokoj z taka gra na walutach.
nie mozesz wymagac od kogos zeby prowadzil Cie za reke
tara / 2009-06-22 14:38 / Tysiącznik na forum
własnie sprobowałam i mam dzisiej rezultaty .
szaman1977 / 2009-06-22 14:44
to nie jest prostu kawalek chleba

i tu min wiedzy nie wystarczy
potrenuj na "sucho" az beda wyniki

albo kup raz i czekaj az urosnie - i to chyba bedzie najlepsze wyjscie dla Ciebie.
wujo_bankier / 2009-06-22 14:40 / Bywalec forum

własnie sprobowałam i mam dzisiej rezultaty .

to próbuj dalej ale za mniejsze kwoty!! nauczysz sie wrzucasz większą gotówkę.
Jolka naprawde każdy tak zaczynał. tylko jak ludzie tracą to wycofują się - niektórzy zostają. wlasnie Ci niektórzy co zostali po jakims czasie zarabiają.

pozdrawiam
sierota marycha / 2009-06-22 14:48 / Tysiącznik na forum

to próbuj dalej ale za mniejsze kwoty!! nauczysz sie wrzucasz większą gotówkę.
Jolka naprawde każdy tak zaczynał. tylko jak ludzie tracą to wycofują się - niektórzy
zostają. wlasnie Ci niektórzy co zostali po jakims czasie zarabiają.

buahahahahaha....wujo....mowisz o platforomie a to inna bajka, ona ma wyjatkowo prosta zasade....kupic na dolku, sprzedac na wzroscie albo kupic raz i trzymac i koniec...ale kombinuje i na to nie ma rady
wujo_bankier / 2009-06-22 15:00 / Bywalec forum

buahahahahaha....wujo....mowisz o platforomie a to inna bajka, ona ma wyjatkowo prosta
zasade....kupic na dolku, sprzedac na wzroscie albo kupic raz i trzymac i koniec...ale
kombinuje i na to nie ma rady

to trzeba bylo kupic na 1.41 albo jak przebije 1.375 poczekać tydzien i heja:) bez stresu:)
ale to nie moja sprawa....
ja dzisiaj dniówkę już zrobilem. będę po 22
pozdrawiam
tara / 2009-06-22 14:51 / Tysiącznik na forum
Marysia poradz cos prosze czekac teraz na dołek ? poradzcie prosze
tara / 2009-06-22 14:55 / Tysiącznik na forum
Green bardzo Cie podziwiam za wiedze a zarazem zazdroszcze kurcze jak tego sie nauczyc .
tara / 2009-06-22 14:56 / Tysiącznik na forum
Przepraszam Sierotka nie wiem jak mam juz do ciebie sie zwracac wybacz mi
sierota marycha / 2009-06-22 14:55 / Tysiącznik na forum

Marysia poradz cos prosze czekac teraz na dołek ? poradzcie prosze

a/ nie jestem marysia i w babskie ciuszki wiecozrami nie przebieram sie b/ radzil Irons c/radzil Maniek d/ radzil Maks e/ radzilem ja f/ wybacz, ale wszyscy sa juz zmeczeni
tara / 2009-06-22 14:45 / Tysiącznik na forum
wujo jak myslisz teraz to chyba za wysoko jest wchodzic lepiej moze poczekac na rano ,co o tym myslisz ?
tara / 2009-06-22 14:47 / Tysiącznik na forum
Moze poczekac az giełdy odbija i dopiero kupic w drugim dniu wzrostu i czekac moze wowczas bedzie tanszy dolar co o tym myslicie ?
tara / 2009-06-22 14:17 / Tysiącznik na forum
Tak ,to prawda Irons i inni tylko nam radza co by zrobili ale ja kupuje chociaz z wielka checia bym to komus zleciła niestety całe zycie musiałam na sobie polegac i tak jest do dzisiaj nie mam nikogo co bym mogła z nim sie naradzic co robic takie moje zafajdane i co gorsze to nie mam jeszcze na nic czasu w weekendy gotuje ,piore na cały tydzien abym mogła przypilnowac rano kursow i tak wszystko schrzanie .
Wpisy na forum dyskusyjnym Money.pl stanowią wyraz osobistych opinii i poglądów ich autorów i nie powinien być traktowany jako rekomendacja kupna bądź sprzedaży papierów wartościowych. Money.pl nie ponosi za nie odpowiedzialności.

Najnowsze wpisy