Forum Forum inwestycyjneForex

SIEROTA__do KLUBU

SIEROTA__do KLUBU

sierota marycha / 2009-07-15 11:33
wejsce w krotka ponizej 1.4170 jest ryzykowne, para chodzi w klinie i kierunek w dalszym ciagu jest nieklarowny, wczoraj pisalem ze szkoda czasu
Wyświetlaj:
Maks_ / 2009-07-15 12:48 / Tysiącznik na forum
Poczytałem sobie posty kryzysowego na bankierze i ogarnęło mnie przerażenie... jeśli taką mamy młodzież (domyślam się, że młodzież, skoro dopiero co się ożenił), to przyszłość tego kraju leży w gruzach.

Pozdrawiam
sierota marycha / 2009-07-15 13:15 / Tysiącznik na forum

Poczytałem sobie posty kryzysowego na bankierze i ogarnęło mnie przerażenie...

kliniczny przyklad idiotyzmu genetycznego
bidnymaniek / 2009-07-15 12:48 / Tysiącznik na forum
index to jak dymani..ee bez kondoma 0 bezpieczenstwa buhahahahahahahah tam to ludzie nie spia i czuwaja na papierach
Maks_ / 2009-07-15 12:34 / Tysiącznik na forum
Dzisiaj w FT odtrąbiono koniec kryzysu i jako zwiastun tego podano rosnące indeksy na giełdach światowych... :-)
Zapomnieli tylko dodać, że w ślad za rosnącymi indeksami nie podążają inne wskaźniki makroekonomiczne, a przede wszystkim produkcja przemysłowa, usługi i bezrobocie... ale to już nieistotny szczegół... :-)
Nigdy los tak wielu nie zależał od widimisie tak niewielu... GS jeszcze nie jednego zaskoczy i to prędzej niż później...
Sierota, czy przy pomocy AT można oszacować prawdopodobne dno, czy będzie ono głębsze od tego lutowego... (mi się zdaje że tak), czy np. S&P500 może zejść poniżej 500 pkt... (o eurodolarze i ropie wiem jaki jest cel)?
Bo jeśli tak, i pojawi się impuls do uciekania z giełd i surowców, to przy obecnym poziomie eurodolara i krosów PLN, zejście nawet do poziomu sprzed pół roku da nam zupełnie inne kursy walut.
Niech jeszcze USA włączy odkurzacz dolarowy i zacznie podnosić stopy procentowe (Europę przez długi czas nie będzie na to stać)... :-)

Pozdrawiam
sierota marycha / 2009-07-15 13:02 / Tysiącznik na forum

czy przy pomocy AT można oszacować prawdopodobne dno, czy będzie ono głębsze od
tego lutowego

mozna, spadek ponizej 500 jest realny i technicznie wykonalny, nie ma sensu zawracac sobie glowy prognozami srednio i dlugoterminowymi, bo jak widac rynki sa tak skolowane, ze wystarczy banalny impuls, aby popchnac indeksy w kierunku nowych szczytow lub nowego dna

obecne podskoki indeksow nie wroza niczego dobrego, niskie obroty a poza tym nie sa uzasadnione fundamentami, by moze podpucha przed realizacja zyskow, tego nie wiemy
eddekk / 2009-07-15 12:50 / Pan Forumowicz (ponad 500 wypowiedzi)
Mnie z wykresu miesięcznego wychodzi, że drugie dno zrobimy na 1.15 w listopadzie lub grudniu. Do września powinniśmy przetrzymać 1.438.
Pewnie będzie inaczej, ale każdy może prognozować. ;-)
bidnymaniek / 2009-07-15 12:28 / Tysiącznik na forum
widze najciekawsze mnie ominie ;(
Greenlight / 89.78.227.* / 2009-07-15 12:23
sierota...............@ od green:))
sierota marycha / 2009-07-15 12:24 / Tysiącznik na forum

sierota...............@ od green:))

odpisane
eddekk / 2009-07-15 11:49 / Pan Forumowicz (ponad 500 wypowiedzi)
Czy ta huśtawka wreszcie się skończy i zaczniemy jazdę do 1.2? Jak nie w tym tygodniu, to pewnie dopiero za miesiąc.

Sierota, jak widzisz sytuację na najbliższe kilka tygodni? Ciągle będą wzrosty? Wg mnie już powinno zacząć powoli pikować do 1.35.
sierota marycha / 2009-07-15 12:12 / Tysiącznik na forum
ED, najblizsze tygodnie to zbyt odlegla perspektywa czasowa i taka perspektywa mnie nie interesuje, EUR rzezbi lower top przed spadkiem i w tej chwili tyle widac w AT, to wyjatkowo dlugotrwala konsolidacja,
masz dwa progi krotkoterminowe 1.4070-1.3825 i dwa srednioterminowe 1.3750-1.4340, przebicie jednego z progow srednioterminowych da klarowny kierunek a do tego momentu pozostaje ruch w kanale
sierota marycha / 2009-07-15 12:22 / Tysiącznik na forum
ps. dzisiaj EUR podbijaly amerykanskie inst.fin, byc moze powtorza na fixingu nowojorskim
Wpisy na forum dyskusyjnym Money.pl stanowią wyraz osobistych opinii i poglądów ich autorów i nie powinien być traktowany jako rekomendacja kupna bądź sprzedaży papierów wartościowych. Money.pl nie ponosi za nie odpowiedzialności.

Najnowsze wpisy