Forum Forum inwestycyjneForex

SIEROTA__do KLUBU widze, ze psychopata grasuje

SIEROTA__do KLUBU widze, ze psychopata grasuje

sierota marycha / 2009-05-21 12:35
i znikaja watki.....zalosny polski bardak
Wyświetlaj:
Maks_ / 2009-05-21 13:07 / Tysiącznik na forum
No to ja mam pytanie (w świetle tego artykułu): "O co chodzi Weberowi?" Skąd ten upór?

Pozdrawiam

PS przecież każdy rozsądnie myślący człowiek wie, że pomysł niemców ze "złymi" bankami nie eliminuje problemu, chyba że rzeczywiście odbijamy się od dna, a na to się nie zanosi (biorąc pod uwagę rzeczywiste dane a nie wskaźniki wyprzedzające i badania nastrojów)
sierota marycha / 2009-05-21 13:09 / Tysiącznik na forum

No to ja mam pytanie (w świetle tego artykułu): "O co chodzi Weberowi?" Skąd ten upór?

moze planuja odstawic jakies ryje od stolu....tego nie wiemy, poczekajmy na czerwcowe wybory i bedzie sygnal
anka z bankiera / 2009-05-21 13:31 / Bywalec forum
może usuną Webera,w końcu niezbadane są wyroki boskie;)może zachorować na swińską grypę itp.,a wtedy zaswieci nam słoneczko:)Czy wpompowanie przez EBC tych 130mld euro na pewno osłabiłoby Euro?Czy nie byłoby to odebrane przez inwestorów jako pozytywny sygnał prowadzący do poprawy sytuacji w UE?
Maks_ / 2009-05-21 13:37 / Tysiącznik na forum

Czy wpompowanie przez EBC tych 130mld euro na pewno
osłabiłoby Euro?Czy nie byłoby to odebrane przez inwestorów jako pozytywny sygnał
prowadzący do poprawy sytuacji w UE?


Wszystko zależy od tego, co akurat w tym momencie będzie prerogatywą. Zauważ, że od jakiegoś czasu wszystkie złe dane i info z UE są lekceważone, a z USA nadmiernie zauważalne - w tej chwili chodzi o umocnienie eurodolara i tej wersji wszyscy się trzymają, a jak będzie na początku czerwca, to już inna bajka, jeśli nadal będzie wygodne wywoływanie chorej euforii, to pewnie właśnie tak te info zostaną przez "rynek" odebrane.

Pozdrawiam
anka z bankiera / 2009-05-21 13:40 / Bywalec forum

Wszystko zależy od tego, co akurat w tym momencie będzie prerogatywą. Zauważ, że od
jakiegoś czasu wszystkie złe dane i info z UE są lekceważone, a z USA nadmiernie
zauważalne - w tej chwili chodzi o umocnienie eurodolara i tej wersji wszyscy się
trzymają, a jak będzie na początku czerwca, to już inna bajka, jeśli nadal będzie wygodne
wywoływanie chorej euforii, to pewnie właśnie tak te info zostaną przez "rynek"
odebrane.

właśnie to mnie przeraza,że wszystkie dane są odbierane tak,jak ktoś to napisał wczaśniej w swoim scenariuszu,a my jestesmy tylko aktorami w tym Truman show
Maks_ / 2009-05-21 13:46 / Tysiącznik na forum

właśnie to mnie przeraza,że wszystkie dane są odbierane tak,jak ktoś to napisał wczaśniej
w swoim scenariuszu,a my jestesmy tylko aktorami w tym Truman show


„Wszelkie warunkowanie zmierza do jednej rzeczy: do sprawienia, by ludzie polubili swe nieuniknione przeznaczenie społeczne„ - Aldorous Huxley „Nowy wspaniały świat”

Pozdrawiam
sierota marycha / 2009-05-21 13:52 / Tysiącznik na forum

„Wszelkie warunkowanie zmierza do jednej rzeczy: do sprawienia, by ludzie polubili
swe nieuniknione przeznaczenie społeczne„ - Aldorous Huxley „Nowy wspaniały
świat”

Maks, od dlugiego czasu wlasnie taki scenariusz rozgrywa sie na skale miedzynarodowa w oparciu o czysto socjotechniczne dzialania, zaluje ze usunieto watki w ktorych byly linki do filmow, bo one ten scenariusz potwierdzaja.....takie zycie:) w jakim kierunku zmierzamy jest jasne juz od dlugiego czasu
anka z bankiera / 2009-05-21 13:54 / Bywalec forum
Sierotka co widzisz w kuli po 04.06,bo nieważne kto jest rezyserem.ja musze coś zarobić;)))
anka z bankiera / 2009-05-21 14:02 / Bywalec forum

Sierotka co widzisz w kuli po 04.06,bo nieważne kto jest rezyserem.ja musze coś
zarobić;)))

dobra wycofuję pytanie,tak tylko chciałam cie wciągnąc do dyskusji;)
Sierotka juz wczesniej napisał mi co mam robic i tego sie trzymam:)
Maks_ / 2009-05-21 13:59 / Tysiącznik na forum

Sierotka co widzisz w kuli po 04.06,bo nieważne kto jest rezyserem.ja musze coś
zarobić;)))


HAHAHA... i to jest świetna postawa :-)

Pozdrawiam
anka z bankiera / 2009-05-21 13:35 / Bywalec forum

130mld

125 billionów oczywiscie,na codzień nie oracam takimi sumami,sorry:)
Maks_ / 2009-05-21 13:38 / Tysiącznik na forum

130mld

125 billionów oczywiscie,na codzień nie oracam takimi sumami,sorry:)


Mówisz o tej samej kwocie - u nas miliardy w USA biliony :-)
anka z bankiera / 2009-05-21 13:40 / Bywalec forum

Mówisz o tej samej kwocie - u nas miliardy w USA biliony :-)

to całe szczęście:)
bidnymaniek / 2009-05-21 12:40 / Tysiącznik na forum
Bedzi eciekawa debata w EBC czekamy na 4czerwiec

http://www.bloomberg.com/apps/news?pid=20601095&sid=ayprYiaQQGF0

The Fed, Bank of England and Bank of Japan have already lowered their key rates to close to zero and are buying government and corporate debt, effectively pumping new money into their economies to revive growth
bidnymaniek / 2009-05-21 12:38 / Tysiącznik na forum
Ale czytałem poranna prase.............nawet cos dla ciebie podlinkowałem
sierota marycha / 2009-05-21 12:40 / Tysiącznik na forum

Ale czytałem poranna prase.............nawet cos dla ciebie podlinkowałem

w ktorym watku podlinkowales?
sierota marycha / 2009-05-21 12:41 / Tysiącznik na forum

w ktorym watku podlinkowales?

ok, juz jasne, dzieki :)
Wpisy na forum dyskusyjnym Money.pl stanowią wyraz osobistych opinii i poglądów ich autorów i nie powinien być traktowany jako rekomendacja kupna bądź sprzedaży papierów wartościowych. Money.pl nie ponosi za nie odpowiedzialności.

Najnowsze wpisy