Forum Forum inwestycyjneForex

SIEROTA__do KLUBU__G8

SIEROTA__do KLUBU__G8

sierota marycha / 2009-07-03 13:51
zalecam ostorznosc w czasie G8, bo nie ulega watpliwosci, ze w slad za chinskim kwikiem w temacie 'koszyka walut' beda podejmowac temat USD, w przypadku negatywnych komentarzy poploch wsrod inwestorstwa moze spowodowac kolejny test 1000 na SP500 i rajd EUR do 1.42/43, pozytywne komentarze powinny spowodowac przebicie 1.3750 - tak to w skrocie wyglada a jak bedzie pokaze rynek:)
Wyświetlaj:
Maks_ / 2009-07-03 13:54 / Tysiącznik na forum

tak to w skrocie wyglada a jak
bedzie pokaze rynek:)


Wyczytałem gdzieś, że G8 (głosami Japonii, Kanady i kogoś jeszcze) odrzucili z porządku obrad dyskusje nt. koszyka walut i rezerw walutowych... czy to prawda? okaże się :-)

Pozdrawiam
sierota marycha / 2009-07-03 14:04 / Tysiącznik na forum
stanowisko Japoni i Kanady jest znane od dawna, mam podobne info, ale do chwili zakonczenia spotkania G8 nie jest one w pelni wiarygodne i kazdy komentarz w temacie USD, jaki moze pojawic sie w czasie G8 bedzie mial znaczacy wplyw na fx
Maks_ / 2009-07-03 13:59 / Tysiącznik na forum
W sumie to nie wiem... może coś mi się popieprzyło - nie mogę teraz tego odnaleźć

Pozdrawiam
Wpisy na forum dyskusyjnym Money.pl stanowią wyraz osobistych opinii i poglądów ich autorów i nie powinien być traktowany jako rekomendacja kupna bądź sprzedaży papierów wartościowych. Money.pl nie ponosi za nie odpowiedzialności.

Najnowsze wpisy