Forum Forum inwestycyjneForex

SIEROTA__do KLUBU__ZEW

SIEROTA__do KLUBU__ZEW

sierota marycha / 2009-05-19 06:26
oficjalny komunikat o 11-ej, wstepne info mowi, ze , ZEW podskoczyl do....20.....buahahahaha, to chyba zart ale uwaga, bo zakolysze kursem
Wyświetlaj:
Maks_ / 2009-05-19 14:56 / Tysiącznik na forum
Właśnie a propos Niemiec...
Moja firma handluje z pewną niemiecka firmą działającej w automotive industry... co miesiąc zamawiali u nas nasze detale... w zeszłym miesiącu przesunęli kolejne zamówienie o miesiąc... a przed chwilą przyszedł faks z anulowaniem zamówienia i przesunięciem go na październik (sic!)... takie buty...
Ale wskaźniki rosną :-)

Pozdrawiam
anka z bankiera / 2009-05-19 15:22 / Bywalec forum
Maks,w mojej okolicy w PL zakłady nie pracują juz w piątki,bo nie ma zamówień.Ale wskazniki rosną;)
Maks_ / 2009-05-19 14:31 / Tysiącznik na forum
Podobno dynamika rozpoczętych budów w USA -12,5%...

Pozdrawiam
bax / 2009-05-19 14:35
prognoza jest +2 procent to by byla za spora roznica cos nie tak chyba
Maks_ / 2009-05-19 14:41 / Tysiącznik na forum

prognoza jest +2 procent to by byla za spora roznica cos nie tak chyba


Wszystko się zgadza - dokładnie -12,8% - dostałem "Market Talk" na FxPro na 2 minuty przed of. ogłoszeniem i zdążyłem zmienić T/P... :-)

Pozdrawiam
anka z bankiera / 2009-05-19 14:42 / Bywalec forum

2009-05-19 14:41:15 | Maks_ [ Bywalec forum ]

prognoza jest +2 procent to by byla za spora roznica cos nie tak chyba


Wszystko się zgadza - dokładnie -12,8% - dostałem "Market Talk" na FxPro na 2 minuty
przed of. ogłoszeniem i zdążyłem zmienić T/P... :-)

Yes,Yes,YEs!!!;)
bax / 2009-05-19 14:44
no to poludnie na eur-dol przynajmniej na krotko
Maks_ / 2009-05-19 14:42 / Tysiącznik na forum
(w pracy za bardzo nie mam jak jechać na ręcznym) :-)

Pozdrawiam
sierota marycha / 2009-05-19 14:34 / Tysiącznik na forum

Podobno dynamika rozpoczętych budów w USA -12,5%...

494K wobec spodziewanych 530K, naiwnoscia byloby spodziewac sie kosmicznego przyrostu w swietle tego co widac i slychac
bidnymaniek / 2009-05-19 13:11 / Tysiącznik na forum
buczyne na opał ........................koza Tak przyda sie ................... ziemianke .....i zapas etyliny :)
sierota marycha / 2009-05-19 13:14 / Tysiącznik na forum

.....i zapas etyliny :)

do Komara 'sztywniaka' na pedaly.....:)

p.s. Anka, rodzinom z nieletnimi dziecmi beda przyslugiwac 2-e kozy
anka z bankiera / 2009-05-19 13:21 / Bywalec forum
Odpowiedzcie mi poważnie,jak uchronić się przed planem Bilderbergów?Czy to w ogóle jest mozliwe???Nie odpowiada mi wizja niewolnicy:)))
sierota marycha / 2009-05-19 13:26 / Tysiącznik na forum

Nie odpowiada mi wizja niewolnicy:)))

skad ta pewnosc.....:)? kiedys wspominalem, ze trafisz w jasyr do mandaryna chinskiego, bedziesz nosic wode ze studni, parzyc herbate....nie bedzie zle
Maks_ / 2009-05-19 13:30 / Tysiącznik na forum

skad ta pewnosc.....:)? kiedys wspominalem, ze trafisz w jasyr do mandaryna chinskiego,
bedziesz nosic wode ze studni, parzyc herbate....nie bedzie zle


... a w nagrodę dostaniesz watę cukrową i miseczkę chińskiego ryżu (bo Don nie chciał - woli złoto) :-)

Pozdrawiam
anka z bankiera / 2009-05-19 13:32 / Bywalec forum

w nagrodę dostaniesz watę cukrową i miseczkę chińskiego ryżu (bo Don nie chciał -
woli złoto) :-)

Jak Don się dobrze ustawi,to jeszcze do niego trafię;)))Nic nie jest pewne w tych czasach...nawet dolary...
anka z bankiera / 2009-05-19 13:33 / Bywalec forum

pana tez moga wziac w jasyr

E tam bax,mój pan predzej trafi do Bilderbergów,on zaradny jest,chłopina;)))
anka z bankiera / 2009-05-19 13:29 / Bywalec forum
Sierotka,ale ja już mam pana i póki co nie chciałabym go zmieniać;)))
sierota marycha / 2009-05-19 13:34 / Tysiącznik na forum
w jasyrze bedziasz miala wielu panow.......a w nagrode bedziesz otrymywac liczne podarki - jedwabne ponczoszki, haleczki, pantofelki itp......glowa do gory....nie bedzie zle :)
anka z bankiera / 2009-05-19 13:36 / Bywalec forum

w jasyrze bedziasz miala wielu panow.......a w nagrode bedziesz otrymywac liczne podarki
- jedwabne ponczoszki, haleczki, pantofelki itp......glowa do gory....nie bedzie zle :)

wiecie co,ja zmykam,bo jak zwykle z poważnego tematu zrobiłam kabaret:)))
bax / 2009-05-19 13:31
pana tez moga wziac w jasyr tez sie przyda ha ha ha bedzie zbieral drewno do tej cherbaty
elogutek / 2009-05-19 13:55
trele morele :P aż taki wypas
elogutek / 2009-05-19 14:16
znikam walczyć na innym froncie i trzeba tropić trolle ;)
bidnymaniek / 2009-05-19 12:18 / Tysiącznik na forum
Odnosze wrazenie ze EBC wspomaga silne euro myslec ze to bedzie kryzysu ....hahaha przynajmniej do euro wyborów musza mamic spoleczenstwo
sierota marycha / 2009-05-19 12:20 / Tysiącznik na forum

Odnosze wrazenie ze EBC wspomaga silne euro myslec ze to bedzie kryzysu ....hahaha
przynajmniej do euro wyborów musza mamic spoleczenstwo

zgadza sie, niech kombinuja :)
dario z bankiera / 212.76.37.* / 2009-05-19 12:37
Krótki cytat:
"Investigative journalist Daniel Estulin, whose information from inside Bilderberg has routinely proven accurate, states that the global elite's plan to completely destroy the economy and ultimately lower global population by two thirds has stoked fears even within Bilderberg itself that the fallout from such chaos could ultimately result in the globalists losing their control over the world.

In a telephone interview, Estulin re-iterated his original points about Bilderberg's 2009 agenda, which were released in a pre-meeting booklet to members. These include the notion that investors, whipped up into a false state of euphoria by the belief that the economy is recovering, are being suckered into ploughing their money back into the system as a set up for massive losses and searing financial pain in the months ahead' as the stock market reverses its uptrend and plummets to new lows.

One of Bilderberg's main topics of conversation at this year's meeting was whether to oversee a long period of economic stagnation or to quickly sink the economy with a rapid depression.

Estulin called the bank stress tests' recently conducted as being little more than a shameless hoax based on the irrational assumption that the economy wont get as bad as it already is.'
sierota marycha / 2009-05-19 12:42 / Tysiącznik na forum

These include the notion that investors, whipped up into a false state of euphoria
by the belief that the economy is recovering, are being suckered into ploughing
their money back into the system as a set up for massive losses and searing
financial pain in the months ahead' as the stock market reverses its uptrend and
plummets to new lows.

Dario.....no o tym gadamy od dlugiego czasu, golym okiem widac manipule, poczytaj nasze wczesniejsze watki w temacie stress testu, wzrostow SP, inzynierii finasowej, pozyczki FEDu i czemu to wszystko ma sluzyc....buahahaha.....w swoich spostrzezeniach nie jestesmy odosobnieni.......cyrk, pozdrawiam
anka z bankiera / 2009-05-19 13:01 / Bywalec forum
W takim razie jak uniknąć całkowitego zniewolenia?Kupić kozę,zasadzić marchewkę i radzić sobie samemu?To chyba nie jest takie proste w tych czasach,szczególnie jak ma się dzieci.Zresztą w Uk nikt kto nie ma konta w banku nie dostanie wynagrodzenia,jak ominąć banki?Jak przygotować się na NWO?
dario z bankiera / 212.76.37.* / 2009-05-19 13:21
For those who believe:
johnleary.com
Messages archives.
Zadziwiające.
anka z bankiera / 2009-05-19 13:22 / Bywalec forum

For those who believe:
johnleary.com
Messages archives.
Zadziwiające.

Przestań mnie straszyć,panowie sobie jaja robia,a ja naprawdę uwierzyłam.
Maks_ / 2009-05-19 11:31 / Tysiącznik na forum
Hehe, indeks podskoczył, a specjalnej euforii nie widać, ale czego się spodziewać skoro sama istota indeksu (badania wśród analityków i inwestorów instutucjonalnych) pozostawia spore pole do manipulacji - gdyby u nas przeprowadzić takie badanie (np. wśród wczorajszych dyskutantów na forum w TVN CNBC Biznes) toż to by było 100 :-)

Pozdrawiam
greenstar / 2009-05-19 11:26 / Pogromca jeleni
to byłby wodospad, gdyby złapano kogoś na manipulacji danymi, i okazało się, że zrewidowane dane są o wiele gorsze, albo, że jakiś większy bank w celu pokazania zysku zrobił takie czary mary w zapisach księgowych, że Madoff się chowa
sierota marycha / 2009-05-19 11:33 / Tysiącznik na forum

Madoff się chowa

bo i chowa sie:)

nakrecaja entuzjazm wbrew realiom, widac to doskonale na krosach z JPY
bidnymaniek / 2009-05-19 07:29 / Tysiącznik na forum
ciagna ta chabete pod szczyt 1.37 :).ale juz chyba sama nie zejdzi ehahahahahahah

ps.o tym juz pisalismy .wybory czas cudów sie zaczoł.a w RP spada dynamika zwolnien ahahhahahahahha i dzisiaj tez mamy GUS
sierota marycha / 2009-05-19 11:15 / Tysiącznik na forum

ps.o tym juz pisalismy .wybory czas cudów sie zaczoł.a w RP spada dynamika zwolnien
ahahhahahahahha i dzisiaj tez mamy GUS

czaruja rzeczywistosc cyferkami oderwanymi od reliow, ZEW nadspodziewanie wysoko bo ponad 31 a rosnie bezrobocie....cos nie tak....cyrk
KasaNowa / 213.158.199.* / 2009-05-19 11:54
wyglada to zbyt dobrze i stad chyba wszyscy mysla: Jakim cudem? tak slaba reakcja na tak nadspodzieawanie dobre dane to moze byc przełom, choc jesli jest koalicja na
dalsza jazde to cos dopasuja i pociagna dalej.
sierota marycha / 2009-05-19 11:58 / Tysiącznik na forum

choc jesli jest koalicja na dalsza jazde to cos dopasuja i pociagna dalej.

jest i w tym celu nakreca sie dane pod zwale, proste
bax / 2009-05-19 11:20

2009-05-19 11:15:48 | sierota marycha

piekny prezent mi zrobili 3 procent na odkupie w jeden dzien toz to jak w bajcie 1.5 >blaszki sam miod
jaruś dawniej jareczek / 83.22.188.* / 2009-05-19 07:21
Witam.Czyli euro up? A może coś pomyliłem?
Wpisy na forum dyskusyjnym Money.pl stanowią wyraz osobistych opinii i poglądów ich autorów i nie powinien być traktowany jako rekomendacja kupna bądź sprzedaży papierów wartościowych. Money.pl nie ponosi za nie odpowiedzialności.

Najnowsze wpisy