Forum Forum inwestycyjneForex

SIEROTA__do MANIEK___MFW

SIEROTA__do MANIEK___MFW

sierota marycha / 2009-06-08 21:20
jest trup w szafie eurokolchozu.....MFW twierdzi, ze banki europejskie musza zebrac, bagatela....375 miliardow USD

p.s. niezly wynik w porownaniu z bankami amerykanskimi, ktore potrzebowaly 'zaledwie' 250 miliardow USD
Wyświetlaj:
pan rada / 79.185.213.* / 2009-06-08 22:18
jiedy dolar po 3.6????plose o rade
bidnymaniek / 2009-06-08 22:04 / Tysiącznik na forum
i widac jeszcze jedno ............ koniec solidarnej uni........

1-Łotwa nie małe szanse na kase bo niespełnia kryteriów.......ostatnio jak rzad chciał zacisnac pasa to Ryga wygladała jak barykada

2-reszta kotów bałtyckich zostawiona sama sobie

3-cos za duzo dobrego gadaja w UE o RP/te nasze wzrosty itp/ przeciez kazdy normalny widzi co sie dzieje.........................
Nasz system bankowy poleci jak domino............za PKO a widac bedzie jazda........bo juz widze tą nowa emisje papierów PKO na 16mld/pln

I cos nie widziałem dzisiaj komunikatu o sprzedazy obligacji RP 10.06......moze zrezygnowali??
Maks_ / 2009-06-08 23:39 / Tysiącznik na forum

I cos nie widziałem dzisiaj komunikatu o sprzedazy obligacji RP 10.06......moze
zrezygnowali??


Była podawana informacja, że zrezygnowano z dzisiejszej aukcji (ale gdzie to czytałem już nie pamiętam)...

Pozdrawiam
sierota marycha / 2009-06-08 22:12 / Tysiącznik na forum

......moze zrezygnowali??

albo 'odlozyli' bo cena 'nie taka' :)
anawa / 2009-06-08 22:25
http://www.bloomberg.com/apps/news?pid=20601095&sid=aGtm5HHMugzw&refer=east_europe

obligacje - zrezygnowali

i podziekwania dla sieroty za gre
pozdr :)
sierota marycha / 2009-06-08 22:45 / Tysiącznik na forum

i podziekwania dla sieroty za gre

za jaka gre ? nie jestem uzdolniony muzycznie....ale dobrze gotuje i ladnie wyszywam krzyzykami....:)
bidnymaniek / 2009-06-08 21:42 / Tysiącznik na forum
sporo:) zreszta na to wygladało ze te 60mld € na zakupy papierow to jest na bieżące potrzeby bankow a nie dokapitalizowanie............
na które nawiasem mówiac Merkel sie wsciekła
sierota marycha / 2009-06-08 21:44 / Tysiącznik na forum
wybory pokazaly, ze nastroje w Niemczech radykalizuja sie, sentymentow nie bedzie
Wpisy na forum dyskusyjnym Money.pl stanowią wyraz osobistych opinii i poglądów ich autorów i nie powinien być traktowany jako rekomendacja kupna bądź sprzedaży papierów wartościowych. Money.pl nie ponosi za nie odpowiedzialności.

Najnowsze wpisy