Forum Forum inwestycyjneForex

SIEROTA__lektura dla Łaleta i specow

SIEROTA__lektura dla Łaleta i specow

sierota marycha / 2009-06-15 18:20
http://www.reuters.com/article/marketsNews/idINLF43643120090615?rpc=44

p.s. zawsze mozna powiedziec, ze to bzdur....no nie Łalet ?
Wyświetlaj:
bidnymaniek / 2009-06-15 23:06 / Tysiącznik na forum
Green..poczta :)
i dobrych łowów ekipie życze:)
greenstar / 2009-06-15 22:44 / Pogromca jeleni
dobranoc.........nawojowałaś się dziś"))
greenstar / 2009-06-15 22:30 / Pogromca jeleni

.niech kazdy lata z czym chce.


po co ja sie tak produkuje

fajka..........jesteś niemozliwa:))
faja59 / 2009-06-15 22:42 / Bywalec forum


http://www.bankier.pl/forum/temat_do-kryzysowego,7144471.html

green ten usuniety to o tynkowaniu :))))

dobranoc:)
faja59 / 2009-06-15 22:35 / Bywalec forum

ajka..........jesteś niemozliwa:))

ale ile komplementow sobie poczytacie ....
...to nie kara........
...Łalet powiedz że nie jesteś kara i że przekonalam cie do forum :))))
greenstar / 2009-06-15 22:14 / Pogromca jeleni

nowa netykieta

skąd ja to znam?
faja59 / 2009-06-15 22:26 / Bywalec forum

2009-06-15 22:23:27 | sierota marycha [ Tysiącznik na forum ]

skąd ja to znam?

wiadomo skad....chorz .....pelna kompromitacja......blehehehehehe...

p.s. te kara nie rozrabiaj, napij sie i kladz sie spac, jutro nowy dzien i moze bedzie
lepiej, wszyscy zyczymy ci slonca ale twoj los jest tylko w twoich rekach

serio ? kara -? jestescie oookropni !!! i po co ja sie tak produkuje -on jest niereformowalny !
sierota marycha / 2009-06-15 22:29 / Tysiącznik na forum

on jest niereformowalny !

niestety nie
sierota marycha / 2009-06-15 22:23 / Tysiącznik na forum

skąd ja to znam?

wiadomo skad....chorz .....pelna kompromitacja......blehehehehehe...

p.s. te kara nie rozrabiaj, napij sie i kladz sie spac, jutro nowy dzien i moze bedzie lepiej, wszyscy zyczymy ci slonca ale twoj los jest tylko w twoich rekach
greenstar / 2009-06-15 22:13 / Pogromca jeleni
Łabet...zarejestruj się a dostaniesz prezent ode mnie:))
faja59 / 2009-06-15 22:03 / Bywalec forum

, jak zapewne zauważyłeś,

No ludzie kochani ! :))znowu to samo ! z czym wam sie faja kojarzy -ja myślalam ,że z radoscią i smiechem .........:))
"zauważyłes" ? jestem fajeczka........... kobietka :))
greenstar / 2009-06-15 21:45 / Pogromca jeleni
a Ty rabin bystry jesteś........................:))
rabin / 2009-06-15 21:44 / Bywalec forum

to nie moje....:)

wiem ,z ' dnia swira" :)
greenstar / 2009-06-15 21:42 / Pogromca jeleni
bidny..........chahahahaa - Twoje wejścia smoka .....chahahahah
faja59 / 2009-06-15 21:49 / Bywalec forum
green tę modlitwe pisalas do hani b.-na bankierze
powinna byc na stale umieszczona na forum -moze zapobiegalaby atakom
bidnymaniek / 2009-06-15 21:39 / Tysiącznik na forum
hohohoho.......... widze sporu ruch w interesie sie zrobił :))))))))))))
rabin / 2009-06-15 21:35 / Bywalec forum
panie Prezesie Sierota za przytoczenie tej modlitwy to szacuneczek hahahahahhahhahahhahaaaaaaa
sierota marycha / 2009-06-15 21:42 / Tysiącznik na forum

panie Prezesie Sierota za przytoczenie tej modlitwy to szacuneczek
hahahahahhahhahahhahaaaaaaa

to nie moje....:) w wolnych chwilach pisze jedynie wiersze o porannej rosie na platkach roz herbacianych....
greenstar / 2009-06-15 21:01 / Pogromca jeleni
Czlowiecze Łabet............i tak nikt nie czyta tego co tu smarujesz....odpuść sobie.
Masz inne zdanie - Twoje prawo. Załóż swój wątek i psz tam co chcesz.Nie oceniaj innych, nie wnosząc nic kostruktywnego do dyskusji. Mnie to osobiście bardzo przeszkadza, i możesz narazić mnie na straty materialne, Jezeli nie zdajesz sobie sprawy, ze to są realne pieniadze, zyski i straty to Cię wlaśnie o tym informujęi
Łalet / 80.51.55.* / 2009-06-15 20:55
Czytasz i nie rozumiesz, nadymasz się jak ropucha jeśli ktoś zarzuci Ci zbyt subiektywne podejście, później prawdopodobnie serfujesz po codziennie odwiedzanych stronkach i napawasz się (oczywiście soczyście linkując) artykułami które są zgodne z wcześniej obranym trendem. Nie dziwi Cię jedno, że nagle niektóre kraje chcą bronić dolara, sam fakt że dolar wymaga obrony rzuca go w coraz niekorzystniejszym świetle. Nawet jeśli Europa najdłużej będzie dostawać po dupie będzie w stanie wylizać rany, przy coraz wyższej wartości dolara Chiny i USA będą przypominać dwa tonące okręty, które mogą liczyć tylko na siebie i na dziwny układ, powietrze za dobra i usługi. Chiny sprzedają realne dobra i usługi za papierki bez pokrycia, a wiesz sam gdzie taka sytuacja prowadzi.

Odnośnie Twoich komentarzy i buchachów. Masz problem z przyjmowaniem krytyki wobec swoich wypowiedzi, ale z drugiej strony za alfę i omegę się chyba nie uważasz. Albo za bardzo kładziesz nacisk na swój internetowy PR, albo po porostu masz braki w inteligencji emocjonalnej. Nikt nie oczekuje od Ciebie salomonowej sprawiedliwości ale chyba jesteś w stanie na zimno ocenić własne poglądy rzucając je bardziej w obiektywne światło.
[Ten komentarz został zgłoszony do usunięcia przez 1 osobę - faja59.]
faja59 / 2009-06-15 21:22 / Bywalec forum


Odnośnie Twoich komentarzy i buchachów. Masz problem z przyjmowaniem krytyki wobec swoich
wypowiedzi, ale z drugiej strony za alfę i omegę się chyba nie uważasz. Albo za bardzo
kładziesz nacisk na swój internetowy PR, albo po porostu masz braki w inteligencji
emocjonalnej. Nikt nie oczekuje od Ciebie salomonowej sprawiedliwości ale chyba jesteś w
stanie na zimno ocenić własne poglądy rzucając je bardziej w obiektywne światło.

Łalet .........moje hobby to psychologia ...........tez moge Ciebie ocenic ........ale po co ?
daj ludziom pracowac ..................nie podoba Ci sie to co pisza ? to nie czytaj .........idz na inne forum ............to takie proste .
Ocenianie innych...........odpusc sobie ....Los tez sie kiedys do Ciebie usmiechnie ,ale bądz życzliwym czlowiekiem ........poprostu
Łalet / 80.51.55.* / 2009-06-15 21:46
Czyli jak kogoś gryzą psy, niech to robią dalej, ważne że to nie moja noga?
Faja59 a może inna perspektywa
Mój tekst do Sieroty to jak uprzejme zwrócenie uwagi nieświadomemu panu w garniturze że na plecy marynarki przed chwilą narobił mu ptaszek. Forum służy do dyskusji, dyskusji merytorycznej, jak zapewne zauważyłeś, jeśli przedstawisz tu odmienny punkt widzenia od omawianego pana, zostajesz obrzucony epitetami.
Marycha coraz częściej przypomina Marychę z bankiera, i podejrzewam że historia z banem się wkrótce powtórzy.
[Ten komentarz został zgłoszony do usunięcia przez 1 osobę - sierota marycha.]
sierota marycha / 2009-06-15 22:19 / Tysiącznik na forum

jeśli przedstawisz tu odmienny punkt widzenia od omawianego pana, zostajesz obrzucony epitetami.

ty prowincjonalny sfrustrowany nieboraku nie przedstawiasz zadnego punktu widzenia poza wlasnymi fantazjami, ktore niestety nikogo nie interesuja

p.s. o jakim banie na bankierze piszesz fantasto....argumentow ci brakuje.....bleheheheheh....no to masz ponizej trolu link do mojego dzisiejszego postu z bankiera i wbij sobie w ten durny a pusty leb, ze publikuje wypowiedzi jedynie na profesjonalnych portalach, gdzie miernoty twego pokroju nie zaklocaja komunikacji....czy juz jasne zgorzknialy frustracie ?

http://www.bankier.pl/forum/temat_do-kryzysowego,7144471.html
faja59 / 2009-06-15 21:54 / Bywalec forum

2009-06-15 21:46:31 | 80.51.55.* | Łalet
Czyli jak kogoś gryzą psy, niech to robią dalej, ważne że to nie moja noga?
Faja59 a może inna perspektywa
Mój tekst do Sieroty to jak uprzejme zwrócenie uwagi nieświadomemu panu w
garniturze że na plecy marynarki przed chwilą narobił mu ptaszek. Forum służy do
dyskusji, dyskusji merytorycznej, jak zapewne zauważyłeś, jeśli przedstawisz tu
odmienny punkt widzenia od omawianego pana, zostajesz obrzucony epitetami.
Marycha coraz częściej przypomina Marychę z bankiera, i podejrzewam że historia z
banem się wkrótce powtórzy.
skomentuj zgłoś do usunięcia

Nie .................do momentu gdy ocene zastosowales..............dyskutuj merytorycznie -nikt Cie nie zaatakuje .......zastosowales atak personalny ..................

mili ludzie gdy komus narobi ptaszek to usmiechaja sie i mowia o! bedziesz bogaty :)) a tu jest Twój rechot irytujacy kazdego ........zaloguj sie i dyskutuj
faja59 / 2009-06-15 21:58 / Bywalec forum

banem się wkrótce powtórzy.

ban się nie powtórzy-Money ceni wiedzę i doswiadczenie :)
Takiego Prezesa nie ma na żadnym forum :))
zamiast Go krytykowac korzystaj z wiedzy i talentu ..........a buahahaha jest sympatyczne ........
sierota marycha / 2009-06-15 21:31 / Tysiącznik na forum

Los tez sie kiedys do Ciebie usmiechnie ,ale bądz życzliwym czlowiekiem ........poprostu

los usmiecha sie do ludzi usmiechnietych....a on jest genetycznie smutny....nie lubi ludzi weselszych od siebie....smutny mruk z przekrwionymi galami....po prostu.... i niewatpliwie to nizej to jego wieczorna modlitwa:

"Gdy wieczorne zgasna zorze
Zanim glowe do snu zloze
Modlitwe moja zanosze
Bogu, ojcu i synowi
D*********** sasiadowi!
Dla siebie o nic nie prosze
Tylko mu dosrajcie prosze
Kto ja jestem ? Polak maly
Maly, zawistny i podly
Jaki znak moj? Krwawe galy
Oto znosze swoje modly
Do boga mamy i syna
zniszczcie tego s*********
Mego brata sasiada
Tego wroga, tego gada
Zeby mu okradli garaz
Zeby go zdradzala stara
Zeby mu spalili sklep
Zeby dostal cegla w leb
Zeby mu sie corka z czarnym
I wogole zeby mial marnie
Zeby mial aidsa i raka ......"
tomek z bankiera / 2009-06-15 21:37 / Bywalec forum
a gdyby tego było mało ,niech go boli dupa ,niech marna będzie jego kupa przy tym czarnym ch..... co mu też i córke ru........
sierota marycha / 2009-06-15 21:08 / Tysiącznik na forum

Czytasz i nie rozumiesz, nadymasz się jak ropucha jeśli ktoś zarzuci Ci zbyt subiektywne
podejście, później prawdopodobnie serfujesz po codziennie odwiedzanych stronkach i
napawasz się (oczywiście soczyście linkując) artykułami które są zgodne z wcześniej
obranym trendem. Nie dziwi Cię jedno, że nagle niektóre kraje chcą bronić dolara, sam
fakt że dolar wymaga obrony rzuca go w coraz niekorzystniejszym świetle. Nawet jeśli
Europa najdłużej będzie dostawać po dupie będzie w stanie wylizać rany, przy coraz
wyższej wartości dolara Chiny i USA będą przypominać dwa tonące okręty, które mogą liczyć
tylko na siebie i na dziwny układ, powietrze za dobra i usługi. Chiny sprzedają realne
dobra i usługi za papierki bez pokrycia, a wiesz sam gdzie taka sytuacja prowadzi.

Odnośnie Twoich komentarzy i buchachów. Masz problem z przyjmowaniem krytyki wobec swoich
wypowiedzi, ale z drugiej strony za alfę i omegę się chyba nie uważasz. Albo za bardzo
kładziesz nacisk na swój internetowy PR, albo po porostu masz braki w inteligencji
emocjonalnej. Nikt nie oczekuje od Ciebie salomonowej sprawiedliwości ale chyba jesteś w
stanie na zimno ocenić własne poglądy rzucając je bardziej w obiektywne światło.


no.....nagadales sie....masz wene.....pisz wiersze

p.s. a tak ma marginesie i dla twoje wiedzy moja obecnosc na tymze forum ma charakter czysto towarzyski, w wolnych chwilach wymieniam sie doswiadczeniami z ludzmi oczytanymi i obytymi w temacie, ewentualnie wspomagam poczatkujacych na FX, natomiast takie d.u.p.k.i jak ty nasza komunikacje jedynie zaklocaja....jezeli pragniesz pogadac sobie o d.u.p.i.e maryni to proponuje imieniny u cioci, bo w tym gronie na sluchaczy swych oblednych pogladow opartych o leniwe chciejstwo nie znajdziesz i to chyba jasne.....BUAHAHAHAHA
greenstar / 2009-06-15 20:35 / Pogromca jeleni

. przegieli z wykorzystaniem w ponad 90%

a ja mysle, że się jeszcze nie doliczyli:))
greenstar / 2009-06-15 20:32 / Pogromca jeleni
wujo.......i tak długo" czarowali"
wujo_bankier / 2009-06-15 20:37 / Bywalec forum
wiem Green... sprawdz skrzynke
do początku nowsze
1 2
Wpisy na forum dyskusyjnym Money.pl stanowią wyraz osobistych opinii i poglądów ich autorów i nie powinien być traktowany jako rekomendacja kupna bądź sprzedaży papierów wartościowych. Money.pl nie ponosi za nie odpowiedzialności.

Najnowsze wpisy