Forum Forum inwestycyjneForex

SIEROTA__ocencie sami :)

SIEROTA__ocencie sami :)

sierota marycha / 2009-06-20 03:11
Forwarded Message: Prywatna wiadomoæ od u¿ytkownika forum Moneypl (kara z bankiera).eml
Prywatna wiadomość od użytkownika forum Money.pl (kara z bankiera)
Wednesday, June 17, 2009 7:56 PM
From:
"kara z bankiera" grzk@O2.pl
To:
"irons45" irons43@wp.pl

Tresc wiadomości:
----------------------------------------------------------------------
Witam, Irons

Piszę i podkreślam ,że nie mam jakiś "spikowych intencji" wobec " Sieroty" który coraz bardziej się rozpędza w swoim chamstwie i bezszelności .
Pisze do ciebie bo tylko ciebie jestem prawie pewien ,że grasz w realu. Reszta to chiński teatr.

Liczę na ostatnią falę i przebicie 1,45-1,47 a w tedy zakupie dolara . Ale jak popatrzymy na cały "syf" wokół tej waluty to strach inwestować długoterminowo.

Mam przeczucie ,że USA gra jak orkiestra na Tytaniku ...

Nie chcę gnoić"młodego" sieroty bo gość się miota i jak widzisz zostałem tyle razy zwyzywany ,żę jak bym chciał to "puszcze " radców prawnych to będzie musiał uciekać do USA.
Ale niech dalej ujada .
Lubię forum ale to co chłopak - (samotny, opuszczony, sfustrowany życiem, bez rodziny , nie śpiący po nocach , możliwe ,że bezrobotny lub rencista ) wyprawia to " stadiony LEGII i ŁKS" wymiękają.....

Przez swoje chamstwo traci cały atorytet i atorytet wiedzy AT którą ma !

Rozpisałem się bo nie wiem czy olać to i dalej uczestniczyć w tej zabawie czy mu dowalić i go pogrzebać publicznie .( trochę szkoda bo daje kolorytu forum i troche więcej info ....--- a propos to zagraniczne rewelacje przeczytasz wcześniej niż na forum na potalach zachodnich ;)

Zostawisz to dla Siebie jako cos specjalnego lub poślesz dalej .....

Gram na dużych walutach i mam podobne podejście do transakcji ....... , dokończe
ktÓRY BANK CI OFERUJE TRANSAKCJE OD 8,00 - 18,00 - ZAM DUŻO BIUR I BANKÓW I TEGO NIE MAM ;)

----------------------------------------------------------------------

Nazwa użytkownika: kara z bankiera
Profil użytkownika: http://www.money.pl/forum/autor,32,103376,1707005.html
Dotyczy komentarza: http://www.money.pl/forum/temat,32,1707005,1707005,40,0,prywatna-wiadomosc.html#A1707005
[Ten komentarz został zgłoszony do usunięcia przez 2 osoby - kara z bankiera, faja59.]
Wyświetlaj:
greenstar / 2009-06-20 10:45 / Pogromca jeleni

stadiony LEGII i ŁKS"
wymiękają.....

pozdrowienia od kibiców"))

ps chwasty trzeba wyrywać z korzeniami.....................
bidnymaniek / 2009-06-20 10:13 / Tysiącznik na forum
Sierota

Nie kłóć się z głupcem, ludzie mogą nie dostrzec różnicy.
tyle w temacie
ps.@
faja59 / 2009-06-20 10:39 / Bywalec forum


Nie kłóć się z głupcem, ludzie mogą nie dostrzec różnicy.

Sierota sie nie kłoci -odpowiada na atak ............to tzw. obrona konieczna:)
Pamiętaj bidnymaniek -nie mozesz uzyc szabli na kmiota z kijem bo to bedzie przekroczenie granic obrony koniecznej ;))))

pozdrawiam :)
milego dnia :)
faja59 / 2009-06-20 10:00 / Bywalec forum
cytat]
ŻEGNAM
KARA.........
Dotrzymaj slowa ...............i ...............Zegnaj na zawsze !
rabin / 2009-06-20 09:52 / Bywalec forum

Co ? Zabolało Gówniarzu ???

pokazal tylko twoje wypociny ,a ty od razu tak
jestes jednak chlopem pańszczyznianym,
odpusc sobie forex , ewentualnie mozesz doradzac rolnikom jak ubiegac sie o zwiekszenie kwoty mlecznej itp.
kara z bankiera / 2009-06-20 05:57 / Bywalec forum
[Wpis został zgłoszony do usunięcia przez użytkowników - sierota marycha, greenstar, faja59, rabin, zbynek99. Aby go wyświetlić kliknij tutaj.]
zbynek99 / 2009-06-20 09:40 / Bywalec forum
cytat]
ŻEGNAM


łooooj! ... ale hardcore.... nie chcę się wtrącać, ale, pomachać łapką mogę... PA PA!!!
sierota marycha / 2009-06-20 09:28 / Tysiącznik na forum

Co ? Zabolało Gówniarzu ???
To bardzo dobrze - siedź i pisz dalej o AT i popisuj się chamstwem i gnojeniem ludzi
którzy mają inne zdanie. Mam nadzieję ,że może kiedyś trafisz na większego krzykacza
od siebie ...............
GENERALNIE TO SZKODA MI CZASU NA ......
ŻYCZĘ DALSZEJ OWOCNEJ ZABAWY .......
ŻEGNAM

rozsmieszylo do lez pajacu.......bleheheheheehehe
Wpisy na forum dyskusyjnym Money.pl stanowią wyraz osobistych opinii i poglądów ich autorów i nie powinien być traktowany jako rekomendacja kupna bądź sprzedaży papierów wartościowych. Money.pl nie ponosi za nie odpowiedzialności.

Najnowsze wpisy