Forum Forum inwestycyjneWydarzenia

Sierpniowy dołek znów zagrożony

Sierpniowy dołek znów zagrożony

Money.pl / 2008-01-07 11:51
Komentarze do wiadomości: Sierpniowy dołek znów zagrożony.
Wyświetlaj:
karolgrzech / 2008-01-07 15:20
dlaczego ma na sile pisac o pozytywach? to wlasnie jej prognozy sie sprawdzaja , ja tez od dawna nie mam akcji i nie zamierzam kupic poki ceny nie spadna..., pozdr.
Pilsener / 2008-01-07 15:44 / Sofciarski Cyklinator Parkietów
A jak ma rosnąć jak nie kupujecie akcji? Dusicie te zaskórniaki pokątnie w jakiś obligach. Kupujcie akcje ludzie, hurtowo - za miesiąc ma tu być hosssa, trzeba pozytywnie podchodzić do życia :)
needle / 2008-01-07 17:05 / Bez rangi
wpisałeś dziś na forum swoje przemyślenie...
...i nikt nawet Ci nie odpisał...
...może przemyśl jeszcze raz, co masz do napisania, co?
Bilunia / 83.20.19.* / 2008-01-08 00:08
Pilsener - needle chciał Ci dyskretnie podpowiedzieć, żebyś następnym razem zanim coś napiszesz, usiadł na chwilę jak przed długą podróżą, pomyślał (chociaż ciut ciut), a dopiero później usiadł do klikania po klawiaturze.
Widzę, że przesłanie od needle na Ciebie nie podziałało, więc napisze w bardziej czytelny sposób - większych bzdur dawno nie czytałem
Pilsener / 2008-01-07 22:16 / Sofciarski Cyklinator Parkietów
1. Skoro modek nie wyciął to był ok
2. Jak masz jakieś krytyczne uwagi, to trzeba był tam wysmarować - bo ja kompletnie nie wiem, o jaki temat biega
3. Pewnie nikt nie odpisał, bo są tu też ludzie, którzy nie czepiają się wszystkich o wszystko i jak nie mają nic ciekawego lub lekkostrawnego do napisania, to wolą milczeć.
realista / 91.123.161.* / 2008-01-07 12:55
ani jednego pozytywa i to ma byc realne spojrzenie na rynek?
smieszny artykulik
andrew11111 / 193.138.208.* / 2008-01-07 12:24
jest Pani taka mądra !!!11
abra / 62.141.198.* / 2008-01-07 11:51
Może nie będę oryginalny, ale komentarze pani Katarzyny trafiają w sedno. To są jedyne komentarze, które naprawdę z przyjemnością czytam. Nie dlatego, że są pesymistyczne, broń Boże, ale dlatego że są realistyczne :)
Bilunia / 83.20.19.* / 2008-01-08 00:20
Podpisuję się pod tą opinią oburącz. Nie powiem, żebym przepadał za "widmem krachu", ale kto się kierował opiniami Pani Kasi, dzisiaj ze spokojem czeka na końcowy dołek.
Pani Kasia jako jedyna z analityków, uczciwie zapracowała w minionym roku na swoją pensję.
Jeżeli ktoś utworzy FanKlub Pani Kasi, to proszę mnie zapisać. Mam tylko nadzieję, że Pilsener czy realista nie będzą mieli do niego wstępu - oni niech utworzą klub poszukiwaczy leszczy, lub naganiaczy - optymistów.
Wpisy na forum dyskusyjnym Money.pl stanowią wyraz osobistych opinii i poglądów ich autorów i nie powinien być traktowany jako rekomendacja kupna bądź sprzedaży papierów wartościowych. Money.pl nie ponosi za nie odpowiedzialności.

Najnowsze wpisy