Forum Polityka, aktualnościKraj

Sikorski: liczymy, że Rosja w końcu odda nam wrak

Sikorski: liczymy, że Rosja w końcu odda nam wrak

Wyświetlaj:
uwaga / 46.204.19.* / 2013-02-16 19:04
Do redakcji Money, publikuje się tutaj prowokator (niejaki ździcho) próbujący wywołać polemikę na tele rasowym. Jednocześnie rzuca faszystowskie oskarżenia i sieje nienawiść na tle rasowym. Trzymanie podobnych tekstów na forum grozi konsekwencjami karnymi. Przypominam.
ździcho / 77.255.235.* / 2013-02-16 21:44

próbujący wywołać polemikę na tele rasowym. Jednocześnie rzuca faszystowskie oskarżenia i sieje nienawiść na tle rasowym.

Sprostuj to oszczerco. Niczego takiego nie sieję. Nie wmawiaj mi czegoś, czego nie napisałem. Od razu poznac coś za jeden. Zakłamany PiSowsko katolicki hipokryta. Wzorcowy model.
jezdziec_apokalipsy / 2013-02-15 13:34
a co jesli sie przeliczy? bedzie prosil na kolanach ? czemu musimy sie tak upodlac przez innym krajem proszac o WLASNY samolot ktory sie rozbil i zginelo w nim wiele osob. klekac przez wielka matija rosja i prosic o laske i zwrot samolotu...
debos / 79.191.173.* / 2013-02-15 16:22

czemu musimy sie tak upodlac przez innym krajem proszac

Bo jest w Polsce taka jedna partia co gra katastrofą. Gdyby nie było tej partii to ten wrak może byłby już w Polsce, a jeśli nie to rzad na pewno by się nie prosił. Sikorski mówi o wraku dla pozorów bo wie, że ruscy go nie oddadzą. Byliby głupcami gdyby pozbyli się dowodów w sytuacji kiedy oskarżają ich o zamach.
jjbbbbbbbbbbbbbbmm / 212.14.47.* / 2013-02-15 11:25
gdyby na miejscu katastrofy natychmiast nie zainstalowano kamer TV z których odbywała się bezpośrednia transmisja akcji ratowniczej trwająca kilka godzin.Widzowie na własne oczy oglądali jak Rosyjscy ratownicy ratowali i zabezpieczali teren katastrofy. Tak więc gdyby katastrofa wydarzyla się gdzieś na Syberi gdzie przez kilka godz. nie dotarłaby z kamerami TV i nie byłoby takiej transmisji to dopiero ludzie Macierewicza mieliby pole do popisu tworząc te swoje bajki o dobijaniu rannych etc.Na glupotę ludzką i na sr...kę nie ma rady, jak mawiają stare porzekadła ludowe.
jt / 78.10.99.* / 2013-02-15 11:45

.Na glupotę ludzką i na sr...kę nie ma rady, jak mawiają stare porzekadła ludowe.
No niestety.Twój wpis jest tego dowodem.Gdzie to Ty słyszałeś że jacyś "ludzie Macierewicza"(?) mówili o dobijaniu rannych?.
debos / 79.191.173.* / 2013-02-15 11:33

Na glupotę ludzką i na sr...kę nie ma rady, jak mawiają stare porzekadła ludowe.

I ci głupcy to wszystko w różnych telewizjach oglądali. Sami nie wierzą w to co widzą?
jt / 78.10.99.* / 2013-02-15 11:02

Odnosząc się do uwagi, że opozycyjna partia PiS stawia zarzut, iż smoleńska katastrofa była wynikiem zamachu, Sikorski podkreślił, że takie stanowisko prowadzi do osłabienia pozycji prawnej rodzin, które w katastrofie straciły bliskich.

- Bo zdejmuje odpowiedzialność z Rosji za te wydarzenia, za które Rosja ponosi odpowiedzialność, tzn. za stan techniczny lotniska i za zachowanie kontrolerów na wieży - zaznaczył.
Kpi czy udaje głupka?.Najważniejsze jest wyjaśnienie co było przyczyną katastrofy,a nie to czy prawda prowadzi do osłabienia czyjejś pozycji prawnej.Jak widać Sikorski ma z tym problem,dla niego prawda nie jest najważniejsza,tylko "pozycja prawna",tak mówi,a w rzeczywistości i to jest ściema,on tylko udaje że ważna dla niego jest "pozycja prawna" rodzin,tak naprawdę facio chce pokazać że PiS działa przeciwko tym rodzinom.To jest obłuda Sikorskiego,udaje zatroskanego,a tym czasem idzie mu o wbicie klina między PiS,a rodziny osób które zginęły w katastrofie.
debos / 79.191.173.* / 2013-02-15 11:16

Najważniejsze jest wyjaśnienie co było przyczyną katastrofy

przyczynę znamy. Polska komisja to wyjaśniła. A ci, tacy bardziej rozgarnięci już kilka minut po katastrofie wiedzili dlaczego samolot sie rozbił. Nie mam pojecia na co jeszcze czekasz?
,a tym czasem idzie mu o wbicie klina między PiS,a rodziny osób które zginęły w katastrofie.

O taka przenikliwość cię nie podejrzewałem.
ździcho / 212.106.21.* / 2013-02-15 13:21

Polska komisja to wyjaśniła.

Debos, ona jest niekompetentna. To mogłaby wyjasnic jedynie niezależna PiSowsko-kościelna komisja biegłych ekspertów w dziedzinie wojskowości, lotnictwa, aerodynamiki, chemii, pirotechniki a są nimi Kaczyński, Macierewicz i Ojciec Dyrektor Rydzyk, gdyż są to ludzie renesansu, eksperci uniwersalni
jt / 78.10.99.* / 2013-02-15 11:39

Polska komisja to wyjaśniła
Ta polska komisja głos gen.Błasika poznała "na ucho",w rzeczywistości był to głos członka załogi.Ta komisja twierdzi że mierzyła "pancerną" brzozę i wyszło jej 5,10 m,teraz prokuratorzy dokonali pomiaru i wyszło 6,66m.Urosła czy jak?.


tacy bardziej rozgarnięci już kilka minut po katastrofie wiedzili dlaczego samolot sie rozbił
Pewnie sam się do nich zaliczasz.Jeżeli tak?,to nie mamy o czym dyskutować.Ja mam wątpliwości,nie twierdzę że był zamach.Jeżeli był wybuch to też nic nie mówi,mogło wybuchnąć paliwo,nie zaraz jakaś bomba.Tylko niezależna międzynarodowa komisja może wyjaśnić przyczynę.I jak członkowie takiej komisji udowodnią że wini są piloci,to przyjmę ich werdykt z pokorą.
MAK jest instytucją Rosyjską i broni rosyjskiej racji.Jak Ty masz do MAK-u zaufanie to trudno,ja nie mam.Poczytaj sobie czym jest MAK,jakie wydawał raporty po wypadkach.
debos / 79.191.173.* / 2013-02-15 11:46

Ta polska komisja głos gen.Błasika poznała "na ucho",w rzeczywistości był to głos członka załogi.

Tak to wywraca cały sens raportu i wszystkie wyliczenia. Dowodzi, że mieliśmy do czynienia z zamachem.
jt / 78.10.99.* / 2013-02-15 11:58
To dowodzi jak owa komisja potraktowała zbadanie sprawy.Jak w jednej kwestii,zamiast zlecić badania fonoskopijne,stwierdzili tak jak im pasowało,to w innych też mogli tak stwierdzić.To pokazuje ich "profesjonalizm".
I nie przypisuj mi twierdzeń o zamachu,to nieładnie z Twojej strony.Przecież wyraźnie napisałem że nie twierdzę że był zamach.
debos / 79.191.173.* / 2013-02-15 12:08

To dowodzi jak owa komisja potraktowała zbadanie sprawy.

Przecież wyjasniłem ci dlaczego to napisali w raporcie. A Ty dalej odwalasz ten swój chocholi taniec. Wyglada na to, że coraz bardziej ci się od tego kręci w głowie.
jt / 78.10.99.* / 2013-02-15 12:17
Jak brak argumentów to zaczynasz kpić i obrażać.Ja się nie zniżę do Twojego poziomu,a raczej POziomu.Żegnam.
debos / 79.191.173.* / 2013-02-15 12:22

Ja się nie zniżę do Twojego poziomu,a raczej POziomu.

Słusznie czynisz. Odwalaj ten swój chocholi taniec dalej. Tylko nie mendź na miłość Boską bo sam w końcu od tego torsji dostaniesz.
marian p. / 62.182.213.* / 2013-02-15 11:02
stosunki z rosja nie ulegną poprawie dopóki kaczyński nie wycofa się lub nie zostanie wycofany z polityki.to ten człowiek robi wszystko,żeby skłócić nas ze wszystkimi sąsiadami
i chce sproqwadzić polske do roli sieroty bitego przez wszystkich.
debos / 79.191.173.* / 2013-02-15 11:23

stosunki z rosja nie ulegną poprawie dopóki kaczyński nie wycofa się

Kaczyński się nie liczy. Prezesa, jak i śp. prezydenta tysiąclecia mało kto na świecie traktował poważnie. Gdyby Kaczor doszedł do władzy byłoby gorzej. Ale nie dojdzie.
ździcho / 212.106.28.* / 2013-02-15 11:10

stosunki z rosja nie ulegną poprawie

a po co mają ulegac poprawie? Co będziesz z tego miał?
dopóki kaczyński nie wycofa się lub nie zostanie wycofany z polityki

a to tak. to hitler wcielony. gdyby się dorwał do władzy, to mamy powtórkę z lat 1939-1945.
pr rp / 192.193.116.* / 2013-02-15 12:15
ździchu Kaczyński dla twojej wiadomości był już u władzy i jakoś było lepiej niż jest teraz.
ździcho / 212.106.21.* / 2013-02-15 13:09

jakoś było lepiej niż jest teraz.

komu było lepiej? a poza tym na szczęście krótko był u władzy. Hitler się rozkręcał dłużej niż dwa lata. Kaczyński na szczęście nie zdążył. Ale hasło "Polska dla Polaków" było już realizowane. Dyskryminacją mniejszości narodowych w różnych dziedzinach życia, w tym prześladowaniu w szkołach przez nauczycieli i księży, dzieci innych nacji niż polska i innych wyznań niż rzymskokatolickie. Na szczęście Hall ukręciła łeb temu procederowi. Jakby kurdupel utrzymał się u władzy do dziś, to kto wie, czy jeszcze w ogóle te dzieci żyłyby.
jt / 78.10.101.* / 2013-02-15 13:36
Ździcho,przestań pisać bzdury.Podaj konkrety,gdzie i jak się objawiała ta niby dyskryminacja mniejszości narodowych?.Jak wyglądało prześladowanie w szkołach?.Jak to Hall "ukręcił łeb temu procederowi"?.
Moim zdaniem masz uprzedzenie do PiS-u i Kaczyńskiego i wymyślasz jakieś nieistniejące kwestie.Piszesz ogólnie,podaj konkretne przykłady,tylko w skali masowej,bo to zarzucasz Kaczyńskiemu.pojedyncze przypadki zdarzają się i dzisiaj,i nie tylko w Polsce.
ździcho / 213.146.55.* / 2013-02-15 20:40

tylko w skali masowej

co mnie obchodzą masy? mnie obchodzi los moich córek, cwierc krwi Romek, czy jak wolisz - Cyganek i nie-katoliczek, które jako małolaty dostały za swoje w podstawówce i gimnazjum, bo Polska była dla Polaków w latach 2005-2010. Dopiero po maturze udowodniły, ze są cos warte.
Jak to Hall "ukręcił łeb temu procederowi"?.

A tak to, że od jej czasów szkoła przestała czapkowac kościołowi i PiSowskiemu narodowemu socjalizmowi. Masowe przykłady mało mnie obchodzą, nie pcham się do władzy.
Moim zdaniem masz uprzedzenie do PiS-u i Kaczyńskiego

Mam. Narodowy socjalizm (w skrócie nazizm) już był i wszyscy wiedzą czym zaowocował. Nie chcę powtórki, a namiastkę jej odczułem jak juz wczesniej wspomniałem.
jt / 78.8.40.* / 2013-02-16 07:47

co mnie obchodzą masy? mnie obchodzi los moich córek,
Ok.Tylko że piszesz o dyskryminacji mniejszości narodowych,a to jest co innego niż pojedynczy przypadek Twoich córek.Dyskryminacja ma charakter masowy,a nie pojedynczy.


Polska była dla Polaków w latach 2005-2010.
A Kaczyński kiedy był u władzy?,zapomniałeś?.Od 2007 PO i PSL rządzą,to oni wg Ciebie do 2010 też byli nazistami?.
Sam przyznajesz że masz uprzedzenia,a więc jesteś nieobiektywny.Bardzo łatwo rzucasz oskarżenia i to mocne oskarżenia.Ty odczułeś namiastkę nazizmu,przestań pisać bajki,bądź poważny.
ździcho / 62.244.155.* / 2013-02-16 07:58

A Kaczyński kiedy był u władzy?,zapomniałeś?

Mówię o nich obu. Przy okazji o Giertychu, który pod koniec swojego urzędu otrzeźwiał i to zakończyło jego karierę w MEN.
Tylko że piszesz o dyskryminacji mniejszości narodowych

Dokładnie. Za kadencji obu braci polska oświata tańczyła pod dyktat kościoła. Spróbowałbyś tylko nie chodzic na religię
jt / 78.8.40.* / 2013-02-16 08:19
A nagle po 2010r,akurat jak Twoje córki skończyły gimnazjum dyskryminacja się skończyła.Jakiś cud,czy co?.
Spróbowałbyś tylko nie chodzic na religię

No i co?.Pewnie do gazu by wysłali?,tak?.
ździcho / 62.244.155.* / 2013-02-16 08:27

Jakiś cud,czy co?

Nie. Poszły do szkoły średniej to i gnębienie sie skończyło.
Pewnie do gazu by wysłali?,

Nie, Cyklonu się dziś nie stosuje. Miałbyś poważne problemy z przejściem do następnej klasy z pałą z religii
jt / 78.8.40.* / 2013-02-16 08:41

Poszły do szkoły średniej to i gnębienie sie skończyło.
A więc nie miało to nic z jakąś zaplanowaną akcją prześladowań wobec mniejszości narodowych,tylko w gimnazjum część,albo jeden nauczyciel byli wrogo nastawieni do Twoich córek i tyle.
Ja w podstawówce też byłem źle traktowany przez niektóre nauczycielki,gdy poszedłem do szkoły ponadpodstawowej wszystko się zmieniło,było normalne traktowanie.Zawsze są jakieś nieprawidłowości,trzeba to zmieniać,ale zaraz walić z grubej rury o prześladowaniach rasowych,o nazizmie?.Gruba przesada.


Miałbyś poważne problemy z przejściem do następnej klasy z pałą z religii
Tylko nie ma obowiązku chodzić na religię.Ja uważam religia nie powinna być oceniana na świadectwie szkolnym,powinno być osobne świadectwo z religii.
jt / 78.10.99.* / 2013-02-15 11:42

. to hitler wcielony. gdyby się dorwał do władzy, to mamy powtórkę z lat 1939-1945.
A Ty co?,prorok?.
ździcho / 212.106.21.* / 2013-02-15 13:10

A Ty co?,prorok?.

A to trudno przewidziec? Przecież to taki sam psychopata jak Adolf.
jt / 78.10.101.* / 2013-02-15 13:39
Szybko rzucasz oskarżenia,oj nieładnie.Takie sianie nienawiści powoduje że jakiś Cyba zacznie walczyć z "psychopatami" z PiS-u,i zrobi to co zrobił.
ździcho / 213.146.55.* / 2013-02-15 20:50

Szybko rzucasz oskarżenia

Czym się różni program PiS od programu NSDAP? Moim zdaniem jedynie niuansami bez znaczenia.
jt / 78.8.40.* / 2013-02-16 07:51
Rżniesz głupa czy co?.Chcesz mi wmówić że znasz oba programy?.Przestudiowałeś je dogłębnie i porównałeś?.Myślałem że z Tobą można normalnie podyskutować,ale widzę żeś zaślepiony i pełen nienawiści.
ździcho / 62.244.155.* / 2013-02-16 08:03

Przestudiowałeś je dogłębnie

A po co? Idea jest ta sama. Jeden wódz i indoktrynacja narodu. Kto miał inne zdanie szedł do gazu. Różnica? Cyklonu B juz dzis sie nie stosuje a Hitler sie spieszył, potem oszalał i to go zgubiło. Bracia natomiast działali powolutku. Na początek indoktrynacja w szkołach. Jaruś teraz chce kontynuowac politykę brata. W skrócie - walczyc z demokracją. Czym to sie może skończyc?
jt / 78.8.40.* / 2013-02-16 08:15
Zastanów się spokojnie,a sam dojdziesz do wniosku że nie masz racji.Porównanie jakie stosujesz jest idiotyczne.Szukanie na siłę jakiś związków między państwem nazistowskim,a obecną Polską jest idiotyzmem właśnie.Kaczyński walczy z demokracją?,dobre,gdzie?,jak?.Ta walka to prowadzenie kampanii wyborczej?.Oj,kompromitujesz się ździcho,kompromitujesz.Aż kipisz nienawiścią,nie można z Tobą normalnie,poważnie dyskutować.Kiedyś nie było w Tobie tej nienawiści,co się stało,że teraz jest?.
ździcho / 62.244.155.* / 2013-02-16 08:32

Szukanie na siłę jakiś związków

Związek jest ewidentny, pisałem powyżej -idea państwa wodzowskiego. Róznica taka, ze Adolf chciał w PEŁNYM zakresie, Kaczyńscy zaś w pewnym zakresie, w niektórych aspektach życia. Ogólnie: państwo jednomyślnie podporządkowane Wodzowi. W jaki sposób eliminowaliby nieposłusznych tego nie wiem
Kiedyś nie było w Tobie tej nienawiści

We mnie nie ma nienawiści. Z jednym tylko wyjątkiem - do Kaczyńskiego i jego bandy. Poza tym ogólne nastawienie do ludzi mam hippisowskie
jt / 78.8.40.* / 2013-02-16 08:47

idea państwa wodzowskiego

Wmówili Ci taką wizję.Co Ty wiesz co chce Kaczyński?.Nie znasz programu PiS-u.Znasz myśli Kaczyńskiego czy co?.Nie dawaj sobą manipulować,nie pozwól sobie wmawiać takie brednie.

Z jednym tylko wyjątkiem - do Kaczyńskiego i jego bandy
No właśnie o tym piszę.A do tych co głosują na PiS?,ja też na nich głosuję.
ździcho / 77.255.235.* / 2013-02-16 22:12

Wmówili Ci taką wizję.

Kto wmówili?
Co Ty wiesz co chce Kaczyński?


Znasz myśli Kaczyńskiego czy co?

Wystarczy posłuchac, co gada i wówczas nietrudno wywnioskowac o czym myśli.
A do tych co głosują na PiS?,ja też na nich głosuję.

A ja na nikogo. Nie chcę ani komunistów, ani nazistów, ani transseksualistów. Nie będę przykładał ręki do bagna.
marian p. / 62.182.213.* / 2013-02-15 11:01
stosunki z rosja nie ulegną poprawie dopóki kaczyński nie wycofa się lub nie zostanie wycofany z polityki.to ten człowiek robi wszystko,żeby skłócić nas ze wszystkimi sąsiadami
i chce sproqwadzić polske do roli sieroty bitego przez wszystkich.
pajchiw / 2013-02-15 11:51 / Tysiącznik na forum
Jasne, bo Kaczyński ma teraz jakikolwiek wpływ na nasza politykę zagraniczną... Weź się Kolego obudź wreszcie - on już od 2007 nie rządzi, katastrofa zdarzyła się już po oddaniu przez niego władzy. A Ty nadal tego nie załapałeś? Zresztą polityka zagraniczna to nie jest PRowa "polityka miłości", tylko wykorzystanie innego kraju tak jak się tylko da to zrobić. My "tego" nie umiemy robić i cały czas jesteśmy tylko służącymi.
pr rp / 192.193.116.* / 2013-02-15 12:17
zwalanie winy za politykę zagraniczną na parję która od 5 lat nie jest u sterów władzy to tak jak by mieć pretesje do swojej ex że aktualna dziewczyna cię zdradza.
pajchiw / 2013-02-15 12:56 / Tysiącznik na forum
Zgadza się.
Dlatego napisałem to co napisałem.
pajchiw / 2013-02-15 09:51 / Tysiącznik na forum
W końcu może zwrócą. Jak podgrzeje to sytuację u nas to na pewno tego użyją. W końcu stare wschodnie powiedzenie o pozbywaniu się głupców u siebie i popieraniu ich za granicą dotyczy tak na prawdę zamieszania. Rosji opłaca się, jak się kłócimy, bo wtedy nie myślimy o polityce zagranicznej...
debos / 79.191.173.* / 2013-02-15 11:29

W końcu może zwrócą

Nie zwrócą, bo nie mogą. To znaczy mogą ale to by swiadczyło o ich głupocie.

Najnowsze wpisy