Forum Polityka, aktualnościKraj

Sikorski nie musi przepraszć za antysemitę

Sikorski nie musi przepraszć za antysemitę

Money.pl / 2012-03-27 10:44
Komentarze do wiadomości: Sikorski nie musi przepraszć za antysemitę.
Wyświetlaj:
jr / 178.73.50.* / 2012-03-28 09:27
jeden wart drugiego. i pomyśleć, że sądzą się ludzie, którzy pracują bądź pracowali zawodowo w dyplomacji. to są kpiny. to nie jest dyplomacja, tylko dresiarstwo.
dyskusja powinna być uczciwa / 91.193.160.* / 2012-03-27 12:38
W potocznym znaczeniu określenie "typ spod ciemnej gwiazdy" jest niewątpliwie pejoratywne, choć niezależny sąd może nawet orzec, że Ziemia jest płaska.
Czy określenie "antysemita" nie jest u nas nadużywane dla celów walki osobistej? Czy Kobylański kłamał mówiąc, że w MSZ jest 80% Żydów?
Czy nie działają oni w interesie Polski, że trzeba to ukrywać?
Dla równowagi:
"Wywiad przeprowadzony przez Juliusza Osuchowskiego z Josephem Nichthauserem. Brazylijski Żyd broni Polaków przed oszczercza kampania nienawiści:
Polska, proszę Pana... Chodzi o to, ze myśmy im (nazistom) pomagali. Ja to powiedziałem dla telewizji brazylijskiej. Ja się nie boję nikogo. Szczególnie nie boję się Żydów. Jestem Żydem, umrę Żydem. Polska była jedynym z siedemnastu krajów, które naziści zajęli, republik, monarchii, który nie dostarczył ani jednego essesmana, ani dobrowolnie, choćby jednego żołnierza do Wehrmachtu. Wszystkie inne kraje dostarczyły.
Ukraińcy, Litwini - byli gorsi jak essesmani niemieccy. SS holenderskie - było jeszcze gorsze. Dania - ten piękny kraj, który uratował prawie wszystkich swoich Żydów, dostarczał kontyngenty SS. Francja - była jedynym krajem z krajów okupowanych, w którym Żydów francuskich NIE wyaresztowali Niemcy. Zrobiła to policja francuska bez żadnego ponaglania wyaresztowali rozkazu niemieckiego. A nie mówi sie o tym jak myśmy, Żydzi, pomogli nazistom nas zniszczyć."
http://iskry.pl/index.php?option=com_content&task=view&id=7389&Itemid=115
ekonomwioskowy / 83.28.249.* / 2012-03-27 11:41
Z tego "ministra" to nawet Białorusini jaja sobie robią. A już jak się ubrał kiedyś w paltot dorożkarza i udawał angielskiego lorda to można się było posikać za śmiechu. Lord. Nie mogę.
maks33 / 2012-03-28 10:51 / Bywalec forum
ale co konkretnie możesz zarzucic Sikorskiemu? bo to chyba nie jest wyżyna twych merytorycznych argumentów, że wyglądał na angielskiego lorda
jkwhexjhe / 83.28.27.* / 2012-03-27 11:29
trudno powiedzieć czy jeszcze polski,
rhg kjhgt2li / 83.28.27.* / 2012-03-27 11:23
gdzie jest wolnośc słowa???
w lewsie wśród drzew,
las nie rozumie
w czym naprawdę rzecz.
(@) / 89.79.218.* / 2012-03-27 11:11
Ładny minister z tego sikorskiego.Ciągle szlaja się po sądach,zamiast zająć się tym, za co mu podatnicy płacą.
@@@ / 89.68.238.* / 2012-03-27 10:47

Polsce muszą rządzić Polacy; 80 proc. MSZ to Żydzi

Od kiedy stwierdzenie faktu moze byc naganne?
Czy taki jest tez stwierdzenie faktu ze zona Sikorskiego jest Zydowka?

Bartoszewski będzie ministrem w Izraelu

Bedac w Knesecie Bartoszewski zachowywal sie jak minister Izraela nie reagujac na opluwanie Polski i Polakow.
ździcho / 77.254.247.* / 2012-03-27 11:16
W tej sytuacji, gdy ktoś nie zareaguje, kiedy się krytykuje Polaków, jest Żydem. Tu wyjaśnienie: Polakiem jest ktoś, kto pochodzi z warszawskiego Żoliborza - z samej definicji. Oczywiście, chodzi o Polaka czystej rasy słowiańskiej - typ nordycki i tylko dla takich Polska. Pozostali są Żydami, dopóki nie udowodnią, ze nimi nie są, ale i tu należy wykluczyć tych, co maja ciemne oczy, garbate nosy i odstające uszy, bo ci nie udowodnią. Inna rzecz, ze niektórzy Żydzi bywają rudzi, np. Żydzi kaszubscy. Tylko gdzie ich wszystkich wywieźć, by oczyścić Polskę - oto jest pytanie...
@@@ / 89.68.238.* / 2012-03-27 12:28

kiedy się krytykuje Polaków, jest Żydem

Zdzichu, czytaj ze zrozumieniem.
Nikt nie mowi ze Baroszewski jest Zydem a jedynie ze, z racji swojego zachowania w Knesecie, powinien byc ministrem w Izraelu.

Reszta Twojego tekstu sugeruje ze jestes antysemita.
Moje wyrazy wspolczucia.
ździcho / 77.254.241.* / 2012-03-27 22:47
Ja się odniosłem do tego:
Polsce muszą rządzić Polacy; 80 proc. MSZ to Żydzi

Od kiedy stwierdzenie faktu moze byc naganne?

a nie do Bartoszewskiego. Stwierdzenie faktu...hm...jakie obywatelstwo posiada te rzeczone 80% z MSZ?
@@@ / 89.68.238.* / 2012-03-28 11:25
A ponizsze kto napisal?

W tej sytuacji, gdy ktoś nie zareaguje, kiedy się krytykuje Polaków, jest Żydem.

i nie bylo to w odpowiedzi na:

Polsce muszą rządzić Polacy; 80 proc. MSZ to Żydzi

tylko na to:

Bedac w Knesecie Bartoszewski zachowywal sie jak minister Izraela nie reagujac na opluwanie Polski i Polakow.

Jezeli dalej sie bedziesz upieral przy swoim to uznam ze nie potrafisz ani pisac a ni myslec logicznie.
ździcho / 213.146.40.* / 2012-03-28 20:19

A ponizsze kto napisal?

W tej sytuacji, gdy ktoś nie zareaguje, kiedy się krytykuje Polaków, jest Żydem.

No ja. A co to ma wspólnego z jakimś Bartoszewskim, który gdzieś w jakimś Ksenecie powiedział, czy nie powiedział? Ja też nie reaguję, jak ktoś mówi, ze Polacy to np. moczymordy, lenie, złodzieje i kombinatorzy.
i nie bylo to w odpowiedzi na:

Polsce muszą rządzić Polacy; 80 proc. MSZ to Żydzi

Była. Patrz:
ździcho / 77.254.247.* / 2012-03-27 11:16

Przeczytaj to spokojnie, a nie nabuzowany.
to uznam ze nie potrafisz ani pisac a ni myslec logicznie.

A zgadnij co ja se będę z tego robił...
@@@ / 89.68.238.* / 2012-03-29 02:38

A zgadnij co ja se będę z tego robił...

Bedziesz dalej pil.
Ty tu chyba piszesz pijany.
ździcho / 213.146.52.* / 2012-03-29 08:21

Ty tu chyba piszesz pijany.

Tak, ale nie odwracaj uwagi, maskując to z czym wcześniej wyjechałeś tj. ze swoja nienawiścią do Żydów
Polsce muszą rządzić Polacy; 80 proc. MSZ to Żydzi

Od kiedy stwierdzenie faktu moze byc naganne?
Czy taki jest tez stwierdzenie faktu ze zona Sikorskiego jest Zydowka?

za którą się teraz wstydzisz, gdy wylazło szydło z worka. Przenosisz teraz ciężar swojej wypowiedzi na mnie. Znam Cię już długo i przez chwilę wydawało mi się, ze stac Cię na obiektywizm. Może czasami Cię stać, ale nie wtedy kiedy kipisz nienawiścią. A tak z ciekawości: Jakiś nie-Polak coś ci kiedyś zrobił, czy tak z zasady nienawidzisz wszystkiego co nie polskie, nie kościelne i nie kaczyńskie? Mniejsza juz o Żydów...
Botycki / 178.42.35.* / 2012-03-28 12:19
Po co Ty dyskutujesz z tym baranem, nie rozumiem tego. To bezosobowa i beznarodowa szmata
poprzecie / 89.228.67.* / 2012-03-27 10:44
Marne totalitarne państewko.
A spróbuj tutaj coś powiedzieć na Żyda - ooooooooooo...
(@) / 89.79.218.* / 2012-03-27 11:15

Marne totalitarne państewko.

Ale polaczki potulnie głosują co im GW i TVN karze.Potem idą do kościoła dać na tacę,a w nocy, idą na łowy z szemranym towarzystwem.

Najnowsze wpisy