Forum Polityka, aktualnościKraj

Sikorski: o zwrocie wraku Tu-154M: Wyczerpaliśmy możliwości dwustronne

Sikorski: o zwrocie wraku Tu-154M: Wyczerpaliśmy możliwości dwustronne

Wyświetlaj:
kaczorek ma motorek / 2012-12-12 11:48 / Tysiącznik na forum
Sikorki pali głupa
Od samego początku było wiadomo ze lot do Smoleńska ma charakter lotu wojskowego a nie cywilnego, zresztą nawet inaczej nie mogło być ,bo jak i na jakiej podstawie miał by to być lot cywilny
MAK to instytucja powołana do badań katastrof lotniczych w dawniejszej Wspólnota Niepodległych Państw (byłych republik Radzieckich ) i zakres ich badań tylko obejmuje katastrofy lotnicze w tych Państwach . Polska nigdy nie należała do WNP. Jedynie ZSRR i obecna Rosja nieoficjalnie zawsze mają Polskę za ich republikę +
Tak więc nigdy Rosja nie miała prawa prowadzić śledztwa w tej sprawie a tym bardziej posiadać i badać dowody w sprawie .
Rząd Donalda Tuska naciskał na media by te okłamywały Polaków w kwestii charakteru lotu Tupolewa . Donald przecież nie chciał by było prowadzone śledztwo w jego sprawie ,teraz jest rad że może zganiać na Rosjan
Pyclik / 2012-12-12 14:10 / Tysiącznik na forum
Znowu kacze bzdury - weż swój motorek i zrób kaczą krucjatę wschodnią!
hanibal / 83.28.36.* / 2012-12-12 00:29
kto zdecydował ze ten lot był cywilny??? czy komisja Milerat to ustaliła???
kto zdecydował w tym naszym niepodległym państwie że całą katastrofę oddano na zasadach konwencji Chikagowskiej???.
panie sikorski, az mi wstyd za pana, udajesz pan ofiarę teraz , to pańska wina tej sytuacji. szalom!!!!
kaczorek ma motorek / 2012-12-12 11:27 / Tysiącznik na forum
Szpineta w telewizji się wypowiedział że od początku był to lot wojskowy i zaraz po tym go zamordowali
mieczman / 2012-12-11 22:54 / Pan Forumowicz (ponad 500 wypowiedzi)
Mamy teraz erę polityków z rzędu: MAME NIEMCE** MIE BIJO! / za gwiazdki wstaw w zależności od polityka: ruskie,araby, pepiczki,angole,itp./
m-53 / 95.49.181.* / 2012-12-11 21:36

Nie chcę się wdawać w interpretacje, bo interesuje mnie rezultat


Błąd logiczny. Jeżeli nie zna przyczyn, którymi kierują się Rosjanie to nie ma szans na sukces.

Najnowsze wpisy