Forum Polityka, aktualnościKraj

Sikorski: Ojciec Dyrektor przekracza granice

Sikorski: Ojciec Dyrektor przekracza granice

Money.pl / 2011-06-23 15:38
Komentarze do wiadomości: Sikorski: Ojciec Dyrektor przekracza granice.
Wyświetlaj:
bsf / 80.50.144.* / 2011-06-23 19:01
przPOmnijcie mi KTO przekroczył granice przyzwoitości dożynaniem watahy ??? w nagrodę dostał stołek ministra i życie na koszt POdatnika.
~Kris / 2011-06-23 19:16 / Tysiącznik na forum)
Postępujesz nieuczciwie.
Zestawiasz słowa z przed 4 lat z wypowiedzią z przed kilku dni żeby stworzyć fałszywe wrażenie, że podła wypowiedź twojego faworyta jest tylko odpowiedzią na brzydką wypowiedź Sikorskiego .
Taka mała niegodna manipulacja, prawda?
jt / 78.8.226.* / 2011-06-23 21:46
Idzie o to że za słowa Sikorskiego jakoś nie było zbyt wielu oburzonych,a teraz to jakby co najmniej Rydzyk dokonał jakiegoś zamach terrorystycznego.Sikorski,Wajda,Kutz,Niesiołowski mogą obrażać,wyzywać,a Rydzyk nie ma prawa do własnej subiektywnej(może nieprawdziwej) oceny rzeczywistości.
@@@ / 89.76.88.* / 2011-06-23 19:29

słowa z przed 4 lat z wypowiedzią

twierdzisz ze istnieje jakies przedawnienie podlych slow twojego faworyta???
~Kris / 2011-06-23 19:33 / Tysiącznik na forum)
Twierdzę, że zestawienie jednego z drugim jest nieuczciwe.
Wypowiedź Sikorskiego z przed 4 lat nie usprawiedliwia i nie uzasadnia paskudnej wypowiedzi Rydzyka z przed kilku dni.
Ekonom. / 81.190.46.* / 2011-06-23 20:00
Masz rację - wypowiedź Sikorskiego sprzed 4 lat faktycznie nie uzasadnia wypowiedzi Rydzyka sprzed dwóch dni. Ciekawe co musiałby powiedzieć Radek, aby to usprawiedliwiło wypowiedź Rydzyka? :D
@@@ / 89.76.88.* / 2011-06-23 19:54
Czyli jednak wg ciebie jest jakies przedawnienie ktore zreszta tylko Sikorskiego dotyczy.
Sikorski 4 lata temu zachowal sie jak oportunistyczny cham i dlatego dzisiaj jest ostatnia osoba ktora moze komukolwiek udzielac lekcji dobrego wychowania.
buc_pucybut / 2011-06-23 18:53 / Tysiącznik na forum
szkoda ze nie ma mycki by bylo po problemie
e d u k a t o r / 77.254.233.* / 2011-06-23 18:42
Saryusz-Wolski podkreślił, że Polska jest krajem demokratycznym, w którym każdy może wypowiadać własne opinie.

Jezeli tak to o co chodzi?
~Kris / 2011-06-23 18:59 / Tysiącznik na forum)
Chodzi o to, że Rydzykowi wolno wypowiadać słowa haniebne, a Sikorskiemu wolno wytknąć go palcem jako padalca.
@@@ / 89.76.88.* / 2011-06-23 19:31

słowa haniebne

kto cie upowaznil do wydawania wyrokow ktore slowa sa haniebne?
skromnie pytam / 213.241.60.* / 2011-06-23 21:02
wow...,po następnej zmianie konstytucji co innego będzie haniebne,czy moje sumienie nadąży za zmianami.
~Kris / 2011-06-23 19:46 / Tysiącznik na forum)
Kto? Wewnętrzne poczucie przyzwoitości i Konstytucja RP.
Jestem wolnym człowiekiem - mam prawo do oceny, prawo do wypowiedzi, i odpowiadam za jedno i drugie.
@@@ / 89.76.88.* / 2011-06-23 19:50

Wewnętrzne poczucie przyzwoitości

Czyli twoja chora wyobraznia.
marynarz098 / 2011-06-23 19:23 / Tysiącznik na forum
A Szefowi klubu PiS Mariuszowi Błaszczakowi mozna powiedziec, że ojciec Tadeusz Rydzyk i jego rozgłośnia Radio Maryja doświadczają w Polsce dyskryminacji za krytykę rządu.

To jest wlasnie czysta forma polityki.

Wszycy mowia, a nikt za swoje slowa niechce odpowiadac, polskie rozumienie wolnosci slowa......................wolnosc bez odpowiedzialnosci............czy to czasem nie anarchia!!!!!?????
6ciu chłopa na umrzyka skrzyni i butelka rumu / 213.241.60.* / 2011-06-23 18:30
,,dużo groźniejsza jest wewnętrzna,,piąta kolumna,, w nadwiślańskim Gmachu Boźym-silna frakcja dywersantów(,,liberałów vel,,reformatorów,,)wśród książąt Kościoła.()...Wszystkie teTischnery i Pieronki gadające językiem masonów i libertynów....,,tamże str 215
6ciu chłopa na umrzyka skrzyni i butelka rumu / 213.241.60.* / 2011-06-23 18:32
adminie kochany wytnij jedno-raz klikałem. Pleaseee
trzy kroki w szaleństwo / 31.60.246.* / 2011-06-23 18:19
Wygonić zakon Rydzyka z kraju. Niech jadą na misje do Afryki. Do Czadu, Sudanu, Somalii albo nawet na Plutona. Niech tam nauczają tubylców i domagają się za swą naukę zapłaty. To tubylcy ich maczetami posiekają i usmażą na wolnym ogniu. Smacznego.
double agent sc / 173.32.52.* / 2011-06-23 17:52
Rydzyk zrobił olbrzymi błąd. Nigdy nie krytykuje się władzy, dzięki której pomnaża się samemu bogactwo. Nigdy poprzez całe dzieje ziem polskich KK nie miał takiej silnej władzy jak obecnie tzn od końca II wojny światowej a szczególnie po upadku komuny do dzisiaj. Bardzo młodym forumowiczom można przypomnieć, że bierze się to stąd, że społeczeństwo polskie jest obecnie prawie jednonarodowościowe a w związku z tym, że my Polacy jesteśmy Katolikami więc uważamy, że to co robi KK jest najlepsze. Bogata historia Polski mówi, ze KK nigdy w przeszłości nie był tak silny ponieważ Polska była zawsze państwem wielonarodowościowym. Tuż przed wojną, Polaków było około 2/3 populacji a był czasy, że Polaków w Polsce było grubo poniżej 50%. Podobnie było z ludźmi, którzy wyznawali różne religie. Historyk, Norman Davies mówi, że skoro państwo polskie stanowił zlepek wielu narodowości i religii to obecna sytuacja, w której w obecnej Polsce dominują Polacy i Katolicy, a nawet obecne granice, jest stanen nienaturalnym i tylko przejściowym. Być może Rydzyk widzi, że KK nie będzie mógł utrzymać na zawsze tak silnej pozycji jak obecnie i stąd się wzięła jego krytyka spowodowana przestrachem co przyniesie niepewna przyszłość.

http://www.youtube.com/watch?v=3OoSdnebLxw
raymundo / 2011-06-23 19:16 / Bywalec forum
Czy jakieś argumenty dla poparcia tezy o rzekomym największym wpływie Kościoła dzisiaj można prosić? Liczba obywateli deklarujących się katolikami nie jest w zasadzie żadnym wyznacznikiem wpływów Kościoła w państwie. Owszem, prawdopodobieństwo większego wpływu przy większej liczbie wiernych jest duże, ale wcale nie jest to pewne, na co przykłady można znaleźć choćby w krajach Ameryki Południowej. I podobnie - czy wpływy Żydów w zachodnim świecie zależą w jakikolwiek sposób od tego, ile procent danego narodu stanowią wyznawcy mojżeszowi?
double agent sc / 173.32.52.* / 2011-06-23 20:33
Proszę bardzo. Fakty historyczne. Jak chcesz to możesz to wszystko znaleźć sam. Wyjątkowo robię tobie tą przysługę. Przed II wojną światową Polacy, jako Katolicy, dominowali w społeczeństwie. Żydzi natomiast, jak mówi historia, w Polsce stanowili 10%. Jak pamiętasz zapewne z historii, kiedy sanacja doszła do władzy, zaczęło się prześladowanie ludności żydowskiej przez Polaków-Katolików oraz ówczesny rząd Polski który dolewał oliwy do ognia i ogłaszał jedną dyskryminującą ustawę za drugą. Kardynał a późnniejszy prymas Polski August Hlond ogłosił w 1936 roku list do wiernych nawołujący do bojkotu wszystkich biznesów żydowskich. Z wymordowanych przez Niemców Żydów po wojnie postało tylko 10% ale i to nie przeszkodziło Katolikom w ich piętnowaniu i w końcu prawie wszystkich Żydów przegnano. Jako Katolik mogę ci powiedzieć, że liczba Katolików w każdym państwie ma znaczenie i jest wyznacznikiem wpływów w tym państwie poprzez ludzi czyli wyborców. Do rządów, prawie we wszystkich państwach świata, może dostać się każdy niezależnie od swojej deklaracji religijnej. Poniał?
residenzpalast / 178.235.4.* / 2011-06-24 07:08
takze z sieci
-Marek Edelman przyznał się w swojej książce "Strażnik", że w getcie był członkiem egzekutywy ŻOB-owskiej, która zajmowała się rabunkiem i morderstwami na tle rabunkowym, zwanymi ekspropriacjami. I nawet pisał, że można było się na tym nieźle obłowić i ustawić. No i że byli postrachem całego getta! No czy można sobie wyobrazić lepszą autoreklamę i reklamę ŻOB-u?"

- Gdy w Chicago umrze Jan Kowalski, obywatel USA, nie zostawiając spadkobierców - to kto po nim dziedziczy? Kongres Polonii Amerykańskiej (którego był członkiem?), III Rzeczpospolita Polska?
Oczywiście: NIE! I nikomu by nawet to do głowy nie przyszło. Gdyby KPA lub III RP zgłosiły się z takim roszczeniem, oskarżono by je o "typowy dla Polaków nacjonalizm" i po prostu bezczelność.
W stosunkach cywilno-prawnych narodowość nie ma żadnego znaczenia - choćby dlatego, że jest niedookreślona. Obywatelstwo - to rzecz jasna, potwierdzona dokumentem - a "narodowość"? Włodzimierz Eljaszewicz Uljanow był w połowie Rosjaninem, w ćwierci Żydem, a w ćwierci Kałmukiem - i co z takim fantem robić? A obywatelstwo - to obywatelstwo. ( JKM )

a na deser o USA ( o innych krajach jak Kanada- tak tak!!!, Meksyk, Anglia, Australia itp ZNAJDZIESZ W SIECI I NA NA JAKIS WARIACKICH STRONACH ANTYZYDOWSKICH

65 Lat temu do wybrzeży amerykańskich przybył statek "S.S. St. Louis".
Na swoim pokładzie wiózł 937 pasażerów - Żydów niemieckich, którzy uciekając przed Hitlerem i jego ludobójczą machiną próbowali szukać azylu w Stanach Zjednoczonych, ale go nie znaleźli. W Stanach rządzonych przez Żydów.Statek pasażerski wypłynął z Niemiec 13 maja 1939 roku. Jego dowódcą był kpt. Gustaw Schroeder. Jak to się stało, że pasażerom tego liniowca odmówiono azylu i nie udzielono żadnej gościny. Ówczesne władze Florydy nie zgodziły się nawet na wejście statku do portu. Czym zawinili ci bezbronni i niewinni ludzie? Czy Amerykanie wiedzieli, że na pokładzie tego
statku są Żydzi? Wiedzieli dużo więcej, niż inni... ( gdy statek stal na redzie k Kuby najpier kubanczycy/amerytkanie brali 25.000USD a potem 100.000USD za mozliwosc wyjscia na brzeg..tak tak..czy ktos zdaje sobie sprawe jaka to wtedy byla kasa????????? i tylko malej czesci udalo sie wyjsc i nie dlatego ze nie miueli kasy na " wykup" )
Na internetowej stronie można wiele dowiedzić się o tej historycznej obojętności. www.s.s.st.louis, również w polskiej wersji językowej są szczątkowe informacje. Pracownik Muzeum Holocaustu opowiedział taką historię:
"Ośmioletni chlopiec, którym opiekuje się wieczorami, zainteresował się niedawno, gdzie pracuję? Odpowiedź, że w Muzeum Holocaustu, nie wystarczyła, więc zapytał mnie, co to takiego ten Holocaust. Zaczołem mu wyjaśniać, a im dłużej mówiłem o ludobójstwie, o Żydach, o Europie, o przeszłości, tym bardziej uświadamiałem sobie, że słowa- oprócz kilku wyjątków- nigdy nie zdołają opisać tego, co właśnie daremnie próbowałem opisać. A poza językiem temat wydaje się wymykać nawet próbom zrozumienia. Nie potrzeba ogarnąć całego wymiaru katastrofy, która przy uczciwym przyjrzeniu się jest tak mroczna, że musi zgasnąć każda iskierka
nadziei. Zaakceptowanie faktu, do czego my, ludzie jesteśmy zdolni, dusi w zarodku wszelką pewność. A właśnie jej chyba szukamy. W konsekwencji pojawiają się uproszczenia, wypieranie i oschłość - środki obchodzenia się z tematem, które pozwalają nam przynajmniej reagować na zgrozę". Pracownik Holocaustu wymienił Żydów i Europę ale nic nie wspomina o
USA... SS St Louis z Florydy udaje się w kierunku Kuby. Tu podobnie nie zostaje
przyjęty. Wraca do Europy. 17 lipca 1939 roku cumuje w Hamburgu!!!!!!!
Jego pasażerowie wkrótce podzielili los większości europejskich Żydów.
Z życiem uszło nieco ponad 40 pasażerów staktu. Nasuwa się pytanie, czym kierowali się ci "Amerykanie", którzy odmówili pomocy uciekinierom z zagrożonej Europy? Przecież mieli informacje do czego zmierza Hitler. A czy sami Żydzi amerykańscy nie mieli wpływu na
decyzję władz na Florydzie? !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Jest wiele trudnych pytań, ale :
"... kto zakrywa grzech, ten nie ma powodzenia ..." Byli tacy, jak Herbert Karliner, który jednak po wojnie wyjechał do USA. To Karliner i jego przyjaciele z tej tragicznej podróży zebrali się w Fort Lauderdale na Florydzie przy pomniku Holocaustu - by przypomnieć Ameryce okrucieństwo ówczesnej odmowy i jej skutki. Jak na ironię losu Ford Lauderdale znajduje się w pobliżu portu, do którego "S.S. St.Louis" nie został wpuszczony. Warto tu przypomnieć, że w tym stanie zabroniono Żydom osiedlania się.
Warto również podkreślić, że znaleźli się Amerykanie jak Dough Mc Lure z chrześcijańskiej organizacji All Americans Convocation, który symbolicznie przeprosił byłych pasażerów tragicznego statku, z powodu złej woli swoich rodaków. "Przepraszam was w imieniu narodu amerykańskiego, który skrzywdził was wiele lat temu" - wyznał Dough Mc Lure. Z
residenzpalast / 178.235.4.* / 2011-06-24 07:11
Przedruk z tekstu "Dos Jidisze Wort")
to dot ostatniegop watku
raymundo / 2011-06-23 21:54 / Bywalec forum
Czy Twoją ostatnią lekturą były "Złote Żniwa"? Jak rozumiem rzeczone dyskryminujące ustawy oraz list ks. Augusta kard. Hlonda masz pod ręką i w każdej chwili możesz mi, niedouczonemu, wysłać jako dowód swoich twierdzeń? A także masz coś na potwierdzenie tezy o powojennym piętnowaniu Żydów przez katolików? Jak rozumiem, twierdzisz, że po 45. roku to wola katolickiego, antysemickiego narodu polskiego miała wpływ na działania władz, choćby te w 1968 roku? A bliżej współczesności - twierdzisz, że polityka władz po 89 roku jest nacechowana wpływem nauki katolickiej? Jak ma się Twoja teza o katolickich wyborcach do faktu, iż w Polsce od tamtego czasu władzę sprawują przede wszystkim ateiści, protestanci, żydzi oraz inni? Przyznaję, że zdarzają się też sporadycznie "katolicy", ale raczej tacy, którzy jawnie głoszą (i wprowadzają w życie) poglądy sprzeczne z nauczaniem Kościoła.

PS W Hiszpanii katolicy stanowią 94% obywateli. Jednocześnie już drugą kadencję sprawują tam rządy walczący z Kościołem socjaliści, uchwalający najbardziej lewicowe przepisy w całej Europie. Podobnie jest też na przykład w Wenezueli - 96% katolików.
double agent sc / 173.32.52.* / 2011-06-23 22:27
Znajdź to sobie sam wszystko na google.com. Swój czas dla ciebie już wyczerpałem.
raymundo / 2011-06-23 22:44 / Bywalec forum
No trudno, myślałem, że będzie z tego jakaś dyskusja, a tu się okazało, że tylko quasihistoryczna opowiastka w formie monologu... Nie mniej jednak jestem Ci dozgonnie wdzięczny za ten bezcenny czas, który poświęciłeś, aby mnie pouczyć.
King Kong / 188.108.188.* / 2011-06-23 17:57
a radek Sikorski to biedak? widziałeś jego rancho w Bydgoszczy?
double agent sc / 173.32.52.* / 2011-06-23 18:02
Nie, nie widziałem. Dlaczego pytasz o to?
6ciu chłopa na umrzyka skrzyni i butelka rumu / 213.241.60.* / 2011-06-23 17:03
,,kłamstwem technicznym obecnej polskiej demokracji jest wybieranie,,list partyjnych,, a nie konkretnych ludzi.przez co do parlamentu dostają się politycy,na których głosowało w skali całego kraju kilkadziesiąt osób(rodzina i kumple),,W Łysiak Stulecie kłamców str.179- a to następny co się czepia.
double agent sc / 173.32.52.* / 2011-06-23 17:57
Zgadza się, niestety zmiana tego szwindlu jest niemożliwa bo wszystkie partie głosowały, że tak właśnie chcą.
marynarz098 / 2011-06-23 18:04 / Tysiącznik na forum
Czy mozna do tego szwindlu dodac finansowanie najwiekszych partii z budzetu panstwa?????
double agent sc / 173.32.52.* / 2011-06-23 18:11
Myślę, że oczywiście tak. Przynajmniej w bardzo dużej części.
marynarz098 / 2011-06-23 19:30 / Tysiącznik na forum
Nie ma wiec w polsce partii co slucha ludzi!?
Nie spelnia tego wymagania ani PO, ani PIS, ani pomniejsi??????
double agent sc / 173.32.52.* / 2011-06-23 20:37
Powinieneś stawiać kropkę a nie znaki zapytania.
wujekStaszek / 178.42.161.* / 2011-06-23 17:03
Czy jest jeszcze ktoś w kraju POlan kto nie pojął dlaczego Klich zlikwidował armię i rozgonił trepów. PO co armia skoro się ma taką broń jak ślepia Radka. Jak on spogląda, jak marszczy brwi, jak miota groźby. Zaprawdy Polacy są jako powiedziałem Polanami. Tak samo głupi. Kilo gwoździ w porównaniu z nimi to Sokrates. Oczywiście nie ten z Portugalii. Ten z dawnych czasów.
sdfsdfsdfs / 31.174.85.* / 2011-06-23 16:45
Najlepiej zabrać o Rydzykowi paszport. Stare, dobre metody są najbardziej skuteczne.

A tak nawiasem mówiąc, to zauważam wyraźne zbliżenie stanowisk Sikorskiego i Łukaszenki. Obaj panowie w podobny sposób reagują na krytykę. Jednego denerwuje Poczobut, a drugiego - Rydzyk
trelemorele35 / 91.94.206.* / 2011-06-23 16:41
nie Ojciec Dyrektor, a Radek Sikorski.
raymundo / 2011-06-23 16:34 / Bywalec forum
A tak poza tym, to mamy pełną wolność słowa... no i politykę miłości oczywiście.

Ale się ta różowo-czerwona hołota rozsierdza, kiedy ktoś im zaburzy sielankę i próbuje uświadomić niewolni... przepraszam obywateli, czym jest ten system polityczny, który stworzono przy okrągłym stole. I z resztą nie tylko ten. A to, że WIĘKSZOŚĆ i tak tego nie zrozumie, to już inna inszość. Ostatecznie krowa ma być dojna, a nie rozumna i takie też masowo produkuje się w państwowym systemie edukacji.
ccccccccccc / 195.74.79.* / 2011-06-23 16:34
Sikorski będzie dożynał?
marynarz098 / 2011-06-23 16:07 / Tysiącznik na forum
A tobie panie Sikorski nie zapomne tej obietnicy, i poczekam na reakcje.................choc sam jescze nie wiesz jaka ona bedzie.
marynarz098 / 2011-06-23 15:49 / Tysiącznik na forum
PIS+Rodzina Tadeusza-Marii Rydzyka = konstytucyjny rozdzial panstwa i kosciola.
Triz / 2011-06-23 15:40 / Bywalec forum
Dlaczego ten gość jeszcze nie siedzi w więzieniu?
@@@ / 89.76.88.* / 2011-06-23 17:00
Dlatego ze jest ministrem w rzadzie Tuska i jako posel ma imunitet.
marynarz098 / 2011-06-23 16:02 / Tysiącznik na forum
Bo naczytal sie Marksa i wie jak owce prowadzic............................ a cel bycia pasterzem w tym wypadku jest jeden, strzyzenie!!!!

ps: nazwanie sp.prezydentowa Kaczynska wiedzma uchodzi mu na sucho( a PIS ma krotka pamiec)......prokuratura byla w tym wypadku przyjazna..............jak dostal 3.5 tysia od sadu to sady nie sa niezawisle, i sa pod kontrola PO.....................gdybym mogl byc wybrany prezydentem oglosibym sie Führer,em i poslal go do obozu pracy...........i przyznaje sie do tego ze nacjonalista nie jestem, z faszyzmem nie mam nic wspolnego, ale jak czytam o Tadku co nie ma wyplaty, to chcialbym by ktos w tym kraju mial jaja, czy to polityk, czy prawdziwy wodz katolikow,........kto jest prymasem, bo ja nie mam pojecia????
tesa1959 / 2011-06-23 17:06 / Tysiącznik na forum i pełna kultura
Widzisz, to jest tak: O.Rydzyk jest redemptorysta, zakonnikiem, a zakony nie podlegają w Polsce ani Prymasowi ani Episkopatowi. Podlegają Stolicy Apostolskiej. Papież swego czasu nakazał wstrzemięźliwość, ale ...
marynarz098 / 2011-06-23 17:33 / Tysiącznik na forum
ŻyciorysWczesne dzieciństwo spędził w rodzinnym Olkuszu. Wychowywał się w ubogiej rodzinie. Uczył się w Wyższym Seminarium Duchownym Redemptorystów w Tuchowie, następnie studiował teologię biblijną na Akademii Teologii Katolickiej w Warszawie. 1 lutego 1971 złożył wieczyste śluby zakonne. 20 czerwca 1971 przyjął --------------święcenia kapłańskie-----------------. Pracował jako katecheta w: Toruniu, Szczecinku i Krakowie. Zajmował się też duszpasterstwem akademickim. W 1986 wyjechał do Włoch, a następnie do Republiki Federalnej Niemiec.

to jest kaplanem KK, czy nie jest????
tesa1959 / 2011-06-23 17:39 / Tysiącznik na forum i pełna kultura
Nie powiedziałam, że nie jest kapłanem KK, tylko, że nie podlega Episkopatowi Polski ani Prymasowi Polski. Zakony podlegają pod Stolice Apostolską, a papież już go upominał niejednokrotnie, ale widocznie on sam sobie żeglarzem i okrętem.
marynarz098 / 2011-06-23 17:48 / Tysiącznik na forum
........................hej tam, na morzu, kapitanie Rydzyk..............a ja tam mysle, ze poki szmal szerokim strumieniem plynie z Torunia, to upomnienia beda...............ale to tylko fasada..........bo jak to jest ze Stolica Apostolska, tylko upomina i upomina i upomina i upomina..............................siostry zakonne wiedzieli jak ukrocic, ale one biedne byly.........................?????
ccccccccccc / 195.74.79.* / 2011-06-23 21:55
marynarzu, przychody Rydzyka to 10 mln i płaci podatki w Polsce. Przychody TVN to 1,5 mld i płacą podatki w Luksemburgu
Oszołomowaty / 89.229.83.* / 2011-06-23 22:46
To coś nowego ... Prawdę piszesz? BO jeśli tak to kolejna cegiełka do obrazka się pojawia ...
(@) / 89.79.218.* / 2011-06-25 05:57
Prawdę pisze o potężnych przychodach TVN-u, głównie z reklamy telewizyjnej, ale czy to jest 1,5 mld i czy TVN płaci podatki w Luksemburgu to tego nie wiem, ale z tymi obcymi przekźorami to wszystko jest możliwe.
tesa1959 / 2011-06-23 17:42 / Tysiącznik na forum i pełna kultura
Zresztą w Polsce naczelnym organem jest Episkopat, a nie Prymas.

Najnowsze wpisy