Forum Polityka, aktualnościGospodarka

Sikorski ostro o referendum na Krymie. "To farsa"

Sikorski ostro o referendum na Krymie. "To farsa"

Wyświetlaj:
Bum Bum / 89.75.185.* / 2014-03-22 16:41
Kto ci tak nasr....ł do głowy kabotynie, zajmij się Polakami na Litwie.
T. / 81.190.62.* / 2014-03-17 00:23

To głosowanie pod lufą karabinów - oświadczył szef polskiej dyplomacji w wywiadzie dla dziennika Corriere della Sera

Ta propaganda nie tyle ,że przekracza granice możliwości,ale staje się już śmieszna ,a zarazem bezsilna.
Naród Krymu pierwszy raz w życiu ma możliwość głosowania w/g własnego uznania. Wszyscy są zadowoleni z takiego obrotu sprawy. Frekwencja 95% jest rekordowa na skalę świaową. Sami zadecydują o swoim losie jak przystało na prawdziwą demokrację,a zachód stanowczo mówi NIE! To nieważne ,ma być tak jak Ameryka chce.
Pytam się, gdzie tu demokracja ? O co tu właściwie chodzi?
Unia Europejska nawołuje do wypuszczenia z więzienia Tymoszenko , która zdefraudowała grube miliony na niekorzyść Ukrainy.Na Majdan przyjeżdża na wózku inwalidzkim najnowszym SUV-em Mercedesa ...
Patrząc na to wszystko zaczynam mieć poważne wątpliwości co do demokracji w dosłownym znaczeniu tego słowa w krajach zachodnich.
W/g mnie, coś tu nie tak jak być powinno.
Polak___ / 46.238.126.* / 2014-03-21 18:30
Oglądasz rosyjskie wiadomości ukazujące mocno zniekształconą rzeczywistość, czy może nie potrafisz zrozumieć prostych faktów? Wszelkie próby bandyckiej polityki jakiegokolwiek państwa, a tak się składa, że Rosja jest tutaj mistrzem świata musza być zaduszone w zarodku, bo inaczej skończysz w Aushwitz lub innym miłym miejscu. Proponuję zainteresować się historią, oraz zacząć oglądać inne niż rosyjskie wiadomości!
ARTUR296 / 185.28.248.* / 2014-03-16 23:41
Polacy powinni czuć zagrożeni ze strony władzy , która popiera nie tylko banderowców ale też Waffen -SS gdyż nie było słowa protestu w sprawie dzisiejszego święta .http://www.sfora.pl/Lotysze-uczcili-Waffen-SS-Tak-maszeruja-zabojcy-Polakow-a65708
Farsa / 89.79.57.* / 2014-03-16 16:52
TY JESTEŚ FASĄ MINISTRA SPRAW ZAGRANICZNYCH
ach ta razwiedka / 37.31.85.* / 2014-03-16 17:24
trudny jest polski język, nie?
BĄK / 79.133.199.* / 2014-03-16 18:23
Szczególorz sie znalazł. Jak ktoś taki jak Sikorski może być w ogóle politykiem, przecież większość ludzi na jego widok dostaje alergii i skrętu kiszek, nie mówiąc już o wzdęciu.
Bodeke / 109.243.44.* / 2014-03-16 16:27
Oj zapłacimy wysoką cemę za działania tego duetu.
Jedyny ratunek dla Polski , to usunięcie tego duetu ze sceny politycznej.
Jeden chce nas sprzedać Niemcom , drugi chce nas sprzedać Żydom , a obaj razem chcą nas przekazać pod władanie Banderowcom.
Nic tylko się pochlastać.
liczacyglosy / 2.99.74.* / 2014-03-16 15:50
u nas w Polsce, nie ma lufy, ale za to wazne kto i jak liczy glosy.

a i sondaze sa w "naszych" mediach.
zaciekawiony / 37.31.9.* / 2014-03-16 17:00
podróżujesz jeszcze Zaporożcem, czy już czymś nowym, kradzionym?
zglowyzglowy / 2.99.74.* / 2014-03-16 21:04
czuwaj towarzyszu aktywny !!!!

z tym ze ja nie wiem co to jest Zaporozec, ale jestem Polakiem, tyle ze dzieki naszym politykom od 10 lat w UK.

wiem, wiem wy nie lubicie takich co mysla.
wiesz co, odetnijcie mi internet, no i z glowy.
bsf / 87.205.248.* / 2014-03-16 13:53
Specjalista od dożynania watahy jesteś niewiarygodny dla Polaków !
Chichot Dona / 77.113.63.* / 2014-03-16 13:17

Wyraził następnie opinię: Sposób w jaki Unia Europejska postąpi w sprawie Ukrainy będzie decydujący dla zrozumienia tego, kim jesteśmy, a także jak kryzys ekonomiczny zmusił nas do przedefiniowania naszego poczucia wspólnoty.

Księżycowy pan Sikorski? Tak politycznie zaabsorbowany że wręcz odrealniony?
A rzeczywistość skrzeczy. Tzn. naturalna, boląca, przyziemna. Byt plebejuszy jest niczym wobec politycznego grania polityków?
Ciekawe jak UE postąpi w sprawie o wiele ważniejszej dla gospodarczego dobrostanu Polski?
Czy poszczególne państwa UE za plecami Polski dogadają się z Rosją w sprawie wieprzowiny i innych artykułów rolnych?
Już obecnie Rosja przyjmuje wieprzowinę z Austrii. Być może z Danii, Holandii, Niemiec , Francji?
W każdym razie w tych krajach przeważa lobby współpracy z Rosją bez oglądania się na interesy Polski i Litwy. Rosja zaproponowała delegacji UE, że zniesie embargo dla UE z wyłączeniem Polski i Litwy właśnie. Ciekawe jak będzie (?) zwłaszcza wtedy kiedy oficjalnie dla poprawności politycznej UE jako całość nie zgodzi się na propozycje Rosyjskie dyskryminacji Polski i Litwy ale poszczególne państwa oddzielnie będą miały w nosie zalecenia komisji UE i zdecydują się na eksport swojej produkcji rolnej w tym wieprzowiny do Rosji?
Wszak do tej pory w takich konfliktach z Rosją Polska niemal z reguły dostawała po tyłku ponieważ państwa starej unii zawsze znalazły dobry sposób aby im było dobrze a Polska pozostawała sama na placu boju.
Jak będzie tym razem?
Polityka polityką, pieniactwo pieniactwem , a realia są twarde, interes jest .. albo go nie ma. Politycy w Polsce bardzo lubią się poświęcać .. ups poświęcać dobrobyt plebsu, ciekawe czy politycy starych krajów UE robią tak samo. Doświadczenie sugeruje , że raczej są w tym względzie o wiele bardziej powściągliwi. Bardziej liczą się z ekonomicznym interesem swoich krajów.
otooto / 83.4.133.* / 2014-03-16 13:04
Pozdrawiam panów z polskiego MSZ id dedykuje im piosenkę pana W.Młynarskiego:"Co tu jeszcze spieprzyć panowie
oneida / 77.253.70.* / 2014-03-16 14:59
A tak wlasciwie to kogo Sikorski reprezentuje

Najnowsze wpisy