Forum Polityka, aktualnościKraj

Sikorski: To będzie przestroga dla innych

Sikorski: To będzie przestroga dla innych

Money.pl / 2011-05-02 12:37
Komentarze do wiadomości: Sikorski: To będzie przestroga dla innych.
Wyświetlaj:
acomitam / 87.204.92.* / 2011-05-04 06:43
To kto teraz rozprawi się z przywódcą największego terrorysty świata czyli USA? Przecież wymordowanie tysięcy niewinnych ludzi w Iraku i Afganistanie nie może ujść bezkarnie. Ja rozumiem, że na międzynarodowe trybunały nie ma co liczyć, ale może znajdzie się inna siła?
me gusta futbol / 78.150.72.* / 2011-05-02 22:19
A może ben Laden byl tylko zwierzyną łowną?? Teraz gdy on nie żyje I NIE BYŁ SĄDZONY nigdy nie dowiemy sie kto napadł na NY 11 września. Ktoś na innym forum napisał że ben Laden mógł juz nie żyć od 2 lat, ale wojna to swietny interes dla firm zbrojeniowych i krzepłacone kontrakty na odbudowe.
Z drugiej strony Ameryce się skończyła kasa na woje, bo ropy i tak nie mają. To trzeba kończyć zabawę.
Inną rzeczą jest ciąganie ciała 1570km nad morze by je tam wrzucić.... i nie pozostawić śladów. Albo bin Laden zmarł wcześniej, albo był przetrzymywany przez sily specjalne. A w to że go dzisiaj zabili (PO 10 LATACH POSZUKIWAŃ) nie wierze. Coś mi tu śmierdzi.
Uważam również, że to może być dopiero początek wojny...
jot-24 / 178.183.181.* / 2011-05-02 17:47
Jeśli dowody przeciwko ben Laden-owi są takie same , jak te, że Irak posiadał broń jądrową , jaki sens był go ścigać ? Czyżby chodziło o zmobilizowanie extremy muzułmańskiej do walki ?
Floraa / 2011-05-02 14:17
No ja nie wiem z czego Sikorski się cieszy!! Od śmierci Bin Laden teraz się wsyztsko zacznie!!
Eset / 109.243.166.* / 2011-05-02 14:10



Jak dodał minister Polscy żołnierze walczą w Afganistanie w ramach misji NATO dlatego, że ben Laden wydał swą terrorystyczną wojnę cywilizowanemu światu.


Zależy, z której strony patrzymy jest ten cywilizowany świat. Pewnie im wydaje się, że to my jesteśmy barbarzyńcami - terrorystami, a nasi wspaniali przywódcy twierdzą odwrotnie. Chyba chodzi o kradzież wolności bytu i wypowiedzi bez cenzury na co nikt nie chce się zgodzić.
niewolnik / 87.139.103.* / 2011-05-02 13:10
Czyli co, teraz już będzie tylko pokój i miłość?
Powrócą nasi żołnierze do siebie bronić swojego domu, a nie być mięsem armatnim dla obcych interesów?
Zmniejszą się obciążenia podatkowe, bo nie będziemy musieli finansować neo-inkwizycji?
Powiedz Radek, jak dobrze będzie!
Rossi / 91.189.73.* / 2011-05-02 12:46
Wyrżnąć watachę.
Przepowiednia czy przestroga????
me gusta futbol / 78.147.216.* / 2011-05-02 12:37
Tak dla amerykanów, nie wsadzajcie nosa w nie swoje sprawy. Wojne czas zacząć...:> Panie Sikorski, prosze mi nie przypominać że Amerykańce są naszymi sojusznikami.
Nie jestem za Pakistanem, ale ta wojna to komedia pt. "Chcę waszą ropę". Wyrażanie radości i chęć przywłaszczenia sobie części zasług może nam przysporzyć tylko kłopotów. A Europa jest bliżej Pakinstanu niż Ameryka. Założe się, że jeżeli Alkaida bedzie chciała nam pokazać, gdzie jest nasze miejsce, to amerykańce zapomną, że byliśmy sojusznikami. Przypomina mi się stare powiedzenie. Nie wtykaj kija w mrowisko. Myśmy to zrobili ( a może nasi sojusznicy), teraz poczekajmy na konsekwencje.

Najnowsze wpisy