Forum Polityka, aktualnościKraj

Sikorski zaskarżony. Przez PiS do komisji etyki

Sikorski zaskarżony. Przez PiS do komisji etyki

Wyświetlaj:
Babulka / 213.158.216.* / 2011-03-26 16:35
Honor kojarzy się z pojedynkiem w obronie przeciwko kłamstwu, obrazę godności człowieka.Patriotyzm to kochać ,szanować swoją Ojczyznę ,zawsze stanąć w obronie jej i obywateli a to wszystko razem kojarzy mi się z kulturą, poszanowaniem drugiego człowieka przestrzeganie prawa- jeżeli pozwalamy sobie na obrażanie innych, jak można oczekiwać aby być szanowanym .
wiesiekkk_pio / 2011-03-18 12:16
polityka PIS: oskarżenia, insynuacje, sprzeciwianie się wszystkiemu...
Botycki / 79.191.9.* / 2011-03-18 11:17
Wreszcie trzeba by temu pasożytowi pokazać, gdzie jest jego miejsce. W dwunastnicy.
obiektywny ^^*** / 212.14.47.* / 2011-03-18 08:54
Jarosław K. = człowieczek na psychotropach. Tyle co budżet
Polski wydał na roszczenia, pogrzeby, uroczystości,
zabezpieczenia miejsc zadym związanych z Ktastrofą Tu-154
etc.,etc.,etc. pieniędzy to wystarczyloby na wybudowanie i
eksploatację kilku szpitali. O tym PiS dziady nie mowicie?
Jesteście sępami żerującymi na emocjach polskiego społeczeństwa.
Mam nadzieję że ludzie poznali się na waszej cynicznej grze i
podumują was podczas wyborów.
QWAW / 199.67.203.* / 2011-03-18 11:56
coś w tym jest ....
szkoda ze nie pamiętaja jak na polityków PO mówili dokładnie to samo w sejmie , że nie mają honoru nie są patriotami i mówili to wprost ....
man13 / 2011-03-17 20:00 / Tysiącznik na forum
PiSuariat daje pokaz tego co czekać będzie społeczeństwo po objęciu przez nich władzy. Miejmy nadzieję że tego potwora politycznego zje nienawiść do własnego narodu i wszystkich sąsiadów.
m-53 / 83.6.210.* / 2011-03-17 23:17
Nienawiść do narodu - ostatnie objawy
- zagrabienie funduszu stabilizacji (emerytalnego)
- likwidacja lecznictwa publicznego
- zagarnięcie funduszy OFE na fundusz wyborczy PO.
(spieszę wyjaśnić moje stanowisko. OFE, prywatna firma, subsydiowana z przymusowych składek, to przekręt. Zagarnięcie składek to okradzenie złodzieja. Finalnie okradzenie społeczeństwa).
- wycofanie się z reprywatyzacji.

To tylko ostatni tydzień.
P.S.
Wyobraź sobie gnojku, że używane przez ciebie określenia zaczynające się na pis... są nobilitujące. Jak za komuny. Byłem dumny będąc karłem reakcji. A o takich jak ty mawiano, że manipuluje członkiem pod płaszczykiem.
man13 / 2011-03-18 09:03 / Tysiącznik na forum
Zarówno za "komuny" jak i teraz prostytuowanie się jest tym samym. Tak samo jak katolicka moralność.
Z Bożym i partyjnym /PiSiorowatym/ błogosławieństwem w imię kaczyńskiego i Ziobry i Kurskiego, AMEN.
Stean / 213.158.217.* / 2011-03-18 08:09
zastanawiam się, czy ten man13 to człowiek przerażony perspektywą ujawnienia prawdy o jego przeszłości czy chodzi raczej o przeszłość jego rodziców z MBP.
man13 / 2011-03-18 09:05 / Tysiącznik na forum
Co prawda myślenie jest świadectwem człowieczeństwa, to jednak nie u wszystkich doprowadza do wniosków. Myśl, myśl i oby głowa Cię nie rozbolała.
xoxox / 82.210.190.* / 2011-03-18 11:02
raczej wątpienie jest świadectwem ....

"dubito ergo cogito, cogito ergo sum"

ale faktem jest, że ciąg przyczynowo skutkowy nie zawsze przychodzi z łatwością .... (znów krzywa gaussa się kłania)
obiektywny ^^*** / 212.14.47.* / 2011-03-18 08:52
Jarosław K. = człowieczek na psychotropach. Tyle co budżet Polski wydał na roszczenia, pogrzeby, uroczystości, zabezpieczenia miejsc zadym związanych z Ktastrofą Tu-154 etc.,etc.,etc. pieniędzy to wystarczyloby na wybudowanie i eksploatację kilku szpitali. O tym PiS dziady nie mowicie? Jesteście sępami żerującymi na emocjach polskiego społeczeństwa. Mam nadzieję że ludzie poznali się na waszej cynicznej grze i podumują was podczas wyborów.
kaczorek ma motorek / 2011-03-17 22:31 / Tysiącznik na forum
man13 nienawiść jest rzeczywiście olbrzymia ale do PO. Tym potworem politycznym jest właśnie PO z PSL zdecydowanie większym niż PZPR.
Ponieważ za czasów PZPR silna Rosja interweniowała bezpośrednio siłą w krajach które się buntowały przeciwko temu ustrojowi. To w pewnym sensie usprawiedliwiało PZPR ,zresztą Polska nigdy nie dała się podporządkować Rosji w takim stopniu jak inne Państwa K.D.L.
To co uczyniła zwłaszcza PO nie może ujść płazem , dla nich niema żadnego usprawiedliwienia !!! ( wiesz dobrze o czym pisze)
I nie udawaj że czegoś nie pamiętasz albo czegoś nie rozumiesz .
Rozumiesz również że Sikorski wchodząc na mównice wchodził jako polityk ale już zszedł z niej jako b....k
skoro go nadal popierasz to zastanów się co ludzie myślą i o tobie!!!
man13 / 2011-03-18 09:08 / Tysiącznik na forum

To co uczyniła PO nie może ujść płazem

…. i tu jest zgoda, lecz to co czyni PiSuariat jest GODNE KARY.

Najnowsze wpisy