Forum Polityka, aktualnościPolityka

Sikorski zostaje, Macierewicz szefem kontrwywiadu

Sikorski zostaje, Macierewicz szefem kontrwywiadu

Wyświetlaj:
pytajnik / 80.54.90.* / 2006-10-03 14:24
Ja chyba wiem gdzie będzie nowy ośrodek szkolenia wywiadu i kontrwywiadu - TORUŃ a najwyższym szefem będzie ni mniej ni więcej tylko ojciec dyrektor Rydzyk.Czegóż by inego można się spodziewać po takim "założycielu służb" jak Macierewicz?
czater / 2006-10-03 11:56 / Tysiącznik na forum
Wow KAczynski w czarnych okularach, chyba go prawda po oczach zaczyna razic albo do matixa 4 sie szykuje :)
obserwator / 83.20.206.* / 2006-10-03 11:28
Kiedyś, dość dawno temu byłem na spotkaniu z udziałem Pana Maciarewicza. Wysłuchałem co ma do powiedzenia, zrobil na mnie dobre wrażenie, budzil zaufanie swoja pasją, arumentacją tego co przedtawiał. Wyszedl z tego spotkania i spokojnie czekał na uboczu, nikogo przy nim nie było. Zauważylem , że ma niebieskie oczy, które miały niezwykly blask, wylewała się z nich niesamowita inteligencja. Moje myśli przy tym spotkaniu były nadzwyczajne, chciałem podejść do niego i złozyć najlepsze życzenia. Nie uczyniłem tego, nie podszedlem , nie odważylem się, do dzisiaj żałuje. Decyzje o wyrażeniu sympatii nalezy podejmować natychmiast, w przeciwnym razie okazja się nie powtórzy, zniknie jak bańka mydlana. Pisząc te kilka zdań , daje tym samym ślad , że są w Polsce ludzie którzy mu kibicują i ciesza się z jego sukcesow.
tatko / 2006-10-05 00:03 / Tysiącznik na forum
Obserwator, a nie wyczułeś choroby ,na którą cierpi Macierewicz?...To kiepski z Ciebie obserwator. Radziłbym zasięgnąć opinii psychiatry, co ma do powiedzenia na temat osobowości Macierewicza. Słyszałem taką opinię fachowca z Anglii . Jemu bardziej wierzę, bo to fachowiec i nie zaślepiony ani oczarowany wyglądem chorego oszołoma.
zm55 / 82.160.255.* / 2006-10-03 17:15
Możliwe, że pan Maciarewicz jest mądrym i porządnym człowiekiem, ale Macierewicz jest wszystim znany jako nawiedzony oszołom.
1-szy obserwator / 212.244.73.* / 2006-10-03 14:30
Zawsze gdy coś napiszesz to odnoszę wrażenie, iż jest to język nawiedzonego klechy - przepraszam za określenie obraźliwe dla ogółu przedstawicieli kleru odczuwających powołanie. Może piszesz z Radia M. z Torunia licząc na to, że powiększysz liczbę zwolenników via Internet?
Jeśli jesteś takim fascynatem Antoniego M. idź się z nim skumać, ucałuj go serdecznie pocałunkiem Breżniew-Honecker i działajcie razem tworząc swój chory od urojeń świat...
TW / 83.31.8.* / 2006-10-03 11:56
Też kiedyś spotakłem pana M., ale moje wrażenia były zgoła odmienne.
To jemu zawdzięczamy "nocną zmianę" w 1992
Niestety.
Desstin / 2006-10-03 11:41 / Bywalec forum
Antoni Macierewicz jest bez wątpienia człowiekiem inteligentnym.Półgłówek nie byłby w stanie z takim uporem i taką pasją trwać w swojej mani przesladowczej od tylu lat.Szkoda tylko że swoją inteligencje i urok osobisty wykorzystuje w celach nikczemnych.Bo niszczenie życia ludziom w sporej części niewinnym oraz demolowanie służb specjalnych nikomu chwały nie przynosi a temu krajowi, w tym momencie szczególnie.
Felek / 195.238.245.* / 2006-10-03 11:58
ale te służby niszczyły Polskę
Aldi / 217.153.150.* / 2006-10-03 11:37
Moze chociaz po tym spotkaniu trzeba bylo zapamietac jak sie ten czleczyna nazywa...
1-szy obserwator / 212.244.73.* / 2006-10-03 14:32
Dobra uwaga. Stosunkowo niedawno w TVN24 "podobne" przejęzyczenie związane z nazwiskiem Antoniego M. popełnił Minister bez teki Przemysław Edgar Gosiewski. Może obserwator i Edgar M. to jedna i ta sama osoba?!

Najnowsze wpisy