Siłownia

ccxcx / 212.7.215.* / 2022-01-18 14:30
Możecie mi podpowiedzieć jaki sprzęt do domowej siłowni warto będzie wybrać? Jaki producent ewentualnie ma w ofercie takie sprzęty, które mają wielofunkcyjny charakter i mogą się dobrze sprawdzić? Jeśli ktoś z Was jest na bieżąco z tą branżą i możecie coś podpowiedzieć to byłoby super. Czekam na sugestie.
Wyświetlaj:
MaciejŁ / 188.33.248.* / 2023-09-26 23:33
Jeśli chcesz urozmaicić trening to raz tygodniu wykonaj jakąś ciekawą aktywność jak jazda rowerem, treking lub spływ kajakowy. Jeśli chodzi o to ostatnie to sam korzystam z usług firmy Kajaki Rogalinek. Polecam, oferują dobry sprzęt za rozsądne pieniędze.
Adam_R810 / 188.33.224.* / 2022-10-29 00:12
Ja polecam trening w profesjonalnej siłowni pod okiem trenera personalnego. Sam ćwiczę po kierunkiem trenera Maciej Łukomskiego od kilku miesięcy i progres jaki zrobiłem jest bardzo wysoki, w porównaniu do tego co uzyskałem na ćwicząc samodzielnie w domu nie ma porównania. Polecam usługi tego trenera.
Alabara / 46.174.2.* / 2022-10-27 10:31
Sprzęt przygotowany przez K-Sport - K-sport.com.pl pojawia się na wielu profilach znanych trenujących jak AJ Polish American czy u Dawida Olszewskiego. Ciekawa perspektywa skoro znani na nim trenują to jakiś znak, że marka faktycznie jest w stanie sprostać ich oczekiwaniom.
cxcx / 212.7.215.* / 2022-02-25 10:30
Zwróć uwagę na sprzęt dostępny za pośrednictwem https://www.k-sport.com.pl/. U nas na siłowni się świetnie sprawdza. Niezależnie czy drazki, ławeczki czy atlasy to wszystko solidnie wykonane i nawet mimo intensywnego użytkowania nic się nie dzieje, sprzęt świetnie się trzyma, tak więc moim zdaniem propozycja, która będzie w stanie zaspokoić Twoje oczekiwania.

Najnowsze wpisy